0

Co tu jest takiego wow

0

Hiszpanie dosyc mierny skład

1

No i to jest to

0

Grubość to jest chyba ta sama co w kurtkach które pokazałem ta jest stos https://m.zalando.pl/alpha-industries-ma-1-vf-nasa-kurtka-bomber-al522h01d-k12.html ale trochę cieniutka jak na zime

0

Zastanawiam się nad kupnem kurtki na zimę podobają mi się https://www.urbancity.pl/kurtki-alpha-industries-ma-1-hooded-rep-blue-on-8-k-86953-p https://www.urbancity.pl/kurtki-alpha-industries-ma-1-hooded-rep-blue-on-8-k-86953-p
Posiada ktoś da radę na zimę bo jakaś taka nie za gruba? Lub może ktoś ma coś podobnego budżet tysiąc

2

Tylko ta różnica jest ze ona mu się należała . Co pogba miał powiedzieć że ta nagroda mu się należy czy co?

1

A co miał powiedzieć?

0

Chce zmienić bank. Jaki najbardziej polecacie?

5

To nie jest ta sama pozycja?

0

Na filmikach zawsze dobrze wygląda

0

To komentarz jest do tego postu czy ci się posty pomylił?

1

Też jestem w sumie ciekaw kto to tam był

0

Po co taki komentarz?,

0

"Wszystko się zaczęło w 1997„

0

Napiwno.

0

A kto tam inny zdobędzie króla?

0

Jak mam go postawić skoro jest mamy?

1

I teraz będzie podnieta a sezon skończy z 10 gola i

0

Skąd ty to możesz wiedzieć. Prawdę zna tylko Leo i jego stary.

0

Ja nikogo osobiście uważam że kadra jest dobra. Tylko zawodników trzeba doprowadzić do formy

0

Są jakieś konkrety w tej sprawie gwałtu dowody czy coś? Czy ona tylko se twierdzi że ja zgwałcił?

0

Jestem pewien że tak. chciał bym mecz Real vs Juve w LM to by był Mecz i jak CR wyrzuca Real z LM i te miny kibiców nie wdzięcznych. W tym meczu to bym życzyl cr7 i 5 goli

0

chłop se chyba powinnien zrobic długą przerwe bo widac ze cos mu na leb siadło

12

To 91:)

0

jeszcze tego z Monako brakuje

0

I prawidłowo najlepiej jak by mu neta zabrali i tv

0

Tak. I ja też nie mam nic przeciwko jak ktoś chodzi w koszulce klubu którego nie lubię każdy ma prawo kibicować komu chce

0

Mój ziomek wielki fan Realu chodzi w koszulkach Realu kilka razy w tyg i jakoś się nie spotyka z podobnymi zdarzeniami mówi że czasem ktoś krzyknie jakieś puta Madryt. Więc bez obrazy nie wiem w jakiej pato dzielnicy mieszkasz

0

Ba tu były komentarze że złota piłka się mu tak samo należy jak Luce

0

Drzyzga raczej będzie 32 lata na rozgrywającego to nie jest tak źle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?