piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamQiX jeszcze o wyplacie nie mozna zapominac. Zapewne bedzie to co najmniej 30mln na czysto
1
@G9 i raczej nic nie bedzie mial
0
@Suzu wlasnie tez sie zastanawiam czemu na niego takie male zainteresowanie za 40 mln do wyjecia
1
@JaSzymon no wtedy bym ogladal tylko damska
0
@Homeopata8989 Pamietam jaka tu byla podnieta jak sprzątnęliśmy go Realowi
0
Jak Polacy przegraja z Hiszpanami a Wlosi wygraja z belgia kto awansuje
0
@Raivper nie boj sie on wie co misi robic
0
@Colon ewidentnie faworyzuja samsungi
0
@Colon p30pro ma aktualnie najlepszy aparat jak dla mnie i tak ogladajac recenzie na Yt
0
@Colon w p30 pro aparat jaka ocenie ma
0
@Colon nie zgodzil bym sie z nimi Jaka ma note p30 pro?
0
@Coutinho123 ja sie meczyłem z tym blisko rok 4 zabiegi u chirurga i 2 razy mialem robione metoda arkady i drugi raz poskutkowal i jest ok.
1
@Kapitan hawk niezly troll
0
@Croocers nie wierze ze PSG by sprzedalo Neymara Barcelonie
0
@czółkovsky tez bede
1
Ma ktos z was tez problem ze swiwieniem w wieku 21 lat z 20 % wlosow mam siwe jakie preparaty uzywacie zeby to maskowac?
0
@Arkon ciezki temat ale raczej tez pogba
9
@Gappeq fuj te nogi tej babki
12
@KRIS123 tak tylko dla cb
0
@VamosRakieta tu trzeba dzwonić
0
@Encore w sumie tylko ligę i dobre statystyki
0
@Arthur nie wydaje mi się żeby to miało jakieś znaczenie sezony dla większości już się skończyły jakiś czas tem już nie grają co 3 dni
1
@jakub6623 nie no bez jaj przed Malcolm jest z 5 graczy w kolejce
0
@Rewolucja123 Lucas obiektywnie mu się należy za dobry sezon choć z drugiej strony Vini mógł by namieszać
0
@MaTi61415 nom ale pomoc bez szału
0
@messi564 też chciałem pisać że mocno przypomina mi Ramosa
0
@AlwaysBlaugrana też mam wrażenie że przydal by się gotów pomocnik który dał by pewność goli/asyst
2
@DanielVeB niby czemu te telefony które są już wyprodukowane maja juz licencje i nic tam się nie zmieni
0
@Chwytliwy jak to są przegrywa to kim ty jesteś?
0
@kkbarca akurat Filipe by była dobra opcja nie ma sensu blokować młodego gracza jak Alba gra 90 %minut