4

@FC1899Barca skutki braku świeżości i brak nowych zawodników

1

Hmm wegry to takie kozaki w reczna? Ze na PL kurs 3.45?

0

@jeyx77x hmm Mbappe w miare podobnie

8

Kufa tera to mnie pis wkur na kuponach z MC nie bedzie coli przez ten ich podatek kupony stracily juz sens sukensyny

0

@lukaszbarca15 biznes jest biznesem ja nic takiego w tym nie widzę

0

@lukaszbarca15 nie ma nic w tym złego

0

@ArterkHD idealny zmiennik a nie sądzę by Real obiecal mu moejsce w 11

0

Myślicie ze jest szansa ze Biden ściągnie bana z Huawei?

0

@Kredon dzięki.

1

Na jakim kanale leci dziś juve?

0

@monsterrize Mbappe zapewne odejdzie a poza tym messi nie bedzie gral tam 10lat a zapewne z 2 sezony

12

@arasz1819 niżej sie nie da byc mając takch zawodników

11

@Criss18Barca tego jeszcze zem nie widział

3

@AdiKingu96 nudne juz sie to robi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kazbychu mafia Pruszkowska i Wołomina przy rydzyku to pikuś

4

@tomek8756 Ragnar

0

@Ghotti narazie nie ma informacji o jakiejś konkretnej kwocie czyli zapewne to nie będzie jakaś duza kwota

0

@Comentateiro patrząc ze taki De Jong ktory ma 23lat a zarabia 16mln to te 11mln to nie jest dużo jak za zawodnika za fre

1

@damiano996 jak nie wiadomo o kogo chodzi to chodzi pewnie o Marcina najmana

3

@Szpenser 11 mln na dzisiejsze czasy to normalna kwota tym bardziej ze za darmo przychodzi przypominam ze de jong zarabia kolo 15mln

0

@tristan87 dobry transfer jak za 11mln rocznie

0

@Yosemite marnuje się w tym Tottenham powinien grac w klubie tier 1

0

@Janiama swoja droga gumy grywa w tych Niemczech?

1

@RosjaninBut ja widzial bym Niemca

2

@JordiElNino no jak dla mnie to byl by dobry wybór z Monako zrobił dobra ekipę

3

@MesQueUnClub96 favre to dobry trener

0

@KmN Nenad Bjelica

0

@MESSIah16 to jest ten ktory gral w RM?

1

@regatta52 gorzej grac chyba nie możemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?