0

Musimy ich rozwalić Visca el Barca

0

kaczmi ten kanał jak i 58 oraz 59 jest włączany 5 minut przed meczem. Fajnie se obejrzeć mecz w tv. Dobrze , że mam N.

0

matt21 no też tak sądze.

0

ja bym wystawił taki skład : Valdes - Sylvinho - Puyol - Caceres - Alves - Yaya - Xavi - Iniesta - Bojan - Eto'o - Messi

0

ja bym wystawił taki skład : Valdes - Sylvinho - Puyol - Caceres - Alves - Yaya - Xavi - Iniesta - Bojan - Eto'o - Messi

0

stifler111 zgadzam się :) kanał 57 20.45 i Vamos BARCA!!!

0

Za duzo 60mln 40 góra

0

No i po co komu kupować cyfre +. Dobrz , że mam N i obejrze sobie mecze LM a tak sopcast itd. i jest git.

0

Valdes - Abidal - Puyol - Pique - Alves - Toure Yaya - Xavi - Iniesta - Hleb - Eto'o - Messi

0

a BARCA - sporting w telewizji N na kanale 57 :) zajebiscie obejrze se!!! VISCA EL BARCA!!!

0

michael94 mam tak samo co chwila not broadcasting

0

No to na N nie obejrzę ale to wiedziałem wspólczuję tym co se kupili cyfrę żeby obejrzeć wszystkie mecze Barcy w lidze...sopcast i wszystko jasne a liga mistrzów w Nsport:)

0

jak jutro? dzisiaj

0

jak jutro? dzisiaj

0

No więc faworyci tacy jak zawsze czyli Barca Real Inter Roma Juve Lyon Chelsea Manu L'pool Arsenal do tego kilka mocnych drużyn takich jak Celtic PSV Marsylia Atletico Zenit Bayern no zobaczymy jak to będzie ale jedno jest pewne tegoroczna edycja LM będzie baardzo ciekawa i fajnie bo bez Milanu:p

0

zarąbiście fajne było losowanie a najlepszy ten gosciu co losował ręka go już bolała hahah najciekawsza grupa to moim zdaniem grupa D

0

17 30 Nsport HD

0

17 30 Nsport HD

0

sporting anorthosis basel

0

A Atletico lub Schalke gdzie? nie napisali heh

0

Oceny dobre jak dla mnie. Pique jest gorszy od Caceresa nie wiem czemu on grał a nie Martin. A Keita , słabooooooooooooo

0

Może dobrze się stało , że przegraliśmy piłkarze będą mieli nauczkę liczę na wygraną z Numancią.

0

No szkoda , że nie wygraliśmy ale jesteśmy w LM i cieszmy się z tego.

0

A ja mieszkam w Starej Wsi 15 km od Bielska - Białej i w krakowie byłem już tyle razy a dziś nie moge no normalnie krew mnie zalewa... i pomyslec ze mialem jechac na mecz...

0

A ja mieszkam w Starej Wsi 15 km od Bielska - Białej i w krakowie byłem już tyle razy a dziś nie moge no normalnie krew mnie zalewa... i pomyslec ze mialem jechac na mecz...

0

Możecie sobie mowic ze real byl lepszy itd. ale prawda jest taka ze to valencia przegrala ten mecz a nie real wygral jak mozna grajac 11 na 9 stracic takie glupie bramki i dac atakowac przeciwnikowi mozemy tylko zalowac tego ze nie potrafilismy wygrac pucharu i tego ze nie potrafilismy utrzymac formy przez caly sezon byla dobra forma tylko 2 pkt. straty do realu i gdybysmy grali tak dalej mielibysmy misitrza i teraz cieszylibysmy sie z superpucharu... ale coz sezon 07/08 juz sie skonczyl patrzmy z optymizmem na ten sezon i jak kazdy Cule mam nadzieje ze bedzie on w barwach Blaugrana. Visca el Barca Visca el Catalunya

0

To co on kiedyś grał to było boskie. Nie będzie takiego piłkarza jak on. Szkoda , że już nie jest to ten sam R10. Myślę , że on już się skończył i nic nie zrobi w Milanie.Ale to tylko moje zdanie.

0

To co on kiedyś grał to było boskie. Nie będzie takiego piłkarza jak on. Szkoda , że już nie jest to ten sam R10. Myślę , że on już się skończył i nic nie zrobi w Milanie.Ale to tylko moje zdanie.

0

Jest git jak narazie oby tak dalej.

0

;/ współczuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?