0

Domowy moze być?

0

Belotti z torino

0

nom zdecydowanie przegrywac na jakis kepy po czym wygrac z Faze

0

Nom ale vp jeszcze gorsze

0

Nie spodziewałem się że wygrają z faze

0

Honor 8 jak dla mnie lepszy podobnie cenowy ale A5 też dobra

0

Oj pamiętam to sam potrafiłem po 20 odcinków dziennie obejrzeć skazanego z 3razy oglądałem genialny serial

0

Wiem

3

Nie wyobrażam sobie co by tu się działo jak by cr7 zamkneli

0

Chyba gdzies w chinach

0

tak średnio bym powiedział

3

o sku******

24

za 10 lat ci powiem

1

Tez mam takie wrazenie jestem ciekaw czy Icardi nie gra w Arg bo messi nie chce czy naprawde do czegos mu tam nie pasuje

0

na ile to ci starcza golen?

0

Równie dobrze to że jest dogadany może być wymyslem gazet

2

To za kogo będzie grał? Messiego 5razy w roku czy tylko ja mam wrażenie że grizmana nie jest nam potrzebny

0

Nie ma to jak kupować zmienikow po 120 milion

4

nic dziwnego jak to rezerwy byly

2

słaba ta przeróbka

0

Neymar .CR7 Atak Neymar.CR7 .Messi

1

Jak sie nie powołuje Dybali i Icardiego to sie nie dziwie ze slaba ławka

0

chociaż na mundialu graja"_0 obie ekipy:)

2

Argentyna która sie prawie nie dostała na mundial i Włochy co sie nie dostały:)

1

glupie pytanie

0

Altube. Pl filser

0

Taka macocha to skarb

0

Jutro się odezwe

0

nom nie jest zła ale to jeszcze nie jest to

1

Jak oceniacie nową nute Quebo Taco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?