0

@betonito nie wiem czy by się w top 10 znalaz

0

@barcelonaLM hmm zakładając że bym jechał jak kwarantanny obowiązkowej nie ma a j a k bym był tam już to bym musiał ja odbyć?

2

Za tydzień jadę do Chorwacji mam nadzieję że nie wymyślą jakiejś kwarantany obowiązkowej na powrót . Powoli widzę że się znów robi cyrk

1

@fcbarcafan19 stawiam że to chwilowa motywacja w Barcelonie zagra kilka dobrych spotkań i wróci do starego poziomu czy szału nie robi

0

@Hiacynk atak najgorzej wyglada

0

@bixmix wydaje mi się że tu się bardziej rozchodzi że Ronaldo się nie mylił w tych najważniejszych karnych a messi się w takowych mylił

0

@adamt1996 mój ulubiony alkohol jeszcze z sokiem porzeczkowym dobrze smakuje

0

@Ricardinio14 za tyle to bym z domu nie wyjechał

6

@Triv44 do polaka to już na 99 nie trafi

0

@Katalonbar on ma dopiero z 20 lat

0

Da się za pomocą blika wypłacić pieniądze z bankomatu? A jak tak czy wy każdym bankomacie i czy coś dodatkowego jest wymagane

0

@bartekmess i za rok za pół darmo do RM

0

@Kuczek stronie

0

Wyjaśni mi ktoś o co kur chodzi w tym PKP intercity chce kupić 3 bilety klasa 2 pisze po 49 zł dochodzę do płatności i pisze 360 i chu wie dlaczego

0

I jak się skończyło z tym Newcastle? Kupił ten arab to czy nie

0

@Kvothe07 jeszcze z 150mln musieli by wsadzić w obronę i mają naprawdę fajna pake

0

@Encore to o co tu taki płacz

0

Słuszny karny??????

1

@Naturopata tam nie powinno być stopera barcy

4

@BarcaInfo pique tam pasuje jak świni siodlo

0

@Dembouz1899 messi nie doceniany co ty gadasz za głupoty jak na Messiego 23 gole w lidze to bardzo marny wynik

3

@Herato juve sariego jest po po prostu fatalne

1

@marcin000019 ostatnio mam podobna zajawkę rekordy biegania/rower pompki itp myślałem że jestem nie zniszczalny. Do wczoraj jaki mi najpierw w nodze jakiś mięsień się naderwal dzień później w plecach i tym sposobem skończyło się na jakiś czas stawiam że za duże obciążenie miałem bo tak nigdy nie mialem z tym problemu

0

@AmigoBlancos Zidane to chyba ma jakiś challenge cały sezon inny sklad

0

@Szicek10 nie chodzi mi o to że nie jest dobry tylko te kluby dają prestiż

2

@Aqualitek wszytko zależy od budżetu polecam Oginski

0

@Szicek10 między innymi i każdy topowy zawodnik kiedyś powinien zagrać w topowym klubie typu Real/Barca/Juve

0

@Szicek10 uważam że mało wyciągnął z możliwości take jake ma już 29 lat

0

@Serek Copa American nie ma podjazdu do euro

2

Wiadomo cos kiedy znów będą mogły się odbywać dyskoteki/koncerty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?