pitcarin11
Dołączył/a: grudzień 2014
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz wyrównany czy przewaga Juventusu?
0
Wrzuci ktoś streama Milan- Juve ?
0
Ponadto faktycznie udowodnili dzisiaj że " w 10" dają nieźle popalić rywalowi. Z Atlethico nie było co zbierać..
0
Hahahaha dobre,dobre....
0
Od początku zaplanowane :D
0
normalnie papier-kamień-nożyce :D
0
Atlethico gra dzisiaj z Realem , z nami gra Athletic
2
Najlepsi są hiszpańscy komentatorzy, Zawsze przy strzelonej bramce : GOL GOL GOL GOL x30 :D
0
Goool!!!!!!!!!!!!!!
1
To chyba normalne ze względu na to iż komentujemy mecz który ma wielkie znaczenie na naszą ( i zarówno naszego rywala) pozycję w lidze.
0
Tak w ogóle to kto decyduje odnośnie przezydenta Barcelony, jakaś rada czy coś czy są demokratyczne wybory ? (sory za nobowanie ale nie jestem w temacie).
3
W tym momencie mało kto chce by zaakceptować 60mln . Ale zakładam że jeśli za rok okaże się że pieniądze te jak i cała firma przejdą do np. Realu to znów wszyscy będą narzekać jak mogliśmy odrzucić taką wspaniałą ofertę. Kocham piłkę nożną ale to już od dłuższego czasu wojna na pieniądze i musimy akceptować takie oferty by pozostać na szczycie.
0
Barcelona nie lubi grać w południe więc 21 w sam raz
0
Sevilla za bardzo kombinuje.
0
Isco pasowałby idealnie ale sprowadzenie go jest niemożliwe a co to Pogby to niewiem czym tak wszyscy się zachwycają, umie grać w piłkę ale do poziomu np. takiego Isco to dużo mu brakuje
1
Obawiam się że obrazili się o to 5:1 i będą chcieli zrobić nam na złość :D
0
Macie jakieś streama z polskim kom. ?
2
Śmiałem się z Realu że tak bardzo się sprzedali, a tu takie coś ...
0
Patrząc na formę Sevilli mają szanse powalczyć z Realem :)
0
Ronaldo 33, a Messi 32 albo 31
0
Jeśli znasz jakiegoś obrońce który nigdy nie popełnia błędów i nie traci piłek to śmiało podziel się nim z nami. Ja osobiście uważam Pique za świetnego piłkarza i przyszły mur Barcy
0
Jakby był jeszcze darmowy stream to nie posiadał bym się ze szczęścia :D
0
Macie streama z polskim komentarzem?
2
Widać Lucho ma dobre serce...... Mathieu powołany.
0
Wie ktoś kiedy rewanż Getafe-Villarreal?
0
Nie ośmieszaj siebie, mnie ani tej strony i nie pisz więcej. A teraz przepraszam ale idę cieszyć się z awansu naszej reprezentacji
0
Mam nadzieję że kłamiesz mówiąc że mnie polubiłeś, bo to albo bardzo ubliża mi albo bardzo schlebia tobie. Nie podałeś żadnych dowodów na "przestępstwa" Barcelony, zwyczajnie dlatego że ich nie ma. Twoja osoba nie absorbuje mnie do prowadzenie z tobą inteligentnej konwersacji, mimo wszystko muszę cie jednak podziękować, uświadomiłeś mi czym w dzisiejszych czasach są kibice Realu Madryt. Z zasady mam szacunek do wszystkich klubów ale dzisiaj chyba zmienię zdanie.
0
Powinieneś opanować taką umiejętność jak CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM , wydaje mi się że uczą tego w 4 klasie podstawówki, ale wnioskuję że to jeszcze przed tobą. Poza tym lepiej żebym ja nie zaczął wyliczać meczy wygranych dla realu przez sędziów lub przez pieniądze...
1
Co ty gadasz człowieku, nawet jeśli założymy że masz racje (nie mówię że ją masz ) to Barcelona wygrała 6 razy a nie 0.
Tez mogę powiedzieć że Real wygrał 32 razy.
JEŚLI odjąć te 32 zostaje 0
0
Uspokoiliście mnie :)