pitcarin11
Dołączył/a: grudzień 2014
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie oglądałem meczu Realu, dlatego proszę was o opinię, czy nasz rywal wrócił do formy czy wciąż jest w kryzysie?
0
Nie orientuje się ktoś może jaka jest cena biletów na mecz Barcy?
0
Kiedy zobaczyłem nagłówek miałem nadzieje że Alves przeprosi czy coś za swój karygodny błąd, a tu chciał tylko pochwalić się swoim jakże zasłużonym dobrym humorem.
0
4
Wierzą w nas, w przeciwieństwie do 90% "kibiców" na tej stronie.
0
Tottenham karny....
1
Trafił się jej 1, powtarzam 1 słabszy mecz a ty od razu ją skreślasz i uważasz że nie ma pomyślu na grę ......
1
Sociedad strzela na 4:3 :()
1
Lepiej było przegrać wczoraj i stracić 3 punkty, niż zrobić to samo we wtorek i przekreślić sobie szanse na Ligę Mistrzów.
0
Masz więc dziwne pojęcie o definicji ironii, jak dla mnie to kolejne zlekceważenie przeciwnika.
1
Zlekceważyliśmy Malage, Celtę oraz Real Sociedad i jak to sięskończyło? Więcej pokory...
0
Barca przegrała taką samą ilość meczy jak Real "kolego"
0
Chyba o kimś zapominasz :)
0
Śmiem twierdzić że Atletico, Sevilla i VIlarreal nie stanowią dla nas zagrożenia. Jedyny mecz do z Valenicią, i tak jak wcześniej mówiłem El Classico
3
City zagrało dobry, dynamiczny i przede wszystkim SKUTECZNY mecz. Większość okazji w polu karnym kończyło się bramką. Aczkolwiek Newcastle też miało swoje szanse na co najmniej 2 bramki. I o ile Man City w ataku zagrało dobry mecz, do w obronie niekoniecznie (0 z tyłu to zasługa bramkarza).
0
Przed Realem jeszcze ciężkie mecze z Vilarrealem i Valencią, myślę że o tytule w lidze zadecyduje El Classico
1
Oglądając ten filmik przypominam sobie czym tak naprawde jest dla mnie Barca.
5
Polecam oglądnąć po każdym nieudanym meczu
4
Patrzę na nastroje na tej stronie i nie mogę pojąć tego co widzę. Nie łamcie się to tylko 1 mecz, raz na 12 meczy trzeba przegrać. Wszyscy płaczą o to że Real powiększy przewagę. Real, którego kibiców nie tak dawno największym zmartwieniem było to za ile meczów Barca przejmie prowadzenie w lidze. Piłka nożna to piękny i nieobliczalny sport, czasem najsłabszy pokona najsilniejszego dlatego głowa do góry bądźcie dumni że jesteście kibicami takiego wspaniałego klubu.
VeB
0
Myślę że jeśli zdecydują śię na otwary football (w co wątpie) to jeszcze wcisną gdzieś Dżeko tak jak to zrobili dzisiaj
16
Z niecierpliwością czekamy na zwrot.
0
Jak już wspominałem to była wspólna porażka (głównie Alvesa i Bravo) ale i tak wspólna. Nikt nie zagrał na swoim poziomie nawet Messi, i nie można nikogo o to obwiniać, po prostu słabszy mecz. Ale co ja się w ogóle wypowiadam, przy ludziach takich jak ty wystarczy wychwalać Messiego pod niebiosa i hejtować innych zawodników. Jak tak ci przeszkadza gra Barcelony to droga wolna, nikt cie tutaj nie trzyma
0
Nie zgadzam się z wami, gra cała drużyna, teraz kiedy doszedł Neymar i Suarez biorą oni na siebie ciężar gry (głównie Suarez) by inni mieli większe pole do manewru. Gra cała drużyna nie tylko 1 zawodnik. JEDNAKŻE prawdą jest że przy niekorzystnym wyniku liczymy na błysk Messiego.
0
Bo w 12 minucie wygrywają 2:0EDIT:Nadal uważasz że nie mają formy?
0
CIty widaćw formie
5
Jak kilka meczów temu jak ratował Barcę, pięknie czyścił i strzelał bramki to był Piqenbauer, a teraz większość by go najchętniej sprzedała. Pozdrawiam PRAWDZIWYCH kibiców Barcy.
..;;VeB;;..
0
Remis byłby bardziej sprawiedliwy, ilość celnych strzałów była porównywalna a kontrole straciliśmy dopiero w +/-75min
0
Czego chcesz od postawy zespołu, walczyli dzielnie i do końca, a jeśli dziwisz się zachowaniu Neymara i Alba to myślę że 99% kibiców na ich miejscu zrobiłaby dużo gorsze rzeczy...
0
Dokładnie, ale myślę że przed Realem ciężkie mecze z Vilarrealem i Valencią, i to El Classico zdecyduje o zwycięzcy ligi
0
Przemysław "ściana" Tytoń nie potrzebuje cudu by ich zatrzymać