0

Villa nie zrezygnował z gry w Rep?

0

No i to sie nazywa oprawa

10

jak on powoła Teveza a nie powoła Dybali czy Icardiego to żenada

1

załamało mnie Mistrzostwo swiata Argentyny

1

Gościu jak tam trzeba położyć z 150mln

0

Gdynia

1

Nie koniecznie jak oni na ligę już łachę kładą

0

niby czemu nie?

0

Nolito tez był swietny

0

Nie póki gra Messi

0

nie o Icardiego

4

Messi nie bedzie grał z Icardim w reprezentacji icardi tez nie gra

0

Brakuje mi teraz w tych sezonach Podróży zmian miejsc jak oni sie ruszali z miejsca na miejsce to mi sie podobało teraz jak oni siedza 3 sezony w tym samym miejscu to lipa

0

wiadomo czy zagra z RM Neuer?

1

na pewno.........

0

Własnie cos mi sie kiedys obiło o uszy ze Netflix robi serial Wiedzimin wiadomo cos o tym>?

1

To był ostatni sezon?

0

W atletiko chciał bym go zahaczyć

0

Jakas fajna czapka z daszkiem Jordana poleci ktos jakaś? budżet z 2 stówki

0

napewno

0

ile cali

0

własnie sie tak zastanawiam czy ogladac bo ocena filmwebu marna dosyc jak na serial

1

Ogladal ktos ten nowy serial od netflix ''Zagubieni w kosmosie'' Warty obejrzenia?

1

całkiem możliwe jak dalej tak pójdzie to jeszcze powalczą o majstra

0

Co w tym jest za cyrk?

0

Jak ostatnio pisałem tak naprawde nie wiemy w jakiej formie jest bayern Jak oni z pół roku temu grali z rywalem z Topu

0

''jak zwykle'' Zanim napiszesz taki głupi komentarz to zobacz historie kliku sezonów potem gadaj głupoty

1

Piraci.tabu.

0

Na podwórku grasz o złote kalesony a tam grasz o gurube miliony i na podwórku sedziego nie macie .Boze o ty porównujesz

2

Ten karny był

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?