piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Domowy moze być?
0
Belotti z torino
0
nom zdecydowanie przegrywac na jakis kepy po czym wygrac z Faze
0
Nom ale vp jeszcze gorsze
0
Nie spodziewałem się że wygrają z faze
0
Honor 8 jak dla mnie lepszy podobnie cenowy ale A5 też dobra
0
Oj pamiętam to sam potrafiłem po 20 odcinków dziennie obejrzeć skazanego z 3razy oglądałem genialny serial
0
Wiem
3
Nie wyobrażam sobie co by tu się działo jak by cr7 zamkneli
0
Chyba gdzies w chinach
0
tak średnio bym powiedział
3
o sku******
24
za 10 lat ci powiem
1
Tez mam takie wrazenie jestem ciekaw czy Icardi nie gra w Arg bo messi nie chce czy naprawde do czegos mu tam nie pasuje
0
na ile to ci starcza golen?
0
Równie dobrze to że jest dogadany może być wymyslem gazet
2
To za kogo będzie grał? Messiego 5razy w roku czy tylko ja mam wrażenie że grizmana nie jest nam potrzebny
0
Nie ma to jak kupować zmienikow po 120 milion
4
nic dziwnego jak to rezerwy byly
2
słaba ta przeróbka
0
Neymar .CR7 Atak Neymar.CR7 .Messi
1
Jak sie nie powołuje Dybali i Icardiego to sie nie dziwie ze slaba ławka
0
chociaż na mundialu graja"_0 obie ekipy:)
2
Argentyna która sie prawie nie dostała na mundial i Włochy co sie nie dostały:)
1
glupie pytanie
0
Altube. Pl filser
0
Taka macocha to skarb
0
Jutro się odezwe
0
nom nie jest zła ale to jeszcze nie jest to
1
Jak oceniacie nową nute Quebo Taco