piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No nie wiem czy nikt o tym nie mowi jak ona była juz tu widziana z 8 razy i na FB mineła mi z 10 razy
0
Puchar dla ogórków :)
0
Tak patrząc na ten Bayern to nie mam pojecia w jakiej oni sa w formie w lidze oni nie maja żadnego oporu a w LM Besiktas /Servila Dawno juz nie grali z kims z topu
0
Nacho jest dobry akurat :)
0
Serio tak powiedział ? mozna linka
0
RM.pl;
0
i te ręce to tez raczej
1
Po tej powtórce juz nie mam żadnych wątpliwośc
0
4 to za mało co najmniej na 10 mysle ze by sie skonczyło
0
Własnie tez sie zastanawiam nad czym oni sie zastanawiali .A moze to dlatego bo Real bardziej przycisnął
0
Wiadomoc co z Lewym ponoc jakas kontuzja ?
1
No tragiczne .Ale nie wiem czemu sie uśmiałem
0
ponoc tylko ręka na spalonym była a ponoć ręka nie wyznacza lini spalonego
0
No jo załatwił im PSG.Juve no ma chłop te wtyki . A barcy dali mocarne chelsea i Rome jak dla mnie to skandal 21 wieku
1
Wypowiedzieli sie juz jacys szanowani eksperci o tym golu nie uznanym i o karnym ? bo bardziej to ich zdanie mnie w sumie interesuje
1
Gosciu zobacz co ten trener wygrał
0
Jak dla mnie takie sytuacje to jest bzdura dla mnie take cos powinnien byc gol Jak dla mnie nogi powinny wyznaczać linie
0
Dziwisz sie ja nie Byli blisko odpadnięcia z Lm Wyobrażasz sobie co zawodnik musi miec w bani strzelajac karnego na wage Awansu patrzy na cb pewnie z miliard ludzi
0
Wiadomo co z Lewym>??
0
Karny słuszny?
0
RM
0
Ten gol nieuznany dla RM był prawidłowo nieuznany ?
0
Juve narazie dobrze wyglada ale to i tak jak dla mnie zbyt duza przewaga
0
Haha nagle chciał bys zeby lewy zgarną Lm
0
spokojnie z tym dubletem . Sevilla jest nie obliczalna
0
słabe chodz od koko euro spoko lepsze
0
U widzę po porażce Roma stała się potęga
0
skromnie 2
0
Andrzej to pewny punkt Ekipy Waldka
0
Ciekawa koncówka bedzie