0

Jak Real ich zgwałcił to jedyna kontrowersje

2

Jak by to Casemiro zrobil Vidalowi to by było ze to debil

0

Istnieje serial '' halo 4 ''? Na fimweb jest tylko film asłyszałem coś o serialu 5 odc

3

Real Madryt:
Keylor; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Llorente, Kroos, Modrić; Vinícius, Lucas, Benzema.

0

jak wykupie konto na Player.pl i pakiet eleven to może sie zalogowac na to wiecej niz 1 urządzenie >?

0

Na Player. Pl na jednym koncie może być zalogowanie 2 użytkowników?

0

Tam się można normalnie zarejestrować czy trzeba mieć jakieś konta zagraniczne

0

Co to za buk?

0

Ale co ci Mario doskwiera?

0

Co ci jest Mario?

0

Tak myślałem bo takie głupoty. :)

0

Ta gazeta to twoja?

0

Właśnie klika dni temu oglądałem program jak gość próbował zobaczyć właśnie te rybę i mu się udało. Ponoć mało kto widział te rybę na zywo

0

Jak dla mnie tam odejdzie latem Bale i za niego będzie któryś z dwójki mbape neymar

0

Bet235 to mi jakimś fejkiem brzmi

0

Napewno nie dla barcy

1

Zara nie wytrzymie toulusa pozbawił mnie 550 zł ahh ta klątwa 1 meczu

0

Ja miałem z 30 zł 750 do wyjecia ale ta Parma wszystkie inne mecze wlazly 4 zdarzenia

0

Ehhh ta Parma pozbawił mnie 750 zł a do 70 min wygrywali 2:0

6

Dla wszystkich spoko serial

0

Bez operacji zapewne się nie obyło

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Że ile 100mln za rakietę? napiwno 50 będzie gitara

0

To nieźle Mario

0

Bez przesady maja ekipę na top. 5

19

A jak piekło wygląda

0

Jak De Light jest możliwy to Mbappe jest nie możliwy

0

Pomoże ktoś kupiłem nowego tv no i chciałem podlaczyc do PC( hdmi) no i coś nie idzie obraz jest jak by zawieszony. na starym tv tylko podłączyłem kabel i była gitara a na tym to Hugo wie. Z góry dzieki

0

Pomoże ktoś kupiłem nowego tv no i chciałem podlaczyc do PC( hdmi) no i coś nie idzie obraz jest jak by zawieszony. na starym tv tylko podłączyłem kabel i była gitara a na tym to Hugo wie

0

Ten to też dobry agent jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?