piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca nie wiem czego oni od nich wymagają patrząc na sklad uważam że są tam gdzie powinni
0
@itmustbejoke to nie znaczy że w tym tak będzie a z czego kojarzę to modric za dobrych statystyk nie miał
4
@itmustbejoke ciężko żeby obrońca miał Najwiecej bramek
Najwiecej asyst
Najwiecej dryblingów
Najwiecej wykreowanych sytuacji
Najwiecej kluczowych podań
0
@Tasde dzięki za info
0
@Tasde no to promese mam ona daje mi coś?
0
@GeFcIo zatrzymaj te karuzele śmiech plz
0
@Tasde wizy no mam i zastanawiam się czy ona mi coś daje
0
Zagłębial się może ktoś o tym zniesieniu VIS do USA mając Visa do USA daje mi ona coś czy równie dobrze mogę ją w śmietnik wywalić?
0
@PieN nie koniecznie gra barcy by wyglądała jak gra ajaxy jednak barca to jest presją o duzo większą. No i zawodnicy inni z dużym ego
3
@itmustbejoke nie no bez jaj
1
@Chwytliwy co w nim jest dobre że on się nie zatrzymuje
6
@takisobiektos zapewne wróci do RM
2
@oonter strony nowe chcecie i nowe aktualizacje to nic nie jest za darmo a głupiej reklamy nie możecie zignorować
6
@lukaszbrk to nie było za jedną porażkę zwolnienie. I nie wygaduj głupot
0
@AduŚ07 on nie był tam taki zdrowy
0
@Tom0VeB 30 pro to chyba nie jest sprzedawane na PL
1
@kamil9040 z czego ta scena jest wycieta? Bo z filmu jej nie kojarzę
4
@Ronaldinho10_ no raczej tak patrząc ilu ich jest
0
@badej60 paszport maja?
3
@VenoM no nie był bym pewien czy nikt mu nie zabrania
1
@PJ1985 no i wykończenie zdecydowanie lepsze
1
@KamQiX moja ulubiona piosenka jest Miyagi - I got love. Ta piosenka ma coś w sobie takiego ze mi się nie nudzi a już ją słuchałem zapewne setki razy
0
@Kapitan hawk tak z ciekawości masz jego ziomkow z drużyny statystyki Hmm on się tak wyróżnia czy takie statystyki to norma?
0
Lacoste Essential jakieś opinie o tym perfum?
0
@TheMugShot Doncic to ten co gram w RM?
0
@4drian0 to niezle ktoś poważny nie może mieć poczucia humoru?
1
@MesQueUnClub_87 a jak wygląda ktoś poważny?
0
@Janiama wyjaśnisz mi sens tej twojej zabawy?
0
@sebo939 jak już to jego family
4
@Janiama bez sensu to skąd ja mam wiedzieć jak grał taki Di Stefano. Zdecydowanie lepiej by było się zapytać o najlepszego napadziora Dekady