pitcarin11
Dołączył/a: grudzień 2014
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest to kompromitacja W wydaniu Legii, aczkolwiek myślę że jeśli w poprzednim meczu ugraliby wynik co najmniej 1:1, to dzisiejszy mecz wyglądałby zupełnie inaczej
A do antyfanów Legii którzy twierdzą że Legia jest kilka klas niżej od Ajaxu bo przegrywa 3:0 :
My też przegrałiśmy z bayernem 7:0 w dwumeczu co nie znaczy że byli od nas lepsi o kilka klas...
0
Wiadomo kiedy Grosicki wyleczy kontuzje ?
0
Z jednej strony nie lubię Legii i cieszę się że to właśnie Milik ich niszczy, ale z drugiej cieszyłbym się gdyby chociaż 1 z naszych polskich zespołów doszedł do 1/4 ...
0
No,no, to teraz musi pokazać że pieniądze zostały dobrze wydane
4
Niestety my również mamy jedną "dive" na LO
0
Twoje argumenty do mnie przemówiły, jakbym mógł to dałbym okejke......
1
0
Jak chcesz się tak kłócić to ci powiem po "twojemu" skoro mistrz Niemiec zremisował z mistrzem Ukrainy to znaczy że te ligi są równe a to znaczy że Niemiecka i Ukraińska liga są najlepsze na świecie czyż nie tak?
0
Racja, mój błąd
2
A tak pocisne sucharem : Francja !!!!
Pozdro dla fanów piłki ręcznej
0
A czy Henry nie gra jeszcze gdzieś w Ameryce?
0
A porażka z choćby nasza z Celtą, Malagą. Ostatnia przegrana Atleti z Celta , oraz wygrana z liderem 4:0, jeśli to nie są nieprzewidywane wyniki to ja nie wiem co
0
Wole trafić na kogoś z nich niż na np. Atleti :)
0
Czy też mieliście taką sytuacje że stream śmiga wam cały mecz, a w momencie strzału Berbatova lag..... ?
4
Dokładnie ten sam problem, bro..
0
Co lepiej oglądnąć Arsenal-Monaco czy Bayer-Atleti ? Który lepszy dla oka?
0
Póki co nie chce się kłócić, powiem tylko : porozmawiamy za kilka sezonów
0
Zgadzam się ze wszystkim co powiedziałeś, ale mam do ciebie inną sprawę, mianowicie:
Po twoim avatarze wnioskuję że jesteś kibicem Realu (wnioskując po kilku twoich wypowiedziach ogarniętym i bardziej kochającym football niż ubliżanie przeciwnikom) ale wciąż jednak kibicem Realu. Nie wolałbyś rozmawiać z innymi fanami twojego klubu, na stronach także wspierających kibiców Realu?
0
Mówiłem to na początku sezonu ale wtedy nikt mi nie wierzył, mówie to teraz ale wierzy mi tylko część, powiem to pod koniec sezonu a uwierzy mi każdy :
Mówiło się o Barcy Guardioli, o Barcy Vilanovy, a teraz będzie się mówić o (kto wie czy nie najlepszej) Barcy Luisa Enriqe
0
A City jak sobie radziło, należy bać się ich na CN kiedy wróci Toure?
0
Jak wypadł Suarez na tle drużyny?
0
Niestety nie mogłem oglądać meczu (mimo że czekałem na niego już od wielu dni), mógłby mi ktoś streścić jak graliśmy i czy wynik był zasłużony, bo bramkach widzę że LS9 się w końcu odblokował. :)
0
Mógłby mi ktoś podać linka z wywiadem Kompany'ego? Próbowałem znaleźć niestety bezskutecznie.
0
Rozwala mnie ten tytuł "POSTARAMY SIĘ zabrać Barcelonie piłkę." :)
0
A zamiast niego na atak Piqenbauera :)
0
Jeśli się spełnią to wydrukuje je i powieszę sobie nad łóżkiem xD
1
Naprawde konrado34823? Naprawde?http://paczaizm.pl/moj-kraj-taki-piekny/
Myślę że to właśnie Sociedad wygra ligę, puchar i ligę mistrzów, mimo tego że odpadł z 2 ostatnich rozgrywek i statystycznie nie ma szans na zdobycie mistrzostwa.
0
Wszyscy możecie się spierać i kłócić ale ja wiem 1:
Real Sociedad (Moyes) > Real(Ancelotti)+Atletico(Simeone)+Barca(LUCHO)
Pozdro....
0
Jesteś fanką Barcy , a twój mąż Realu? No to ja nie wiem jak wy się dogadujecie :)
0
Skoro z Elche wygrywają tylko 2:0 i z tego co słyszę z pomocą sędziów to jestem spokojny o naszą pozycję w lidze.