0

@FC1899Barca nie wiem czego oni od nich wymagają patrząc na sklad uważam że są tam gdzie powinni

0

@itmustbejoke to nie znaczy że w tym tak będzie a z czego kojarzę to modric za dobrych statystyk nie miał

4

@itmustbejoke ciężko żeby obrońca miał Najwiecej bramek
Najwiecej asyst
Najwiecej dryblingów
Najwiecej wykreowanych sytuacji
Najwiecej kluczowych podań

0

@Tasde dzięki za info

0

@Tasde no to promese mam ona daje mi coś?

0

@GeFcIo zatrzymaj te karuzele śmiech plz

0

@Tasde wizy no mam i zastanawiam się czy ona mi coś daje

0

Zagłębial się może ktoś o tym zniesieniu VIS do USA mając Visa do USA daje mi ona coś czy równie dobrze mogę ją w śmietnik wywalić?

0

@PieN nie koniecznie gra barcy by wyglądała jak gra ajaxy jednak barca to jest presją o duzo większą. No i zawodnicy inni z dużym ego

3

@itmustbejoke nie no bez jaj

1

@Chwytliwy co w nim jest dobre że on się nie zatrzymuje

6

@takisobiektos zapewne wróci do RM

2

@oonter strony nowe chcecie i nowe aktualizacje to nic nie jest za darmo a głupiej reklamy nie możecie zignorować

6

@lukaszbrk to nie było za jedną porażkę zwolnienie. I nie wygaduj głupot

0

@AduŚ07 on nie był tam taki zdrowy

0

@Tom0VeB 30 pro to chyba nie jest sprzedawane na PL

1

@kamil9040 z czego ta scena jest wycieta? Bo z filmu jej nie kojarzę

4

@Ronaldinho10_ no raczej tak patrząc ilu ich jest

0

@badej60 paszport maja?

3

@VenoM no nie był bym pewien czy nikt mu nie zabrania

1

@PJ1985 no i wykończenie zdecydowanie lepsze

1

@KamQiX moja ulubiona piosenka jest Miyagi - I got love. Ta piosenka ma coś w sobie takiego ze mi się nie nudzi a już ją słuchałem zapewne setki razy

0

@Kapitan hawk tak z ciekawości masz jego ziomkow z drużyny statystyki Hmm on się tak wyróżnia czy takie statystyki to norma?

0

Lacoste Essential jakieś opinie o tym perfum?

0

@TheMugShot Doncic to ten co gram w RM?

0

@4drian0 to niezle ktoś poważny nie może mieć poczucia humoru?

1

@MesQueUnClub_87 a jak wygląda ktoś poważny?

0

@Janiama wyjaśnisz mi sens tej twojej zabawy?

0

@sebo939 jak już to jego family

4

@Janiama bez sensu to skąd ja mam wiedzieć jak grał taki Di Stefano. Zdecydowanie lepiej by było się zapytać o najlepszego napadziora Dekady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?