0

Mam pytanie (może i nie na temat) do reszty użytkowników, czy to prawda że Real pozyskał Reusa? Bo nie jestem na bieżąco

0

Inna sprawa żę nie mają Godina i Koke co daje nam przewagę na początku

0

wspomoże ktoś streamem?

1

Poratuje ktoś jakimś streamem?

0

Porozmawiamy po gali...

0

Z góry wiadomo że wygra Ronaldo, ponieważ tylko on przyjechał z całą rodziną

0

Mimo że jestem wielkim fanem Messiego to uważam że jego odejście mogłoby dobrze zrobić klubowi :
1. Zwolniliby Lucho
2. Wprowadziłoby to do klubu czegoś nowego
3. Za 250mln to Barcelona kupiłaby z 10 piłkarzy światowej klasy

1

NIezbyt lubię Zlatana, ale chyba każdy musi przyznać że w Szwecji jest numerem 1.

1

Macie linka do gola Messiego?

0

Wychodze sobie tylko do łazienki. wracam i oczywiście 5 : 0

1

Iniesta jak za dawnych lat

0

wtf Huesca strzelila slupek czy ogladam inny mecz?

0

Macie jakieś sprawdzone streamy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?