0

Strzelać że łba to on najlepiej potrafi

0

Da ktoś linka do ajaxu

0

Ma ktoś strema do ajaxu?

0

Na jakiej stronie obejrzę juve Ajax? Ma ktoś linka

0

A biada ten kupon siadzie to nie wytrzymie i zacznę ich tam wyzywać

0

No Zara nie wytrzymam Karwa od 30 min Nie mogę wysłać kuponu na jeb fortunę co za gówno

0

Czy tylko mi ta gowniana Fortuna działa jak gówno?

3

Nagle się wszyscy w ajaxie zakochali

0

Myślę że tak u siebie grają i nie wiadomo w sumie co z kielichem ja mam postawione obie strzela

0

Betony z golem

0

Jak jest Real to i Barca powinna być podobni kibice

0

No chyba nie

0

No właśnie ciężki temat ja stawiam obie strzela za 1.75

0

Ostatnio ktoś tu pisał o chińskim filmie wojennym ponoć dobry z 2018 chyba orientuje się ktoś jaki to tytuł był?

4

No nie dziwie. Się że będą wspominać bo to niezwykła kompromitacja była

1

Co za Bomba????

0

Wiadomo o której godzinie będzie do obejrzenia nowy odcinek gry o tron na HBO go?

0

1:1 w Menchesterze i 1:3 w Amsterdamie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

City to ma syndrom psg w LM

0

No nie wiem czy city se tak łatwo poradzi z juve

1

Wolę Messi vs Cr7

0

Ja noszę w sumie Nike. Calvin tomy adidas i inne tego typu firmy ponieważ mam brata który jeździ do USA i daje mu hajs i kupuje mi tam ostatnio za 12 dołków 3 pak koszulek tomy tych z znaczkiem na piersi gdzie u nas 1 szt za 80 zl najtaniej. 6 pak skarpet Polo za 10 dołków

0

Bo jest słabo zrobiony

0

Tego nowego sezonu jeszcze nie ogladalem. Jestem w 10 odc sezonu 1. Z historii mafi Pruszków było by można zrobić 3razy lepszy serial niż slepnac od świateł.

0

Najbardziej fascynuje mnie to wielcy bossy mafi Pruszków a oni koło sb żadnych ludzi nie mieli nie wiem czy to cięcie budżetu czy co.Generalnie słabo zrobił ten serial tvn tyle że historia jest tak interesująca że ludzie to oglądają

0

Tak sobie ogladam po raz drugi odwrócenie sezon 1. Czy tylko ja uważam że tvn zmarnował potencjał tej historii? To jest historia na na kilka sezonów a zrobili to w 13 odc Szkoda że HBO się za to nie zabrało

0

Ty grasz zawsze za takie drobne czy to tylko jakieś tam dodatkowe?

0

Ja tam wolę grubo np za 100zl i,z 4 zdarzenia max i narazie jestem na +

0

Ale najpierw powiedz gdzie jest tak głośno w wiadomościach o tym gadał czy gdzie? Bo jakoś przeglądam fb i portale fotrole itp jakoś wielkiej podniety nie widzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?