piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@LuckyFCB sam to wymysliles?
0
@kerouac a może po prostu nikt go nie chce za takie pieniądze. Bo nie jest tyle wart
0
@Nolife1899 miałem za 2dni jechać na Bahamy i mi wyjazd odwołali ://
0
Jak zamawiaćie coś z aliexpres to te daty dostarczenia spardzaja wam się? Pisało mi że dostarczenie 12-18dni a mija 20 dzień a pokazuje że paczka jest w samolocie
1
@Fabik87 ile przerwy go czeka?
3
@HansLanda powodzenia w kupienia biletu na Dortmund niemal że nie możliwe
1
@Bykunn te droższe szkła spoko wyglądają Używam te na UV
0
@xJLx właśnie spingen mam gumę przezroczysta i po 3ms słabo wygląda
0
@Bykunn mam szkło od 4msc i jestem zadowolony fakt faktem kosztowało 50 zł
0
W jakich sklepach kupujecie szkla/etui tych lepszych firm typu spingen?
0
@Katalonbar ja liczę na Juve vs Real
0
@FC1899Barca inne czasy
0
@matelkoveb dobrze bedxie jak dostanie te 5 min
1
@SinMistico to dopiero pierwszy mecz
0
Telefon do 1200?
0
@SeeleyBooth 1.Paluch 2 Kali. 3 OSTR
0
@Kuczek ja tam używam YT music
0
@barcowy1899 Sancho nie gra na prawej?
0
@Piotr89Sand sam na to wpadles?
0
Jak się nazywa ten pawerbank od xiaomi c o może ładować telefon indukcyjnie?
0
@AmigoBlancos Real/Juve/Barca
0
@FcBforever221 tyle że jak będzie miał tak kontuzje to 50mln będzie problemem
0
@Bagsik88 śmiechłem
0
Jaki silnik w bmw e90 jest najmniej awaryjny?
0
Kupywala ktoś ze strony Zegarkinareke.pl??? Legit?
0
@mariosss20 nie powiedział bym że to był fart jakoś od 60 grali w 10
1
@Forza_Juve jaki telefon masz
3
@damian777 a nie 20mln? Te 12 to jego pensja
0
@kuz śmiesznie by było tu
1
@Ronaldinho10_ też mnie to cieszy najlepiej jak by został w psg