2

@BarcaInfo nwm czemu ale te cieszynki grizmana niezwykle mnie irytuja

0

@nwchades smak jest inny

0

@nwchades nie jest taka sama tak samo jak i cola wodka itp

0

@Mazi pepsi z biedry do picia sie nie nadaje

0

@MrShakira jedyne z 500mln

0

@Solimalhio szkoda ze jeszcze PL nie zdobyl

1

@MESSIah16 fajnie by bylo jak by Neymar se 3 sezony w rezerwach gral

0

@Barty priv wyslalem ci

0

@Barty wlasnie slabo z alternatywa

0

@Barty jeszcze miesiac temu byl blik wczoraj byl przelew ale zem ostatnio zem kupil przelewem to nadal nie mam

1

Nie ma moze ktos konta vip na zalukaj? Bo karwa tylko bitcoinem mozna wykupic

1

@PeteR10 pozdro z openera

0

@Maciek069 ze niby za Semedo 60 mln??

0

@blaugrana1980 no napewno :)))

0

@fajniag Sam wymysliles?

0

@Encore nie zostanie

0

@Mr8lack o to raczej by sie nie martwili. I zapewne by jeszcze z 3 kluby wplacily te klauzule

0

@krzychu1526 co to za zawodnik? Pierwszy raz o nim slysze

0

@BarcaInfo ja tam bym bral Raiola

0

@Chwytliwy dziwie sie ze Pep odpuscil De Light Mocno mi przypomina Rmosa aalA tam ktos taki jest potrzebny

0

@Nano22 jak mozna odejmowac? Bez sens to co RM te 100 mln za Ronaldo tez trzeba odjac?

1

@IronSanHybrid ja tam bardziej lubie Repke Brazyli

1

@Elosek no tak brazole na lepszej trawie beda grac

1

@Danny Gaucho to niezle bielik za 3 mecze w tym w jednym meczu manita

3

@Terminatorexi12 ja tam bym sie nie obrazil jak by caly rok po 30 ° by bylo

0

@Nazija przereklamowany

2

@Xwowrak to polecil bym ci Studeckiewyjazdy. Pl albo StudentTravel. Pl. Bylem w tamtym roku w Czarnogorze i bylo epicko Fakt jechalem tam z 27h autokarem no ale to za 900zl w cenie miales przejazd i nocleg A tam wydalem z 250 euro

0

@Xwowrak tak z ciekawosci ile macie hajsu na lepka?

0

@Xwowrak no ale jak bym musial to raczej Polwysep bo sa jakies dyskoteki w miare spoko

1

@Xwowrak jestem z miejscowosci Rewa/Mechelinki (obok gdyni) i stwierdzam ze nie pojechal bym na wakacje nad PL. morze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?