0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dla mnie to najlepszy serial z stajni Marvela

0

To Lipton bo właśnie skończyłem oglądać i mam te pustkę jak zawsze po dobrym serialu

0

Wiadomo coś czy będzie sezon 3 panishera?

0

On miał widowiskowy drybling

0

Ja tam w tym bomby nie widzę.

2

Skąd ty człowieku możesz wiedzieć że on czasu na zabawę nie ma

0

zwolnią kiedys tego Henryka

2

Że liga francuska ma ten sam przelicznik goli co najlepsze ligi to jest żenada

0

Poleci ktoś jakiegoś tv z rtv agd lub mediamarkt 55 cali do 2.5k

1

Ja se wolę kupić 2 bluzę tomiego niż x2 z hausa

0

Napiwno

0

Ile odc?

0

Komentarz usunięty

0

Ma jeszcze czas żeby się nauczyć

1

Tych ekip nie stać raczej na niego

0

Jak coś znajdziesz daj linka podobny delemat mam

0

Po zdjęciu myślałem że to delofeu

0

Dla niego wyzwanie raczej jest wygranie z juve LM

4

Zobaczyłem brak w pierwszej trójce CR 7 to już dalej nie czytalem

0

Evtis znam osobiście zajebisty gosciu

0

Kasztan

0

Oglada ktos RM jak tam spisuje sie w meczu Junior?

0

Jak by mu się tak marzylo to by z bvb poszedł do Realu a nie Bayernu

0

Ma ktoś jakiś kontakt czy coś poszukuje domku na 3/4 noce w Szklarska Poręba. Karpacz czy tam Czechy gdzieś dla 8 osób (wyjazd narty)

0

Zależy na jakim dystansie

0

Dobrze kasztanie.

1

Chodzą pogłoski ze od tego roku kazdy ma miec te 26 dni urlopu jest to prawda? bo jedni gadaja tak drudzy tak

0

https://www.urbancity.pl/spodnie-equalizer-eq-core-stretch-jogger-olive-on-5-k-90742-p czy to są spodnie które się wyróżniają? Jak co druga osoba chodzi w podobnych spodniach Nie długo będą się z nich śmiać bo nie idą z duchem czasu :)

0

Na jakich stronach kupujecie spodnie Joggery?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?