piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BarcaInfo nwm czemu ale te cieszynki grizmana niezwykle mnie irytuja
0
@nwchades smak jest inny
0
@nwchades nie jest taka sama tak samo jak i cola wodka itp
0
@Mazi pepsi z biedry do picia sie nie nadaje
0
@MrShakira jedyne z 500mln
0
@Solimalhio szkoda ze jeszcze PL nie zdobyl
1
@MESSIah16 fajnie by bylo jak by Neymar se 3 sezony w rezerwach gral
0
@Barty priv wyslalem ci
0
@Barty wlasnie slabo z alternatywa
0
@Barty jeszcze miesiac temu byl blik wczoraj byl przelew ale zem ostatnio zem kupil przelewem to nadal nie mam
1
Nie ma moze ktos konta vip na zalukaj? Bo karwa tylko bitcoinem mozna wykupic
1
@PeteR10 pozdro z openera
0
@Maciek069 ze niby za Semedo 60 mln??
0
@blaugrana1980 no napewno :)))
0
@fajniag Sam wymysliles?
0
@Encore nie zostanie
0
@Mr8lack o to raczej by sie nie martwili. I zapewne by jeszcze z 3 kluby wplacily te klauzule
0
@krzychu1526 co to za zawodnik? Pierwszy raz o nim slysze
0
@BarcaInfo ja tam bym bral Raiola
0
@Chwytliwy dziwie sie ze Pep odpuscil De Light Mocno mi przypomina Rmosa aalA tam ktos taki jest potrzebny
0
@Nano22 jak mozna odejmowac? Bez sens to co RM te 100 mln za Ronaldo tez trzeba odjac?
1
@IronSanHybrid ja tam bardziej lubie Repke Brazyli
1
@Elosek no tak brazole na lepszej trawie beda grac
1
@Danny Gaucho to niezle bielik za 3 mecze w tym w jednym meczu manita
3
@Terminatorexi12 ja tam bym sie nie obrazil jak by caly rok po 30 ° by bylo
0
@Nazija przereklamowany
2
@Xwowrak to polecil bym ci Studeckiewyjazdy. Pl albo StudentTravel. Pl. Bylem w tamtym roku w Czarnogorze i bylo epicko Fakt jechalem tam z 27h autokarem no ale to za 900zl w cenie miales przejazd i nocleg A tam wydalem z 250 euro
0
@Xwowrak tak z ciekawosci ile macie hajsu na lepka?
0
@Xwowrak no ale jak bym musial to raczej Polwysep bo sa jakies dyskoteki w miare spoko
1
@Xwowrak jestem z miejscowosci Rewa/Mechelinki (obok gdyni) i stwierdzam ze nie pojechal bym na wakacje nad PL. morze