piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strzelać że łba to on najlepiej potrafi
0
Da ktoś linka do ajaxu
0
Ma ktoś strema do ajaxu?
0
Na jakiej stronie obejrzę juve Ajax? Ma ktoś linka
0
A biada ten kupon siadzie to nie wytrzymie i zacznę ich tam wyzywać
0
No Zara nie wytrzymam Karwa od 30 min Nie mogę wysłać kuponu na jeb fortunę co za gówno
0
Czy tylko mi ta gowniana Fortuna działa jak gówno?
3
Nagle się wszyscy w ajaxie zakochali
0
Myślę że tak u siebie grają i nie wiadomo w sumie co z kielichem ja mam postawione obie strzela
0
Betony z golem
0
Jak jest Real to i Barca powinna być podobni kibice
0
No chyba nie
0
No właśnie ciężki temat ja stawiam obie strzela za 1.75
0
Ostatnio ktoś tu pisał o chińskim filmie wojennym ponoć dobry z 2018 chyba orientuje się ktoś jaki to tytuł był?
4
No nie dziwie. Się że będą wspominać bo to niezwykła kompromitacja była
1
Co za Bomba????
0
Wiadomo o której godzinie będzie do obejrzenia nowy odcinek gry o tron na HBO go?
0
1:1 w Menchesterze i 1:3 w Amsterdamie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
City to ma syndrom psg w LM
0
No nie wiem czy city se tak łatwo poradzi z juve
1
Wolę Messi vs Cr7
0
Ja noszę w sumie Nike. Calvin tomy adidas i inne tego typu firmy ponieważ mam brata który jeździ do USA i daje mu hajs i kupuje mi tam ostatnio za 12 dołków 3 pak koszulek tomy tych z znaczkiem na piersi gdzie u nas 1 szt za 80 zl najtaniej. 6 pak skarpet Polo za 10 dołków
0
Bo jest słabo zrobiony
0
Tego nowego sezonu jeszcze nie ogladalem. Jestem w 10 odc sezonu 1. Z historii mafi Pruszków było by można zrobić 3razy lepszy serial niż slepnac od świateł.
0
Najbardziej fascynuje mnie to wielcy bossy mafi Pruszków a oni koło sb żadnych ludzi nie mieli nie wiem czy to cięcie budżetu czy co.Generalnie słabo zrobił ten serial tvn tyle że historia jest tak interesująca że ludzie to oglądają
0
Tak sobie ogladam po raz drugi odwrócenie sezon 1. Czy tylko ja uważam że tvn zmarnował potencjał tej historii? To jest historia na na kilka sezonów a zrobili to w 13 odc Szkoda że HBO się za to nie zabrało
0
Ty grasz zawsze za takie drobne czy to tylko jakieś tam dodatkowe?
0
Ja tam wolę grubo np za 100zl i,z 4 zdarzenia max i narazie jestem na +
0
Ale najpierw powiedz gdzie jest tak głośno w wiadomościach o tym gadał czy gdzie? Bo jakoś przeglądam fb i portale fotrole itp jakoś wielkiej podniety nie widzę