0

lepiej nie bo teraz to juz rok dostanie

0

Tu jest większa podnieta meczem AG niz przed meczem Polaków

0

Valverde miernie rotuje

1

Dla mnie brakuje doświadczenia i kogos tam kto naprawde duzo wygrał

0

Jak kupujesz za gotówkie to proponuje ci kupic na olx nówkie szt za 2,5 tys wyrwiesz

0

wyjasni mi ktos o co chodziło z ta zmiana Glika? na Japonie go szykuje czy co?

0

Z twarzy Araba przypomina

0

Dobra Sampaoli robi słaby skład itp No okej . Mam wrazenie ze piłkarze chca wszytko zwalic na trenera a to oni biegaja na boisku . I nic na nim nie prezentuja

0

bo mieli słabych rywali:)

1

Godin Gimenez ? jak oni z arabia grali

0

Jak dla mnie w tej AG to głownym problemem jest ten ich cały związek

0

Był ktos na wakacjach w Durres Albania jakies rozrywki extreme???

1

dzieki

0

Jak to sie sprawdza dokładniej ?

0

tak bede mógł go sprawdzic bo odbieram osobiscie

0

Tyle ze Niko to jest naprawde perspektywiczny zawodnikem

0

Orientuje sie czy jakos da sie sprawdzic czy telefon nie jest podróbka chodzi mi o s 9

0

x4 Ronaldo x2 Modric /Nacho vs Cou 2 , Suarez, Rakitic

0

ciekawe jak on gra w barcy od stycznia

0

Ty naprawde myslisz ze jego całe zycie kręci sie tylko o trofea ? TY chyba nie rozumiesz pojencia reprezentacja Po co miał by grac w reprezentacji Hiszpani jak sie nie czuje Hiszpanem dla Nagród prosze cie.....

1

Jak by Ronaldo w Portugali nie grał to nikt by do nich nic nie miał

0

gdyby to było takie łatwe

1

no i graja te samom taktyke nie wiem czego ludzie oczekują

3

własnie tez sie tak zastanawiam nad niektórymi komentarzami . Oni nie maja zawodników za setki milionów

0

A mnie pewien Katalonczyk .gosc który sie uwaza za Katalonczyka reprezentuje Hiszpanie

0

nie wiem jakim cudem te 13 goli

1

Do obu tych panów rekordów to nie ma podjazdu

0

ile masz teraz wzrostu ?

1

W jego tabelce pewnie udaje ze nie ma takiego piłkarza:)

3

nie no bez przesady z ta isladia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?