piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
wspaniała szarża Dothraków. Tak, ta scena może na trwale zapisać się w historii. Efekt niknących w oddali kropeczek światła - rewelacja. Bardzo mi się to podobało.
Hmmm chyba głupotą się zapisali wy historii
Generalnie uważam że ta wojna to nawet najlepsza w GOT nie była Bitwa bękartów bardziej mi się podobała
4
Zbyt wiele nie logicznych akcji. +ta ciemność
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kolejny zmarnowany talent zapewnie za wysokie progi dla niego jak narazie
1
Podobnie mam "tak po środku '' najbardziej co mnie iryrowalo to Taktyka tej bitwy oraz że momentami tam nic widać nie było ani liczebności Armi NK Brakowało mi sceny jak obie armię patrzą na siebie
0
Właśnie wizualnie słabo to wyglądało momentami tam nic widać nie było
0
Też miałem ciary od początku no ale jednak spodziewałem się więcej
0
Czy ja wiem Jak John był namawiać dzikich co nocny król ich zaatakował to było wszystko przejrzyste. Albo jak NK zabil smoka danki wszystko dobrze było widać
0
To mogli zrobić ja w dzień. Bo waktycznie ciężko to się oglądało
0
Dobrze mówisz 8 sezonów postać tworzyli żeby w 1odc się z nią pożegnać
0
Też mam nie dosyt tak się cały odc zastanawiałem czemu oni praktycznie łuku nie używali. Faktycznie ta bitwa to jakiś kabaret powiedzmy było 30 tys ludzi jak by każdy wypuścił ognista strzale to by 15 tys trupów by padło jak oni tarcz nie używali nic obrony a Pozatym czemu oni nie strzelali w NK skoro sztylet go zabil to równie dobrze strzała by mogła go zabić + Wy poprzednich odc to latanie na tych smokach było jako tako logiczne. Ale wy tym odc to przegieli Jakim cudem oni nie spadał z tych smoków to ja nie wiem
0
Kablu do routera
0
Na początku myślałem że ten smok co upadł to potem Snowa chciał zabić
0
UWAGA SPOILER UWAGA SPOILER GOT
czy tylko ja myślałem że przeżył 1 smok? W zapowiedzi 4 odc 2 żyją h
0
I teraz czekać tydzień
0
Te serv ery HBO to jest żenada
0
https://m.euro.com.pl/routery/asus-rt-ac1200.bhtml. Tego mam generalnie potrzebuje żeby mi przesyłał te 400 MB/s no i żeby zasięg był dobry co polecisz najlepiej
0
Mam router jakiś tam tylko potrzebuje taki router który będzie miał przesyl te 400mb/s a nie 100
0
Nie było mnie przy montażu. A poza tym olałem to bo 100mb/s mi starczalo a teraz potrzebował bym więcej
0
Hmm 2 tryplet z rzędu to może tak ale narazie trzeba zdobyć 1
0
3 raz. No i właśnie to tak nie jest ostatnio żem kupił w rtv router za 250zl sprzedawca mi go polecił na kartonie pisało przesyl z 1300 mb/s po czym robili mi neta i powiedzieli że ten router to jakiś badziew i ma przesył 100mb/s bo czegoś tam nie ma więc wolę się zapytać kogoś kto to ogarnia
0
??
0
Router do 300zl? Światłowód mam 500mb/s
0
Dom. Dostawca nie dostarczył
0
Jaki router do 300 zł mam światłowód 500mb/s? I żeby tez miał spoko zasięg wi fi?
0
Sam mam zakupić
0
Jaki router do 300 zł mam światłowód 500mb/s? I żeby tez miał spoko zasięg wi fi
0
Kiedyś obejrzałem skazanego na śmierć 80 odc każdy jakoś 40 min podajrze w 5 dni
0
Nie patrzalem na tabele ale myślałem że mają po tyle samo pkt
0
Kto by wygrał Pl jak zarówno city i Liverpool by wygrywali do końca?