piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Potwierdzone to info?
0
znając ambicje Ronaldo to nie odpusci reprezentacji zanim tego rekordu nie pobije
1
Niby tak ale to jest własnie w nim genialne ten głód cały czas mu mało
0
To nie jest gol który sie pamięta całe zycie bo to faza grupowa Take kole Kariusa to sie pamięta
0
Chciał bym zobaczyc Portugalia vs Argentyna Byc moze mecz o ZP
0
Krytyka to nic złego
0
Stawiam ze za 50mln Bartek by sie nie zastanawiał mysle ze w grze tam jest kwota +70
0
to dosyc Easy
0
daj jakis filmik czy cos
0
Na kogo trafi prawdopodobnie Portugalia jak wyjdzie z 1 lub 2 miejsca ?
0
Tez jestem zdania ze to bedzie bardzo ciezki mecz dla Argentyny Islandia wojownicy
0
naprawde myslisz ze takie strony jak zalando sprzedaja mad in taiwan?
0
https://aurum-optics.pl/p/4451/133505/okulary-ray-ban-rb-4340-601-58-50-ray-ban-damskie-okulary-przeciwsloneczne.html Polaryzacja + soczewki szklane 490 cena ich bo masz jeszcze jakis tam rabat -40
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
napad dosyc marny ale reszta okej
0
Poleci ktos jakies okulary RayBan przeciwsłoneczne ? budżet 500zl
0
stawiam ze na 80% podpisze nie zrezygnuje z 10 baniek dodatkowych
0
tez jestem tego zdania i to za mały hajs
0
Jakies dobre grupy na fejscie z ubraniami z AliExpres ?
0
to daj no ten raba;)
0
Moj brat dostał jakies mandaty autobusowy i po pond 9 latach komornik sie wbił na konto i zabrał 3.5 tys:) (po 10 latach one sie anuluja :) Zapłacił bym dla św spokoju:0
1
I wygrywa mistrzostwo św ciekawe to by było
0
Fajnie to wyglada jak sie wezmie z oddalenia
0
Moze do Zidana zadzwonia:)
0
Tez nie rozumiem tej decyzji . Jak by zawodnicy go nie chcieli to okej no ale jak zawodnicy go chcieli to nie kumam tej decyzji
0
hahaahahahahhahaha nie moge:) Ja ci powiem ze mam w dup,,, reprezentacje Hiszpani jak dla mnie mogą z grupy nie wyjsc byle Polska zaszła jak najdalej
0
Tylko mowie ze nie rozumiem jak on sie czuje takim katalonczykem to czemu gra dla reprezentacji Hiszpani?
0
Jak by był takim Katalonczykiem to by nie grał dla Hiszpani
0
Wy naprawde myślicie ze oni to zrobili bez zgody jego?
0
Stawiam ze on sie zgodził :) nie chce mi sie wierzyć ze on nic nie wiedział:)