0

Prawdopodobnie nie wygramy? Cud jeśli zremisujemy

0

Wolfsburg przegrywa 12 pkt i jeszcze walczy a my mamy sie poddac po 4?

0

Myślę że jakbyśmy grali na 15 zespól Bundesligi to okazalibyśmy się wcale nie gorsi od Bayernu

0

Mógł pociągnąć i uderzyć

1

Jak Pique zejdzie to ciekawe kto ci strzeli z główki, Messi, Iniesta czy może Alba?

0

Dajcie streama jakiegos.

0

Celtic wyrównuje....

0

Największą przepaść między polskim a europejskim poziomem było widać w meczach Legia-Celtic

0

Na luziku z ironia...... hahaha

0

Orientuje się ktoś może w jakiej formie jest obecnie Legia?

0

Chyba pierwszy raz oceny przez redakcję są niższe niż te wystawione przez użytkowników, oczywiście poza Messim. Według mnie Messi 9.0, a reszta pół stopnia w górę, oprócz Adriano i Roberto którym nie podnosiłbym nic.

1

Niestety Lord jest tylko jeden, i ma na imię Nicklas

2

Skoro jest demokracja to według prawa wszyscy obywatele są równi (oficjalnie) ,więc nie może jeden płacić więcej a drugi mniej.

0

Wydolnościowy potwór :)

0

Rozumiem, nie ma sprawy xD

0

Skoro Bayern "strzeli 4 bramki" to dlaczego mają się napocić ze strzeleniem 2? Może źle zrozumiałem ale 1 zdanie przeczy 2.

0

Poda ktoś streama do Chelsea-PSG ?

1

Dlaczego dziadek - Maradona?

2

Dzięki Bogu, Douglas zdąży na mecz z City.

3

Dodajmy że P$G wygrywało 2:0 xD

1

Albo zrobiły to pieniądze Pereza

0

Ma ktoś stream na mecz Legii ? ? ?

0

Yeach !!!!!!!!!!!

0

Często zapominam że był kiedyś pomocnikiem :D

0

Błagam o stream bez lagów, bo nie wytrzymam dłużej oglądając co 15 sekunde

0

Mam identyczną sytuacje, tylko u mnie cały mecz jest dobrze a w momencie strzału sie zacina :D

0

Suarez !!!!!!!!!!!

23

Taka anegdotka, Sergi Roberto urodził sie 7 lutego w hiszpańskim mieście zwanym REUS :D

0

Nie miałbym nic przeciwko jeśli Bartomeu by odszedł, a Reus przyszedł mimo wszystko.

0

Podaj linka do wywiadu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?