pitcarin11
Dołączył/a: grudzień 2014
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawdopodobnie nie wygramy? Cud jeśli zremisujemy
0
Wolfsburg przegrywa 12 pkt i jeszcze walczy a my mamy sie poddac po 4?
0
Myślę że jakbyśmy grali na 15 zespól Bundesligi to okazalibyśmy się wcale nie gorsi od Bayernu
0
Mógł pociągnąć i uderzyć
1
Jak Pique zejdzie to ciekawe kto ci strzeli z główki, Messi, Iniesta czy może Alba?
0
Dajcie streama jakiegos.
0
Celtic wyrównuje....
0
Największą przepaść między polskim a europejskim poziomem było widać w meczach Legia-Celtic
0
Na luziku z ironia...... hahaha
0
Orientuje się ktoś może w jakiej formie jest obecnie Legia?
0
Chyba pierwszy raz oceny przez redakcję są niższe niż te wystawione przez użytkowników, oczywiście poza Messim. Według mnie Messi 9.0, a reszta pół stopnia w górę, oprócz Adriano i Roberto którym nie podnosiłbym nic.
1
Niestety Lord jest tylko jeden, i ma na imię Nicklas
2
Skoro jest demokracja to według prawa wszyscy obywatele są równi (oficjalnie) ,więc nie może jeden płacić więcej a drugi mniej.
0
Wydolnościowy potwór :)
0
Rozumiem, nie ma sprawy xD
0
Skoro Bayern "strzeli 4 bramki" to dlaczego mają się napocić ze strzeleniem 2? Może źle zrozumiałem ale 1 zdanie przeczy 2.
0
Poda ktoś streama do Chelsea-PSG ?
1
Dlaczego dziadek - Maradona?
2
Dzięki Bogu, Douglas zdąży na mecz z City.
3
Dodajmy że P$G wygrywało 2:0 xD
1
Albo zrobiły to pieniądze Pereza
0
Ma ktoś stream na mecz Legii ? ? ?
0
Yeach !!!!!!!!!!!
0
Często zapominam że był kiedyś pomocnikiem :D
0
Błagam o stream bez lagów, bo nie wytrzymam dłużej oglądając co 15 sekunde
0
Mam identyczną sytuacje, tylko u mnie cały mecz jest dobrze a w momencie strzału sie zacina :D
0
Suarez !!!!!!!!!!!
23
Taka anegdotka, Sergi Roberto urodził sie 7 lutego w hiszpańskim mieście zwanym REUS :D
0
Nie miałbym nic przeciwko jeśli Bartomeu by odszedł, a Reus przyszedł mimo wszystko.
0
Podaj linka do wywiadu :D