pitcarin11
Dołączył/a: grudzień 2014
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam pytanie (może i nie na temat) do reszty użytkowników, czy to prawda że Real pozyskał Reusa? Bo nie jestem na bieżąco
0
Inna sprawa żę nie mają Godina i Koke co daje nam przewagę na początku
0
wspomoże ktoś streamem?
1
Poratuje ktoś jakimś streamem?
0
Porozmawiamy po gali...
0
Z góry wiadomo że wygra Ronaldo, ponieważ tylko on przyjechał z całą rodziną
0
Mimo że jestem wielkim fanem Messiego to uważam że jego odejście mogłoby dobrze zrobić klubowi :
1. Zwolniliby Lucho
2. Wprowadziłoby to do klubu czegoś nowego
3. Za 250mln to Barcelona kupiłaby z 10 piłkarzy światowej klasy
1
NIezbyt lubię Zlatana, ale chyba każdy musi przyznać że w Szwecji jest numerem 1.
1
Macie linka do gola Messiego?
0
Wychodze sobie tylko do łazienki. wracam i oczywiście 5 : 0
1
Iniesta jak za dawnych lat
0
wtf Huesca strzelila slupek czy ogladam inny mecz?
0
Macie jakieś sprawdzone streamy?