piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lepiej nie bo teraz to juz rok dostanie
0
Tu jest większa podnieta meczem AG niz przed meczem Polaków
0
Valverde miernie rotuje
1
Dla mnie brakuje doświadczenia i kogos tam kto naprawde duzo wygrał
0
Jak kupujesz za gotówkie to proponuje ci kupic na olx nówkie szt za 2,5 tys wyrwiesz
0
wyjasni mi ktos o co chodziło z ta zmiana Glika? na Japonie go szykuje czy co?
0
Z twarzy Araba przypomina
0
Dobra Sampaoli robi słaby skład itp No okej . Mam wrazenie ze piłkarze chca wszytko zwalic na trenera a to oni biegaja na boisku . I nic na nim nie prezentuja
0
bo mieli słabych rywali:)
1
Godin Gimenez ? jak oni z arabia grali
0
Jak dla mnie w tej AG to głownym problemem jest ten ich cały związek
0
Był ktos na wakacjach w Durres Albania jakies rozrywki extreme???
1
dzieki
0
Jak to sie sprawdza dokładniej ?
0
tak bede mógł go sprawdzic bo odbieram osobiscie
0
Tyle ze Niko to jest naprawde perspektywiczny zawodnikem
0
Orientuje sie czy jakos da sie sprawdzic czy telefon nie jest podróbka chodzi mi o s 9
0
x4 Ronaldo x2 Modric /Nacho vs Cou 2 , Suarez, Rakitic
0
ciekawe jak on gra w barcy od stycznia
0
Ty naprawde myslisz ze jego całe zycie kręci sie tylko o trofea ? TY chyba nie rozumiesz pojencia reprezentacja Po co miał by grac w reprezentacji Hiszpani jak sie nie czuje Hiszpanem dla Nagród prosze cie.....
1
Jak by Ronaldo w Portugali nie grał to nikt by do nich nic nie miał
0
gdyby to było takie łatwe
1
no i graja te samom taktyke nie wiem czego ludzie oczekują
3
własnie tez sie tak zastanawiam nad niektórymi komentarzami . Oni nie maja zawodników za setki milionów
0
A mnie pewien Katalonczyk .gosc który sie uwaza za Katalonczyka reprezentuje Hiszpanie
0
nie wiem jakim cudem te 13 goli
1
Do obu tych panów rekordów to nie ma podjazdu
0
ile masz teraz wzrostu ?
1
W jego tabelce pewnie udaje ze nie ma takiego piłkarza:)
3
nie no bez przesady z ta isladia