0

Jest to kompromitacja W wydaniu Legii, aczkolwiek myślę że jeśli w poprzednim meczu ugraliby wynik co najmniej 1:1, to dzisiejszy mecz wyglądałby zupełnie inaczej
A do antyfanów Legii którzy twierdzą że Legia jest kilka klas niżej od Ajaxu bo przegrywa 3:0 :
My też przegrałiśmy z bayernem 7:0 w dwumeczu co nie znaczy że byli od nas lepsi o kilka klas...

0

Wiadomo kiedy Grosicki wyleczy kontuzje ?

0

Z jednej strony nie lubię Legii i cieszę się że to właśnie Milik ich niszczy, ale z drugiej cieszyłbym się gdyby chociaż 1 z naszych polskich zespołów doszedł do 1/4 ...

0

No,no, to teraz musi pokazać że pieniądze zostały dobrze wydane

4

Niestety my również mamy jedną "dive" na LO

0

Twoje argumenty do mnie przemówiły, jakbym mógł to dałbym okejke......

1

ciekawe kto wtedy bedzie mial więcej bramek :)

0

Jak chcesz się tak kłócić to ci powiem po "twojemu" skoro mistrz Niemiec zremisował z mistrzem Ukrainy to znaczy że te ligi są równe a to znaczy że Niemiecka i Ukraińska liga są najlepsze na świecie czyż nie tak?

0

Racja, mój błąd

2

A tak pocisne sucharem : Francja !!!!
Pozdro dla fanów piłki ręcznej

0

A czy Henry nie gra jeszcze gdzieś w Ameryce?

0

A porażka z choćby nasza z Celtą, Malagą. Ostatnia przegrana Atleti z Celta , oraz wygrana z liderem 4:0, jeśli to nie są nieprzewidywane wyniki to ja nie wiem co

0

Wole trafić na kogoś z nich niż na np. Atleti :)

0

Czy też mieliście taką sytuacje że stream śmiga wam cały mecz, a w momencie strzału Berbatova lag..... ?

4

Dokładnie ten sam problem, bro..

0

Co lepiej oglądnąć Arsenal-Monaco czy Bayer-Atleti ? Który lepszy dla oka?

0

Póki co nie chce się kłócić, powiem tylko : porozmawiamy za kilka sezonów

0

Zgadzam się ze wszystkim co powiedziałeś, ale mam do ciebie inną sprawę, mianowicie:
Po twoim avatarze wnioskuję że jesteś kibicem Realu (wnioskując po kilku twoich wypowiedziach ogarniętym i bardziej kochającym football niż ubliżanie przeciwnikom) ale wciąż jednak kibicem Realu. Nie wolałbyś rozmawiać z innymi fanami twojego klubu, na stronach także wspierających kibiców Realu?

0

Mówiłem to na początku sezonu ale wtedy nikt mi nie wierzył, mówie to teraz ale wierzy mi tylko część, powiem to pod koniec sezonu a uwierzy mi każdy :
Mówiło się o Barcy Guardioli, o Barcy Vilanovy, a teraz będzie się mówić o (kto wie czy nie najlepszej) Barcy Luisa Enriqe

0

A City jak sobie radziło, należy bać się ich na CN kiedy wróci Toure?

0

Jak wypadł Suarez na tle drużyny?

0

Niestety nie mogłem oglądać meczu (mimo że czekałem na niego już od wielu dni), mógłby mi ktoś streścić jak graliśmy i czy wynik był zasłużony, bo bramkach widzę że LS9 się w końcu odblokował. :)

0

Mógłby mi ktoś podać linka z wywiadem Kompany'ego? Próbowałem znaleźć niestety bezskutecznie.

0

Rozwala mnie ten tytuł "POSTARAMY SIĘ zabrać Barcelonie piłkę." :)

0

A zamiast niego na atak Piqenbauera :)

0

Jeśli się spełnią to wydrukuje je i powieszę sobie nad łóżkiem xD

1

Naprawde konrado34823? Naprawde?http://paczaizm.pl/moj-kraj-taki-piekny/

Myślę że to właśnie Sociedad wygra ligę, puchar i ligę mistrzów, mimo tego że odpadł z 2 ostatnich rozgrywek i statystycznie nie ma szans na zdobycie mistrzostwa.

0

Wszyscy możecie się spierać i kłócić ale ja wiem 1:

Real Sociedad (Moyes) > Real(Ancelotti)+Atletico(Simeone)+Barca(LUCHO)

Pozdro....

0

Jesteś fanką Barcy , a twój mąż Realu? No to ja nie wiem jak wy się dogadujecie :)

0

Skoro z Elche wygrywają tylko 2:0 i z tego co słyszę z pomocą sędziów to jestem spokojny o naszą pozycję w lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?