0

Ugryz

0

Priv.

0

Robił ktoś tu z obecnych kurs Sep?

0

Przez 2 sezony będzie dobrze

0

Podobny ten mecz jak w Barcelonie

0

Dominos?

0

Masz statystyki dembele w jego wieku?

0

Dobrze ze Ronaldo nie asystuje

0

O co Kaman z tym borkiem

0

No pewnie ze tak

0

Mogli by wystawić 3 składy i by mieli 3 pierwsze miejsca

16

Bojan jak ty będziesz na tym meczu to jakoś nie boję się o wynik. W razie W dasz tam kilka podpowiedzi Waldkowi

0

Karwa ile ten major teraz trwa jak kiedyś się jeszcze tym interesowałem to był to 1 weekend

1

Ależ ty masz ból dupska aż w oczy kuje

0

No to chyba jest logiczne że się nim zachwycał jak zagrał dobry mecz ale nikt nie gadał że to będzie crack

2

O Vazquezie się mówiło że to będzie crack? O

7

A jak miał go ściągnąć

0

Masz może co będzie grane w Gdyni

4

I gdzie on będzie grał

0

Ciekawe kto się na niego skusi. Pewnie 100 banie będzie trzeba dac

0

Hmm Angoli i Hiszpanów nie ma?

0

Zaczynam sie obawiac o moje. Obie strzela gola

0

Haha ale bym się wkur jak by mi ktoś taka bramkę ukradł

0

Jak wygrywali z nami 3:0 mieli podobna pomoc

0

Juve win

0

Jakiś kupon na dziś?

0

Był ktoś na wakacjach w Maroko? Bo tak się właśnie zastanawiamy się ze znajomymi gdzie jechac i właśnie myślimy o Maroku jak tam jest z imprezami i tak dalej? I jacy to ludzie są tolerancyjny czy jacy

0

Hmm 40 zł żeby 2 mecze obejrzeć

0

Jest możliwość wykupienia na Player LM? Jak tak to za ile

0

Jak to jest jak się dostaje wypowiedzenie od firmy do 28.02 a umowę miało się do 2020 to na l4 mogę być tylko do 28.02 tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?