pitcarin11
Dołączył/a: grudzień 2014
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś może czy jest transmisja w Polsacie?
0
Znowu zaczyna się to całe straszenie jacy to oni są pewni siebie. Pamiętam że ostatnio wypowiadał się Demichelis i Kompany jak to nas niby zmiażdżą. Po tamtym meczu nie było im tak do śmiechu i mam nadzieję że po tym również nie będą mieli powodów do zadowolenia.
0
Nie wierzę, Ancelotti dał odpocząć Kroosowi czy mam w relacji skład z poprzedniego sezonu?
1
Matko Boska co tem Messi robi, dawno nie miał tak efektywnych dryblingów..... Jak za dawnych czasów
0
Na początek Rafa do zmiany, szczerze mówiąc Neymar/Suarez też
0
Suarez jak na razie chyba najgorszy mecz
0
A potem trener Levante wyłącza FIFE i z powrotem 1 punkt przewagi
0
i z "nożyc"
2
Zaraz zaczną się komentarze typu : " Mamy nowego Boga karnych" ......
0
Błagam strzel to !!!!!!!!
0
Czy tylko ja słyszę co chwile MAREK Bartra?
4
Messi czo on robi ???
2
Mathieu by strzelil....
1
Cóż za zaskoczenie
0
Jak gra Barcelona?
0
Poratuje ktoś streamem ? Bo futbolhd sie tnie
0
Sedzia, co za przyjęcie.... piękne wystawienie do Williana
0
4 to na 100% a pozatym to stawiam na 3
0
Obok Douglasa :D
0
Mam takie pytanie, bo nie oglądam meczów Bayernu. Czy oni faktycznie są tacy dobrzy ze co 2 zespół niszczą po 6-8: 0?
0
PSG !!!!!!!!!!!!!!!!
0
Tylko nie to ,,,,, Chelsea 1:0
0
Co ja bym dał żeby go tam usłyszeć :D
0
Wreszczie Lewy.....
0
Spokojnie, paryscy sponsorzy mają większe kieszenie niż sędzia może sobie wyobrazić
10
Nie ma to jak mieszkać sobie w Barcelonie, jadać grill z największymi gwiazdami piłki nożnej na świecie, dostawać samochody, raz na pare miesięcy zagrać mecz z taką Huescą i jeszcze dostawać za to pieniądze :D
-Douglas
1
Skoro Real w swojej obecnej formie ledwo pokonał Schalke, to nie wróżę mu rewelacji z np. świetnie grającym w LM Monaco
0
Za Atletico (w formie z obecnego sezonu) dałbym Juve albo PSG
0
Alba i Pina, really ?
0
I tak prędzej czy pózniej trafimy na mocnego rywala, a co do tego Chelsea to mam wielka nadzieje że PSG ich wyeliminuje