0

Fascynujące...... A tak na serio to może przewiń rozmowe do góry i przypatrz się kto tu kogo beszta.

1

Ide coś zjeść, to sie liczy?

1

Jakie wy macie kompleksy na tej stronie jest więcej fanów Realu niż Barcy. To jest chore.....

1

Ja za Zlatanem :D

0

Lepiej niech odpoczną bo w środe graja nie z kim innym jak Barca -.-

0

A ty musiałeś od razu komentować i uprzykrzać życie sobie i mnie, tak wgl. to mój komentarz nie miał na celu nikogo obrazić a zwłaszcza nie piłkarza Barcy.

Zamykam temat, nie będe się kłócił z kimś kto nie wie co to dystans...

1

Jeśli wchodzisz tutaj nie po to by wspierać swój klub z innymi kibicami, a po to by się pośmiać, to tak - możesz się śmiać

EDIT:
Tak w ogóle to denerwują mnie ludzie którzy komentują tylko po to by zapełnić sobie statystykę komentarzy mimo że nie mają nic ciekawego do powiedzenia.Naprawdę mógłbyś sobie oszczędzić zgryźliwych uwag. To co napisałem nie śmieszy cię, i co? Musisz od razu od tym pisać i informować o tym cały internet?

3

Jeszcze by sobie coś naderwał xD

5

Xavi : I po co wybijasz? Mówiłem - nie trać piłki...

1

On to powiedział jakieś 5 lat temu....

0

Pisze mi na stronie że o 20, więc chyba o 20.

0

To chyba nie obserwujesz postępów Bayernu, 1 nieudany mecz z Wolfburgiem a już od kilku spotkań regularnie miażdżą rywali średnio po 6:0, a Chelsea z dobrymi drużynami świetnie gra autobusem co pokazali w meczu z P$G. CO do Atleti to ostatnio grają dość słabo, ale w meczu z Realem pokazali na co ich stać kiedy mają przebłyski.

P.S. O tym jak gra Real przekonamy sie na El Classico, a nie po tym jak z klubami których ograliśmy 5:0, oni ogrywają "tylko" 2:0

1

Mam pytanie, niestety nie mogłem oglądać meczu i czy mógłby mi ktoś streścić jak blaugrana rozegrała to spotkanie?

4

Dobrze, niech się Alba i Neymar wykartkują przed Klasykiem

0

Jak jakieś pretensje masz to możesz wysłać list ze skargą do Pereza

0

Wystarczy by razem grali jak Isco, to już będzie dobrze

2

Wyczytałeś to w płatkach? Czy wywróżył ci wróżbita Maciej?

2

A gdzie grałby Messi?

No to masz już odpowiedź xD

1

Tak czy siak, mój głos masz :)

0

100% że nas posłuchają, w końcu wszyscy wiemy jak zależy im na naszej opinii. Powiem tak : póki będzie dla nich zadowalająca oglądalność nawet nie kiwną palcem, ale jak powiedziałeś "spróbować warto", mówię tylko żeby się nie napalać bo bardzo małe szanse że posłuchają.

5

0

W sumie tak, a jeśli już na kogoś mam liczyć to lepiej na taką drużyne żebyśmy się nie przeliczyli xD

0

2:1. Roma przebudzenie smoka

0

Jeśli chcemy wygrać ligę to powinniśmy sami urwać im punkty a nie liczyć na jakichś średniaków.

0

Komentarz tu i up. WTF ?!

2

A dodałeś już posta na facebooku i twitterze?

0

Jest tam Terry, i ten no......... Terry.
O i jeszcze Cahill

0

Mi się śniło dzień przed 1 meczem że wygraliśmy 1:0, wprawdzie wynik był inny ale stosunek prawidłowy

0

To faktycznie nie pamiętasz ile z nimi strzelil xD

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?