piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakies słuchawki bez przewodowe do telefonu ? do 200zl Jakies takie mi wyskoczyły ale nawet nie mam pojecia co to za firma https://vigoshop.pl/produkt/bezprzewodowa-sluchawka-do-telefonu-virgo/?gclid=EAIaIQobChMIptqkwvOg3QIVCs53Ch2b8QUTEAQYAiABEgLV2_D_BwE
0
Dasz jakiegoś linka bo sporo modeli tego jest
0
Najlepsza szczoteczka elektryczna do 200zl?
0
Nom byłem w tym roku z SW w Czarnogórze no i jestem zachwycony formą takich wakacji i juz mysle o nastepnym i cos na zime Ale teraz z ST raczej bo mam wrazenie ze SW troche nas oszukały
0
Jezdzi ktos na wakacje z StudentTravel / StudeckieWyjazdy? jak tak gdzie byliscie i co polecacie
0
Jak jest najlepiej komus przesłać zdjecia z tele zeby jakosci nie zgubiły ? bo ponoc na mesengeju gubi jakosc
0
Powie mi ktos gdzi moge pobrac serial El chapo gdzie to zrobic i jak to zrobic
1
Tak se przeglądam meczyki i tak sie zastanawiam czy ten artykuł to trol https://www.meczyki.pl/newsy/kontrowersyjne-slowa-o-transferze-ronaldo-bal-sie-rywalizacji-z-viniciusem-wiedzial-ze-usiadlby-na-lawce/88625-n
1
Posiada ktos BMw 1 (2004-2011) bo tak sie zastanawiam nad kupnem i tak sie naczytałem ze droge w utrzymaniu i silniki dosyć wadliwe.Wypowie sie ktos kto posiada
0
ta w 4 lidze... ze jak gos gra dobrze w 4 lidze to nie znaczy ze bedzie tak grał w ekstraklapie Juz nie żyjemy w takich czasach gdzie sie placi za gre
4
Podobnie jest z CR7 wielkie ego a serce ma dobre
1
Ja tam typa nie cierpie
0
Dzieki za info
0
Do Albani jade i nie wiem jak to bedzie z netem po drodze
0
a sa jakies ograniczenia? orientuje sie ktos moge np podłączyć 1TB
0
Mam takie pytanie czeka mnie podróż 30 h w autokarze i sie zastanawiam jak by filmy ogladac na telefonie da sie jakos podłączyć dysk/ pendrive ? posiadam telefon Huawei p20
0
Jak bys go spotkał na lotnisku sam bys chciał zdjecie wiec im sie nie dziwie
0
szkoda ze tak szybko skończył karierę
0
serio Phelps w wieku 16 lat?
1
Mam wrazenie ze to taki pstryczek dla kibiców RM . W sumie mu sie nie dziwie tyle co oni sie na niego nagwizdali a tyle zrobil dla tego klubu .Generalnie mam wrazenie ze kibice z Hiszpani sa bardzo mierni . Mam takie wrazenie po wywiadach Ronaldo ze nie przepadał za kibicami z Madrytu
0
Adas Nawałka
1
No tak tylko Balona sie nie dostaje za same MS w klubie to juz takiej rewelacji nie było
1
Jak dla mnie Luka to nawet nie ma szans na Podium jak beda głosowac na te złota piłke to juz nikt nie bedzie pamietał jak on grał tylko spojrzą na statystyki i co wygrał
0
No jak dla mnie miernie grał gdyby nie te karne to nikt by tu o nim nie wspominał Tak wiem karne też trzeba umiec strzelic
0
Nie wyobrazam sobie zeby ktos kto wygrał z klubem tylko lige europy zdobył zp + miał marne mistrzostwa
0
a komu niby innemu dasz?
0
moze to mentalnosc ?
1
czy takie kapitalne zobaczymy po sezonie
0
Tylko pytanie czy on da rade grac na takim poziomie tak długo jak CR7 i Messi
0
Cr7 miał na początku nr 9 :)