0

Wie ktoś może czy jest transmisja w Polsacie?

0

Znowu zaczyna się to całe straszenie jacy to oni są pewni siebie. Pamiętam że ostatnio wypowiadał się Demichelis i Kompany jak to nas niby zmiażdżą. Po tamtym meczu nie było im tak do śmiechu i mam nadzieję że po tym również nie będą mieli powodów do zadowolenia.

0

Nie wierzę, Ancelotti dał odpocząć Kroosowi czy mam w relacji skład z poprzedniego sezonu?

1

Matko Boska co tem Messi robi, dawno nie miał tak efektywnych dryblingów..... Jak za dawnych czasów

0

Na początek Rafa do zmiany, szczerze mówiąc Neymar/Suarez też

0

Suarez jak na razie chyba najgorszy mecz

0

A potem trener Levante wyłącza FIFE i z powrotem 1 punkt przewagi

0

i z "nożyc"

2

Zaraz zaczną się komentarze typu : " Mamy nowego Boga karnych" ......

0

Błagam strzel to !!!!!!!!

0

Czy tylko ja słyszę co chwile MAREK Bartra?

4

Messi czo on robi ???

2

Mathieu by strzelil....

1

Cóż za zaskoczenie

0

Jak gra Barcelona?

0

Poratuje ktoś streamem ? Bo futbolhd sie tnie

0

Sedzia, co za przyjęcie.... piękne wystawienie do Williana

0

4 to na 100% a pozatym to stawiam na 3

0

Obok Douglasa :D

0

Mam takie pytanie, bo nie oglądam meczów Bayernu. Czy oni faktycznie są tacy dobrzy ze co 2 zespół niszczą po 6-8: 0?

0

PSG !!!!!!!!!!!!!!!!

0

Tylko nie to ,,,,, Chelsea 1:0

0

Co ja bym dał żeby go tam usłyszeć :D

0

Wreszczie Lewy.....

0

Spokojnie, paryscy sponsorzy mają większe kieszenie niż sędzia może sobie wyobrazić

10

Nie ma to jak mieszkać sobie w Barcelonie, jadać grill z największymi gwiazdami piłki nożnej na świecie, dostawać samochody, raz na pare miesięcy zagrać mecz z taką Huescą i jeszcze dostawać za to pieniądze :D

-Douglas

1

Skoro Real w swojej obecnej formie ledwo pokonał Schalke, to nie wróżę mu rewelacji z np. świetnie grającym w LM Monaco

0

Za Atletico (w formie z obecnego sezonu) dałbym Juve albo PSG

0

Alba i Pina, really ?

0

I tak prędzej czy pózniej trafimy na mocnego rywala, a co do tego Chelsea to mam wielka nadzieje że PSG ich wyeliminuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?