2

Było z 18 razy

1

Ss poproszę

1

Jak za Lewym nie przepadm to uważam że powinien być spokojnie w top 10

0

Sprzedać napewno go sprzeda bo zawodnik będzie zapewnie napieral

0

Ciekawe jaka cena będzie jak utrzyma poziom do końca sezonu 150 mln?

0

Oni by nie chcieli dembele spowrotem jak po sobie zostawił taki syf

1

Powie mi ktoś czy jest może jakiś sklep internetowy gdzie mogę kupić jakieś płyty '' Miyagi '' bo nigdzie tego nie mogę znales a za bardzo nie jestem w temacie płyt bo w sumie nigdy nie kupywalem

1

Ja mieszkam dosłownie 2-3 km od ich redaktora Banana za małolata była piła z nim kopana

0

Tam brakuje mentalności jak dla mnie najlepszym trenerem dla nich by był ZZ

2

Karwa doczekać się nie mogę

0

P20 mam od 5 miesięcy i sprawuje się dobrze

0

Puch jakiś na zalando masz tego dużo

0

Nie da się......

10

To żeś teraz pojechał

0

Ten już karierę skończył

0

I prawidłowo

0

Wart oglądania ten nowy serial 1983?

3

No i dobrze

0

Jak to dopiero jest grupa a wy już byście chcieli dla Messiego MVP LM

1

Ile to razy Messi tak startował w grupie LM a potem była klapa Jak dla mnie Rekord Ronaldo za szybko nie będzie przebity bo nawet nikt do tego rekordu się nie zbliżył

0

Dla jednych właścicieli liczą się zyski a dla drugich trofea

0

#Socjopata

0

Czy 10zl jest warte tego ryzyka?

0

Ja tam lubię borka słuchać

0

Ja se odpuscilem już te grę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Że my nie mamy elektrowni jądrowej to jest kpina

3

Jak ten gol to dla mnie by się w top 20 nie znalaz

3

Zależy czym sie interesujesz /znasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?