0

boze Barca tu jest o włos od odpadnięcia a ty sie zastanawiasz jak Real Bedzie gral

0

skoro sie pięknie gra to raczej sie wygrywa

0

Jestem ciekaw co tam stworzą razem z Bedoes bo ponoc cos tam gadal ze Zaprosili go na nagranie nuty

1

Zdecydowanie bo maja Fejm

1

Dla mnie narazie mocno srednia moze musze wiecej razy jej posłuchać jak dla mnie narazie;
Tamagotchi
Art-b
Kryptowaluty
Metalica

0

Co sadziecie o nowej nucie ''Kryptowaluta'' TACONAFIDE?

0

wyglada dobrze

0

Powiedział bym taki kaleczony
Partyzant

1

Kiedy Polska ? Widział bym go w Arce

0

I jak tam derby Madrytu kto był lepszy? Bo nie mialem okazji ogladac

0

Idzie cos tam dobrego wyrwac w dobrej cenie bo tak czytam o tym To działa na zasadzie dropu/?? (Zalando lounge )

0

nom wlasnie tez uzywam Answear i zalando i szukam jakis nowych stron

0

Na jakich stronach internetowych kupujecie ubrania?

0

Chyba dupa blada bedzie z mojego kuponu:0

0

A jak do nich maja przemówić ? Nie mozna sie godzić na każda zmianę jaka se PZPN zażyczy

0

Hmm a to nie jest ten protest do 15 min bez dopingu? Ostatnio byłem na meczu to mowil ze to protest przeciw prezesom klubów

0

Tez na to licze z Gdyni jestem:) Jednak derby to derby:)

0

Mi brakuje Legi Win no i Arka 2X do wyjęcia 364 z 30 zl teraz daja 70 zl o Legie jakos dziwnie spokojny jestem Ale o Arke sie boje

0

Tak sie patrze na kupon i nie wiem co mnie nakłoniło żeby postawic na Arke 2X za marne 1.64

0

Lester prosze cie 1 róg Dobra wyżebrałem

0

Jak dla mnie Barca powinna zrobic szpaler Realowi po zdobyciu KMS i Real powinnien zrobic barcy :0 I jak dla mnie teraz te gatki sa bez sensu bo nie wiadomo czy barca do tego momentu bedzie miała mistrza

0

no tak patrze statystyki jego od sezonu 08/09 to najwiecej goli w lidze to 15 bramek z poprzedniego sezonu

1

Tapeta fajna ale do okoła bez ładu i składu

0

Baloteli

0

Akurat mialem znajomego instruktora to mi mówił kiedy mi pomaga sprzęg

0

Kazde auto jest inne inne sprzegło. Ja w L-ką nauki miałem nowy samochód a na egzaminie to mialem fatalne sprzęgło i ani razu mi nie zgas po prostu trzeba to umiec:) mi osobiscie auto przestało gasnąć na jazdach tak od 12-18 h

0

Real .PSG./city .barca

2

to oni se mysla kto jak nie Real ma to zrobic:0

3

faktycznie 1 mecz wygral

2

Tu jest dokładnie to samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?