1

No nie wiem czy nikt o tym nie mowi jak ona była juz tu widziana z 8 razy i na FB mineła mi z 10 razy

0

Puchar dla ogórków :)

0

Tak patrząc na ten Bayern to nie mam pojecia w jakiej oni sa w formie w lidze oni nie maja żadnego oporu a w LM Besiktas /Servila Dawno juz nie grali z kims z topu

0

Nacho jest dobry akurat :)

0

Serio tak powiedział ? mozna linka

0

RM.pl;

0

i te ręce to tez raczej

1

Po tej powtórce juz nie mam żadnych wątpliwośc

0

4 to za mało co najmniej na 10 mysle ze by sie skonczyło

0

Własnie tez sie zastanawiam nad czym oni sie zastanawiali .A moze to dlatego bo Real bardziej przycisnął

0

Wiadomoc co z Lewym ponoc jakas kontuzja ?

1

No tragiczne .Ale nie wiem czemu sie uśmiałem

0

ponoc tylko ręka na spalonym była a ponoć ręka nie wyznacza lini spalonego

0

No jo załatwił im PSG.Juve no ma chłop te wtyki . A barcy dali mocarne chelsea i Rome jak dla mnie to skandal 21 wieku

1

Wypowiedzieli sie juz jacys szanowani eksperci o tym golu nie uznanym i o karnym ? bo bardziej to ich zdanie mnie w sumie interesuje

1

Gosciu zobacz co ten trener wygrał

0

Jak dla mnie takie sytuacje to jest bzdura dla mnie take cos powinnien byc gol Jak dla mnie nogi powinny wyznaczać linie

0

Dziwisz sie ja nie Byli blisko odpadnięcia z Lm Wyobrażasz sobie co zawodnik musi miec w bani strzelajac karnego na wage Awansu patrzy na cb pewnie z miliard ludzi

0

Wiadomo co z Lewym>??

0

Karny słuszny?

0

RM

0

Ten gol nieuznany dla RM był prawidłowo nieuznany ?

0

Juve narazie dobrze wyglada ale to i tak jak dla mnie zbyt duza przewaga

0

Haha nagle chciał bys zeby lewy zgarną Lm

0

spokojnie z tym dubletem . Sevilla jest nie obliczalna

0

słabe chodz od koko euro spoko lepsze

0

U widzę po porażce Roma stała się potęga

0

skromnie 2

0

Andrzej to pewny punkt Ekipy Waldka

0

Ciekawa koncówka bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?