0

@Suzu no nie wiem czy będzie musiał dostać mniej jak ma podpisany kontrakt na daną kwotę

0

@cules100pro nie kolejny średniak/najemnik

2

@Bartek22 jak nie będzie kim grać to będzie musiał nim grać

0

@Chwytliwy za co kdb?

3

@AmigoBlancos ale mu powiedziałeś

0

@ShinobiQWE no fajnie

2

@Rothan1 hakimi ma wrócić Borussia nie ma prawa żeby go kupić Rugilon naprawdę dobrze wygląda w Sevili

4

@sendesara szau nie ma

0

@FDJ mu akurat dobrze bez włosów lepiej niż z włosami więc raczej o to się za bardzo nie martwi

2

@kamilos1214 na Sopot ruszam na jakąś dyskotekę

0

@Solimalhio napewno dla mnie najważniejsze nie jest żeby zrobić sobie fotkę na insta

0

@Draks[FCB] mi tam się podoba choć było sporo rzeczy co mnie irytowały

0

@Michael24 sylwester

1

@Katalonbar nie to są takie tam żarty....

0

@Messibestplayerintheworld pytanie do czego on jest Realowi

1

Na jakim kanale leci juve?

0

@bixmix pewnie zapytali szejka czy ma ochotę jeszcze obejrzeć 30 min. Widocznie ma jeszcze chęć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@PatrykBarcelona wygląda To tragicznie

0

@Zip na zalukaj już masz za ile PLN ten abonament macie na netf

0

I jakie wrażenia po kilku odc wieska? Będzie to topowy serial?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@IronSanHybrid weź sprawy w swoje ręce

0

@Janas11224 nie ci kibice

0

@Odesseiron to jest pomocnik?

0

@beren jak Gdynia to Fabryka sportu na oksywiu

1

@Volk nie mam pojęcia czemu taki niski kurs na City

0

@lambard zalukaj

1

@LeoMessi1994 Mbappe bo jest o duzo lepszy no i pewna firma a z lautaro to nie wiadomo co za sezon będzie

0

@MesQueUnClub_87 takej nigdy nie miał. Jak ktoś zaczyna go szarpać za pleców i się z nim tuli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?