0

@Kubix93 hmm nie grasz przez neta bo nie masz składu dobrze rozumiem?

0

@voetballer najs.

1

@BigShaq narazie się jeszcze nic nie skończyło ani zaczęło

0

@zagi31 Jak jesteście przy kaloriach ma moze ktos jakiś zegarek np mówię tu o Huawei WATCH GT 2 Sport. Czy to naprawdę liczy te kalorie czy to jest jakaś ściema?

0

@cules100pro coś czuję że dziś pozegnamy trenera United

0

@kerouac dla mnie kompletnie nie ma sensu stawiać na Lechię za marne 1.43 ogólnie na ekstraklase nie ma sensu stawiać

0

@kerouac trzeba by było być wariatem żeby postawić w tym momencie na Lechię 1k żeby wygrać marne 300zl. Gdynia gra u siebie + nowy trener możliwy efekt nowej miotly + przerwa reprezentacyjna +arka gra zawsze lepiej jak nie są faworytami derbow . Stawiam na remis/arka

0

@ProMILs Wielu piłkarzy potrzeboje więcej czasu

3

@masq bo ma na to papiery nie zapominajmy że chłopak ma 19 lat

0

@niepoprawniepoprawny hmm raczej zawdzięcza kim jest rodzica i sobie Pep po prostu mu pomógł

0

@Hudson fajny kurs jest Goście +7 rogów 2.60

2

@piotr_styk właśnie też używałem tych po 10 zł i mnie nie zadawalaja choć na głowie mam nie wymagający bangladesz

0

Poleci mi ktoś jakąś gumę do włosów Najlepiej z linkiem gdzie to kupić. Budżet z 100

1

@VanBest liczysz na słowa wsparcia to masz je ode mnie

40

@BarcaInfo a skąd oni wiedzą co on przeżywa?

0

@masq no może i tak bo napewno bardziej bezpieczny. Ale nie chce mi się uczyć na nowo na snowboard

0

Znajdzie się tu może jakiś spec od nart bo planuje zakup?

7

@qbsonFCBarca nie potrzebna panika

0

@barcakamil równocześnie na 1 urządzeniu zalogować możesz na ilu tam chcesz

0

@Bykunn w jaki sensie pojęcia?

0

@Bykunn może po prostu ludzie po kolei wywenszyli kasę. Bo coś nie chce mi się wierzyć że teraz nagle znalazło się 1mln kochających Katalonii. Zapewne jak byś się przeszedł po tej demonstracji i byś popytal o historie Katalonii to by 70 % za wiele Ci nie powiedziało

0

@MESSIah16 No dokładnie. Tylko jestem ciekaw ilu tam tak naprawdę walczy o te Katalonii. A ilu o korzyści

0

@MESSIah16 wzruszyłem się

1

@zodiak_10 hmm stawiam ze cr7 czai się na pozycję nr 1

0

@KSSniper wiesz może ile cr 7 ma meczy dla reprezentacji?

0

@lukaszbrk jak się prezentuje odegard?

0

@MikusBarca dostałem od kuzyna z Niemiec

0

Czy to jest możliwe żebym w fife nie miał do wyboru języka PL?

0

Warta ta nowa Fifa kupienia?

0

@kiper09 a wysyłając np foty jak to z tym wygląda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?