piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tu jest takiego wow
0
Hiszpanie dosyc mierny skład
1
No i to jest to
0
Grubość to jest chyba ta sama co w kurtkach które pokazałem ta jest stos https://m.zalando.pl/alpha-industries-ma-1-vf-nasa-kurtka-bomber-al522h01d-k12.html ale trochę cieniutka jak na zime
0
Zastanawiam się nad kupnem kurtki na zimę podobają mi się https://www.urbancity.pl/kurtki-alpha-industries-ma-1-hooded-rep-blue-on-8-k-86953-p https://www.urbancity.pl/kurtki-alpha-industries-ma-1-hooded-rep-blue-on-8-k-86953-p
Posiada ktoś da radę na zimę bo jakaś taka nie za gruba? Lub może ktoś ma coś podobnego budżet tysiąc
2
Tylko ta różnica jest ze ona mu się należała . Co pogba miał powiedzieć że ta nagroda mu się należy czy co?
1
A co miał powiedzieć?
0
Chce zmienić bank. Jaki najbardziej polecacie?
5
To nie jest ta sama pozycja?
0
Na filmikach zawsze dobrze wygląda
0
To komentarz jest do tego postu czy ci się posty pomylił?
1
Też jestem w sumie ciekaw kto to tam był
0
Po co taki komentarz?,
0
0
Napiwno.
0
A kto tam inny zdobędzie króla?
0
Jak mam go postawić skoro jest mamy?
1
I teraz będzie podnieta a sezon skończy z 10 gola i
0
Skąd ty to możesz wiedzieć. Prawdę zna tylko Leo i jego stary.
0
Ja nikogo osobiście uważam że kadra jest dobra. Tylko zawodników trzeba doprowadzić do formy
0
Są jakieś konkrety w tej sprawie gwałtu dowody czy coś? Czy ona tylko se twierdzi że ja zgwałcił?
0
Jestem pewien że tak. chciał bym mecz Real vs Juve w LM to by był Mecz i jak CR wyrzuca Real z LM i te miny kibiców nie wdzięcznych. W tym meczu to bym życzyl cr7 i 5 goli
0
chłop se chyba powinnien zrobic długą przerwe bo widac ze cos mu na leb siadło
12
To 91:)
0
jeszcze tego z Monako brakuje
0
I prawidłowo najlepiej jak by mu neta zabrali i tv
0
Tak. I ja też nie mam nic przeciwko jak ktoś chodzi w koszulce klubu którego nie lubię każdy ma prawo kibicować komu chce
0
Mój ziomek wielki fan Realu chodzi w koszulkach Realu kilka razy w tyg i jakoś się nie spotyka z podobnymi zdarzeniami mówi że czasem ktoś krzyknie jakieś puta Madryt. Więc bez obrazy nie wiem w jakiej pato dzielnicy mieszkasz
0
Ba tu były komentarze że złota piłka się mu tak samo należy jak Luce
0
Drzyzga raczej będzie 32 lata na rozgrywającego to nie jest tak źle