piotrek1315
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
boze Barca tu jest o włos od odpadnięcia a ty sie zastanawiasz jak Real Bedzie gral
0
skoro sie pięknie gra to raczej sie wygrywa
0
Jestem ciekaw co tam stworzą razem z Bedoes bo ponoc cos tam gadal ze Zaprosili go na nagranie nuty
1
Zdecydowanie bo maja Fejm
1
Dla mnie narazie mocno srednia moze musze wiecej razy jej posłuchać jak dla mnie narazie;
Tamagotchi
Art-b
Kryptowaluty
Metalica
0
Co sadziecie o nowej nucie ''Kryptowaluta'' TACONAFIDE?
0
wyglada dobrze
0
Powiedział bym taki kaleczony
Partyzant
1
Kiedy Polska ? Widział bym go w Arce
0
I jak tam derby Madrytu kto był lepszy? Bo nie mialem okazji ogladac
0
Idzie cos tam dobrego wyrwac w dobrej cenie bo tak czytam o tym To działa na zasadzie dropu/?? (Zalando lounge )
0
nom wlasnie tez uzywam Answear i zalando i szukam jakis nowych stron
0
Na jakich stronach internetowych kupujecie ubrania?
0
Chyba dupa blada bedzie z mojego kuponu:0
0
A jak do nich maja przemówić ? Nie mozna sie godzić na każda zmianę jaka se PZPN zażyczy
0
Hmm a to nie jest ten protest do 15 min bez dopingu? Ostatnio byłem na meczu to mowil ze to protest przeciw prezesom klubów
0
Tez na to licze z Gdyni jestem:) Jednak derby to derby:)
0
Mi brakuje Legi Win no i Arka 2X do wyjęcia 364 z 30 zl teraz daja 70 zl o Legie jakos dziwnie spokojny jestem Ale o Arke sie boje
0
Tak sie patrze na kupon i nie wiem co mnie nakłoniło żeby postawic na Arke 2X za marne 1.64
0
Lester prosze cie 1 róg Dobra wyżebrałem
0
Jak dla mnie Barca powinna zrobic szpaler Realowi po zdobyciu KMS i Real powinnien zrobic barcy :0 I jak dla mnie teraz te gatki sa bez sensu bo nie wiadomo czy barca do tego momentu bedzie miała mistrza
0
no tak patrze statystyki jego od sezonu 08/09 to najwiecej goli w lidze to 15 bramek z poprzedniego sezonu
1
Tapeta fajna ale do okoła bez ładu i składu
0
Baloteli
0
Akurat mialem znajomego instruktora to mi mówił kiedy mi pomaga sprzęg
0
Kazde auto jest inne inne sprzegło. Ja w L-ką nauki miałem nowy samochód a na egzaminie to mialem fatalne sprzęgło i ani razu mi nie zgas po prostu trzeba to umiec:) mi osobiscie auto przestało gasnąć na jazdach tak od 12-18 h
0
Real .PSG./city .barca
2
to oni se mysla kto jak nie Real ma to zrobic:0
3
faktycznie 1 mecz wygral
2
Tu jest dokładnie to samo