0

Hmm kupisz s8 za 1.5 k ja kupywalem jakoś w czerwcu p20 nowy w kartonie za 1.5k gdzie ceny w sklepie były 2.5k s8 w podobnej cenie chodził (NA OLX)

0

Co myślicie o p30 warto wymienić mam aktualnie p20 Jedynie co mnie irytuje że w p30 nie ma ładowanie indukcyjne. Gdzie w s8 już było

0

CR mowil że za 2 tyg wraca

0

Hm a co to jest ten Access point? Dodam że mam światłowód dobra poczytałem i to jest przedłużenie zasięgu tak?. Miejsce gdzie by mógł stać ten Access point ma 3 -4 kreski na tele a do miejsca docelowego brakuje z 8 m i jedna ściana da radę? Na tych 4 kreskach mam 70 MB przesyłania

0

Odległość z 30 m i 3 ściany

1

Poleci ktoś jakiś Router do neta chodzi mi głównie o jak najlepszy zasięg (długość) budżet z 400 zł

1

Ttlko że cena sancho jest o 2 razy większa od Felix i jakoś zawsze mam obawę co do Anglików w Hiszpanii

1

Hmm dziwnie to działa jesteśmy topowa ekipa w skokach. I reprezentację przejmuje jakiś asystent. który zajmował się sprzętem

0

Kim jest ten nowy trener w skokach pierwszy raz o nim słyszę?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ja bym dał te walkie na remis te ostatnie 20 sek

1

Aj szkoda mi tylko Borysa

0

Napewno tak będzie

0

Nie generalnie ta sytuacja ze mną nie jest związana a z ziomkiem no generalnie to korek chciał wyminac do zjazdu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Yy to ta klawiatura co zmienia w tele

0

Tu się bardziej o kamery na drogach chodzi bo mandat 500zl i 6pkt z tego co ziomek gadał tylko pytanie czy wezwanie przyjdzie teraz mu do domu

0

Jest ktoś obeznany w prawie co grozi za jazde pod prąd na drodze szybkiego ruchu?

0

Cr7 raczej walnie tego Pierwszego

65

Docenicie Lewego jak go nie będzie

0

Ty tak serio?

0

Serio dostaje tam pewnie z 5 mln euro za sezon i się czuje więźniem już się w dupach im przewraca

3

Tak wygląda meteoryt? Bo w sumie nigdy takiego czegoś nie widziałem ile taki meteoryt wart?

1

Casemiro

Ramos

Suarez

Baloteli
Turan

0

Jaka konkurencja?

0

To słabo uważasz myslisz że Rusek zrezygnuje z 100mln po to żeby hazard pogral jeszcze 1 sezon?

0

Najgorsza 2 zmiana

0

No właśnie nie wiem ale trochę bez sens to by był

0

Jestem zalogowany i na tv właśnie mi to nie działa

0

Powie mi ktoś czemu mam możliwość na telefonie pobierania/ oglądania filmów, te pobrane oglądać bez neta. A na TV nie mam tej możliwości wie ktoś jak to zrobić? Netflix

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?