piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Było z 18 razy
1
Ss poproszę
1
Jak za Lewym nie przepadm to uważam że powinien być spokojnie w top 10
0
Sprzedać napewno go sprzeda bo zawodnik będzie zapewnie napieral
0
Ciekawe jaka cena będzie jak utrzyma poziom do końca sezonu 150 mln?
0
Oni by nie chcieli dembele spowrotem jak po sobie zostawił taki syf
1
Powie mi ktoś czy jest może jakiś sklep internetowy gdzie mogę kupić jakieś płyty '' Miyagi '' bo nigdzie tego nie mogę znales a za bardzo nie jestem w temacie płyt bo w sumie nigdy nie kupywalem
1
Ja mieszkam dosłownie 2-3 km od ich redaktora Banana za małolata była piła z nim kopana
0
Tam brakuje mentalności jak dla mnie najlepszym trenerem dla nich by był ZZ
2
Karwa doczekać się nie mogę
0
P20 mam od 5 miesięcy i sprawuje się dobrze
0
Puch jakiś na zalando masz tego dużo
0
Nie da się......
10
To żeś teraz pojechał
0
Ten już karierę skończył
0
I prawidłowo
0
Wart oglądania ten nowy serial 1983?
3
No i dobrze
0
Jak to dopiero jest grupa a wy już byście chcieli dla Messiego MVP LM
1
Ile to razy Messi tak startował w grupie LM a potem była klapa Jak dla mnie Rekord Ronaldo za szybko nie będzie przebity bo nawet nikt do tego rekordu się nie zbliżył
0
Dla jednych właścicieli liczą się zyski a dla drugich trofea
0
#Socjopata
0
Czy 10zl jest warte tego ryzyka?
0
Ja tam lubię borka słuchać
0
Ja se odpuscilem już te grę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Że my nie mamy elektrowni jądrowej to jest kpina
3
Jak ten gol to dla mnie by się w top 20 nie znalaz
3
Zależy czym sie interesujesz /znasz