0

Jak Filip do Bayernu to marnie widzę to że Neymar w Barcelonie

0

@Mathew86 32@Mathew86 32 to jest razem z pensja czyli z 20 zarobimy

0

@vangoor gorzej jak będzie się prezentować tak jak w poprzednim sezonie to 50mln będzie problem

0

@PrinceDamon jedyne z 11 razy było

0

@kibicblaugrany jedyne 10 razy bylo

0

@rafal314 raczej bym wyszedł po 1h jak bym miał tyle w kolejce czekać

0

Ten betclick legalny to badziew

0

@Toretto jaki nocleg miałeś ile się płaciłem za dobę?

2

@Criss18Barca dobre pytanie sam jestem ciekaw. Podobny wyjazd planuje

0

@neymarjr_143 dla mnie w top3

0

Był ktoś na. "Pewnego razu w Hollywood,, warty pójścia do kina?

0

@Danny Gaucho biednie to moje pomorze

0

@Pawlak1992 też jestem zdania ze ofensywa wygląda świetnie

1

@Zer0 ciężko by były napisać taki artykuł po 5min od zakończenia meczu

0

@Fohin moim zdanie zarówno City jak i PSG nie powinno istnieć

0

@Suzu to miło by było jak byś dodawał czyje to są cytaty

0

@Suzu bez jaj 2 drużyna majster.... Przyjdzie zapewne LM i skończy się jak zawsze w ich przypadku

0

@BigShaq mnie to bardziej śmieszy i nigdy nie mogę się powstrzymać od komentarza

0

@TysonFCB Sancho zapewne

0

Komentarz usunięty

0

Jaka ładowarkę indukcje polecacie?

0

@Mr8lack jak PSG da mu ultimatum Real albo wcale to nie wybierze barcy :)

0

@MrShakira bo nie może tak gadać bo ma kontrakt

0

@pikass14 z drugiej ręki już tylko zapewne kupisz jaki to model butów?

1

@FC1899Barca liczę tylko na to że nie City nie lubię tego klubu

1

@kerouac pierwsze kilka dni jest zawsze tragedia ale potem już luz

3

@Fabik87 i dobrze dla niego. Więc nie wiem o co ci chodzi

0

@kerouac jak wyjeżdżam do roboty to przez miesiąc robię 7 dni w tyg po 25-30km dziennie

0

@Lamora hm 1.0.

0

@Elnuum chyba trochę cię posioslo w obronie ma duże braki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?