piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Real ich zgwałcił to jedyna kontrowersje
2
Jak by to Casemiro zrobil Vidalowi to by było ze to debil
0
Istnieje serial '' halo 4 ''? Na fimweb jest tylko film asłyszałem coś o serialu 5 odc
3
Real Madryt:
Keylor; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Llorente, Kroos, Modrić; Vinícius, Lucas, Benzema.
0
jak wykupie konto na Player.pl i pakiet eleven to może sie zalogowac na to wiecej niz 1 urządzenie >?
0
Na Player. Pl na jednym koncie może być zalogowanie 2 użytkowników?
0
Tam się można normalnie zarejestrować czy trzeba mieć jakieś konta zagraniczne
0
Co to za buk?
0
Ale co ci Mario doskwiera?
0
Co ci jest Mario?
0
Tak myślałem bo takie głupoty. :)
0
Ta gazeta to twoja?
0
Właśnie klika dni temu oglądałem program jak gość próbował zobaczyć właśnie te rybę i mu się udało. Ponoć mało kto widział te rybę na zywo
0
Jak dla mnie tam odejdzie latem Bale i za niego będzie któryś z dwójki mbape neymar
0
Bet235 to mi jakimś fejkiem brzmi
0
Napewno nie dla barcy
1
Zara nie wytrzymie toulusa pozbawił mnie 550 zł ahh ta klątwa 1 meczu
0
Ja miałem z 30 zł 750 do wyjecia ale ta Parma wszystkie inne mecze wlazly 4 zdarzenia
0
Ehhh ta Parma pozbawił mnie 750 zł a do 70 min wygrywali 2:0
6
Dla wszystkich spoko serial
0
Bez operacji zapewne się nie obyło
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Że ile 100mln za rakietę? napiwno 50 będzie gitara
0
To nieźle Mario
0
Bez przesady maja ekipę na top. 5
19
A jak piekło wygląda
0
Jak De Light jest możliwy to Mbappe jest nie możliwy
0
Pomoże ktoś kupiłem nowego tv no i chciałem podlaczyc do PC( hdmi) no i coś nie idzie obraz jest jak by zawieszony. na starym tv tylko podłączyłem kabel i była gitara a na tym to Hugo wie. Z góry dzieki
0
Pomoże ktoś kupiłem nowego tv no i chciałem podlaczyc do PC( hdmi) no i coś nie idzie obraz jest jak by zawieszony. na starym tv tylko podłączyłem kabel i była gitara a na tym to Hugo wie
0
Ten to też dobry agent jest