4

Tego całego Pele jakoś nigdy nie lubiłem, koleś strzelał bramki gdy piłka raczkowała, a obrońcy grali jak w dzisiejszej 3 lidze włoskiej a teraz mówi jaki to on jest wspaniały i Messi oraz Ronaldo nie dorastają mu do pięt.
Taka ciekawostka:
Pele odmówił kiedyś występu w reprezentacji Brazyli na MŚ ponieważ uznał że za mało mu za to zapłacili! I to jest osoba podawana przez niektórych za wzór...

0

Witajcie znajduje się tu jakiś specjalista od FIFA 15 UT?
Mam problem z grą Fifa 15 Ultimate Team, tzn. gram obecnie w 5 lidze lecz co jakiś czas ( ostatnio rzadziej) zdarzają się mecze gdzie przerywa mi połączenie z grą, gdy potem od nowa wchodzę na konto okazuje się że przegrałem walkowerem 3:0, jest to dosyć frustrujące zważywszy na to że ostatni mecz (który mógł mi zapewnić awans do 4 ligi) wygrywałem 3:0 i w 81min mecz został przerwany i oczywiście walkower....

0

I jakim cudem Ronaldo jest najbardziej popularnym sportowcem na świecie? Nie ogarniam tego

0

Zawodnicy Rayo chyba przekroczyli linie czy cos

0

:D

0

Pozwól że zacytuje Zlatana : "Czyli znasz się na piłce lepiej niz" Messi?

0

Mam nadzieję że to "wkur*enie" nie wpłynie negatywnie na naszą formę i agrejse w grze

0

Jest nowym pracownikiem i chce się spodobać. Mam nadzieję że za jakiś czas również będzie tak oddany.

1

Ja po wczorajszej imprezie nastawiłem budzik na 10 żeby na mecz zdążyć, a sam obudziłem się o 9,45 :D

0

Sry, pomyłka ale serio mogłeś sobie odpuscić zważywszy na komentarz 2 pozycję wyżej

3

Za 10 dni mecz z City, odliczanie trwa.
Korzystając z okazji :
Życzę wszystkiego najlepszego wszystkim kobietom, a dla fanek Barcelony specjalnego prezentu od naszej drużyny w postaci wygranej zarówno z Deportivo jak i z Man City.

0

Więc mecze przed 18 działają tylko na graczy Barcelony? A inne drużyny czują się jak ryba w wodzie

0

a w LM czeka na nich Porto/Basel

0

Wymówka - Barca nie lubi grać przed 18. Bądźmy poważni i nie zachowujmy się jak hala dzieci, zależy to od formy i mentalnosci zespołu, to zwykły zbieg okoliczności że w tych meczach ostatnio szło nam słabiej.

0

Vilarreal 1:1 z Realem i 1:3 z Barcą też może byc wyznacznikiem

2

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć za co mój komentarz został usunięty?

Za rasistowskie poglądy bo wymieniłem jedynie Pogbę ( tylko 1 czarnoskórego), za to że chciałem wprowadzić troche humoru na stronie co oczywiście zakończyło się zwyzywaniem mnie od dzieci (ciekawe czemu komentarze tamtych użytkowników nie został y usunięte) czy może za to że bezwstydny odważyłem się użyć zwrotu "Apeluje do zarządu" ???

0

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć za co mój komentarz został usunięty?
Za rasistowskie poglądy bo wymieniłem jedynie Pogbe ( tylko 1 czarnoskórego), czy może za to że bezwstydny odważyłem się użyć zwrotu "Apeluje do zarządu" ?

0

Przepraszam jeśli w poprzednich komentarzach wyraziłem się nie jasno, więc powiem to jeszcze raz.... UWAGA !!!!
Mój komentarz nie wyrażał moich przekonań ani faktycznych porad dla zarządu, myślałem że nie ma osób które są takie ..... że wezmą mój komentarz na serio, przepraszam pomyliłem się, to się wiecej nie powtórzy

0

Jaja sobie ze mnie robicie czy naprawde myślicie że mówie serio?

1

Poczucie humoru to na tej stronie stoi na wysokim poziomie, nie ma co....

0

0

Sarkazm........ bardzo orginalne

1

Nie mogłem patrzeć jak Montoya był ośmieszany przez napastników Vilarrealu, bodajże Cheryseva (nie jestem pewien). Naprawdę tak bardzo chcecie go jako następce Alvesa?

0

Już myślałem że Neymar "ukradnie" bramke Suarezowi, dobrze podsumowało bo to jego mecz...

0

Wg. mnie najlepsi Aurier, Walker i Danilo

0

Boję się tylko żeby się chłopaki nie poczuli zbyt pewnie przed środą i żeby spotkanie z Rayo nie było kolejnym "zimnym przysznicem"

0

Vilarreal dziekujemy !!!! = nie zniszczymy was tak bardzo

3

Alleluja !!! Alleluja !!!

0

Prawda jest taka że nawet jak wygramy w El Classico to nie mamy szans wygrać wszystkie mecze do końca sezonu, pozostaje skupić się na CdR oraz LM

0

Miejmy nadzieje :)
Po 1 : Real będzie wtedy BARDZO osłabiony
Po 2: Isco będzie załamany minutami na boisku, co być może pozwoli nam przeciągnąć go do nas po wygaśnięciu kontraktu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?