piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FC1899Barca skutki braku świeżości i brak nowych zawodników
1
Hmm wegry to takie kozaki w reczna? Ze na PL kurs 3.45?
0
@jeyx77x hmm Mbappe w miare podobnie
8
Kufa tera to mnie pis wkur na kuponach z MC nie bedzie coli przez ten ich podatek kupony stracily juz sens sukensyny
0
@lukaszbarca15 biznes jest biznesem ja nic takiego w tym nie widzę
0
@lukaszbarca15 nie ma nic w tym złego
0
@ArterkHD idealny zmiennik a nie sądzę by Real obiecal mu moejsce w 11
0
Myślicie ze jest szansa ze Biden ściągnie bana z Huawei?
0
@Kredon dzięki.
1
Na jakim kanale leci dziś juve?
0
@monsterrize Mbappe zapewne odejdzie a poza tym messi nie bedzie gral tam 10lat a zapewne z 2 sezony
12
@arasz1819 niżej sie nie da byc mając takch zawodników
11
@Criss18Barca tego jeszcze zem nie widział
3
@AdiKingu96 nudne juz sie to robi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kazbychu mafia Pruszkowska i Wołomina przy rydzyku to pikuś
4
@tomek8756 Ragnar
0
@Ghotti narazie nie ma informacji o jakiejś konkretnej kwocie czyli zapewne to nie będzie jakaś duza kwota
0
@Comentateiro patrząc ze taki De Jong ktory ma 23lat a zarabia 16mln to te 11mln to nie jest dużo jak za zawodnika za fre
1
@damiano996 jak nie wiadomo o kogo chodzi to chodzi pewnie o Marcina najmana
3
@Szpenser 11 mln na dzisiejsze czasy to normalna kwota tym bardziej ze za darmo przychodzi przypominam ze de jong zarabia kolo 15mln
0
@tristan87 dobry transfer jak za 11mln rocznie
0
@Yosemite marnuje się w tym Tottenham powinien grac w klubie tier 1
0
@Janiama swoja droga gumy grywa w tych Niemczech?
1
@RosjaninBut ja widzial bym Niemca
2
@JordiElNino no jak dla mnie to byl by dobry wybór z Monako zrobił dobra ekipę
3
@MesQueUnClub96 favre to dobry trener
0
@KmN Nenad Bjelica
0
@MESSIah16 to jest ten ktory gral w RM?
1
@regatta52 gorzej grac chyba nie możemy