piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@betonito nie wiem czy by się w top 10 znalaz
0
@barcelonaLM hmm zakładając że bym jechał jak kwarantanny obowiązkowej nie ma a j a k bym był tam już to bym musiał ja odbyć?
2
Za tydzień jadę do Chorwacji mam nadzieję że nie wymyślą jakiejś kwarantany obowiązkowej na powrót . Powoli widzę że się znów robi cyrk
1
@fcbarcafan19 stawiam że to chwilowa motywacja w Barcelonie zagra kilka dobrych spotkań i wróci do starego poziomu czy szału nie robi
0
@Hiacynk atak najgorzej wyglada
0
@bixmix wydaje mi się że tu się bardziej rozchodzi że Ronaldo się nie mylił w tych najważniejszych karnych a messi się w takowych mylił
0
@adamt1996 mój ulubiony alkohol jeszcze z sokiem porzeczkowym dobrze smakuje
0
@Ricardinio14 za tyle to bym z domu nie wyjechał
6
@Triv44 do polaka to już na 99 nie trafi
0
@Katalonbar on ma dopiero z 20 lat
0
Da się za pomocą blika wypłacić pieniądze z bankomatu? A jak tak czy wy każdym bankomacie i czy coś dodatkowego jest wymagane
0
@bartekmess i za rok za pół darmo do RM
0
@Kuczek stronie
0
Wyjaśni mi ktoś o co kur chodzi w tym PKP intercity chce kupić 3 bilety klasa 2 pisze po 49 zł dochodzę do płatności i pisze 360 i chu wie dlaczego
0
I jak się skończyło z tym Newcastle? Kupił ten arab to czy nie
0
@Kvothe07 jeszcze z 150mln musieli by wsadzić w obronę i mają naprawdę fajna pake
0
@Encore to o co tu taki płacz
0
Słuszny karny??????
1
@Naturopata tam nie powinno być stopera barcy
4
@BarcaInfo pique tam pasuje jak świni siodlo
0
@Dembouz1899 messi nie doceniany co ty gadasz za głupoty jak na Messiego 23 gole w lidze to bardzo marny wynik
3
@Herato juve sariego jest po po prostu fatalne
1
@marcin000019 ostatnio mam podobna zajawkę rekordy biegania/rower pompki itp myślałem że jestem nie zniszczalny. Do wczoraj jaki mi najpierw w nodze jakiś mięsień się naderwal dzień później w plecach i tym sposobem skończyło się na jakiś czas stawiam że za duże obciążenie miałem bo tak nigdy nie mialem z tym problemu
0
@AmigoBlancos Zidane to chyba ma jakiś challenge cały sezon inny sklad
0
@Szicek10 nie chodzi mi o to że nie jest dobry tylko te kluby dają prestiż
2
@Aqualitek wszytko zależy od budżetu polecam Oginski
0
@Szicek10 między innymi i każdy topowy zawodnik kiedyś powinien zagrać w topowym klubie typu Real/Barca/Juve
0
@Szicek10 uważam że mało wyciągnął z możliwości take jake ma już 29 lat
0
@Serek Copa American nie ma podjazdu do euro
2
Wiadomo cos kiedy znów będą mogły się odbywać dyskoteki/koncerty?