piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Filip do Bayernu to marnie widzę to że Neymar w Barcelonie
0
@Mathew86 32@Mathew86 32 to jest razem z pensja czyli z 20 zarobimy
0
@vangoor gorzej jak będzie się prezentować tak jak w poprzednim sezonie to 50mln będzie problem
0
@PrinceDamon jedyne z 11 razy było
0
@kibicblaugrany jedyne 10 razy bylo
0
@rafal314 raczej bym wyszedł po 1h jak bym miał tyle w kolejce czekać
0
Ten betclick legalny to badziew
0
@Toretto jaki nocleg miałeś ile się płaciłem za dobę?
2
@Criss18Barca dobre pytanie sam jestem ciekaw. Podobny wyjazd planuje
0
@neymarjr_143 dla mnie w top3
0
Był ktoś na. "Pewnego razu w Hollywood,, warty pójścia do kina?
0
@Danny Gaucho biednie to moje pomorze
0
@Pawlak1992 też jestem zdania ze ofensywa wygląda świetnie
1
@Zer0 ciężko by były napisać taki artykuł po 5min od zakończenia meczu
0
@Fohin moim zdanie zarówno City jak i PSG nie powinno istnieć
0
@Suzu to miło by było jak byś dodawał czyje to są cytaty
0
@Suzu bez jaj 2 drużyna majster.... Przyjdzie zapewne LM i skończy się jak zawsze w ich przypadku
0
@BigShaq mnie to bardziej śmieszy i nigdy nie mogę się powstrzymać od komentarza
0
@TysonFCB Sancho zapewne
0
Komentarz usunięty
0
Jaka ładowarkę indukcje polecacie?
0
@Mr8lack jak PSG da mu ultimatum Real albo wcale to nie wybierze barcy :)
0
@MrShakira bo nie może tak gadać bo ma kontrakt
0
@pikass14 z drugiej ręki już tylko zapewne kupisz jaki to model butów?
1
@FC1899Barca liczę tylko na to że nie City nie lubię tego klubu
1
@kerouac pierwsze kilka dni jest zawsze tragedia ale potem już luz
3
@Fabik87 i dobrze dla niego. Więc nie wiem o co ci chodzi
0
@kerouac jak wyjeżdżam do roboty to przez miesiąc robię 7 dni w tyg po 25-30km dziennie
0
@Lamora hm 1.0.
0
@Elnuum chyba trochę cię posioslo w obronie ma duże braki