0

A mi się wydaje , że Caceres będzie grał na lewej bo grał w sezonie i dobrze się spisywał albo Puyol może grać też jest taka opcja.

0

Czyli nie będzie go a szkoda bo to perspektywiczny gracz ale skoro Txixi i spółka nie chcieli dołożyć mamony to znaczy , że ten gracz nie jest priorytetem bo 12 mln spokojnie by wyłożyli a tyle by starczyło.

0



Nowym celem transferowym Barcelony - według "El Mundo Deportivo" - jest pomocnik Andriej Arszawin, który źle czuje się w Arsenalu. Kataloński klub może zapłacić za Rosjanina 15 milionów Euro. Barcelona chce również sprowadzić lewego pomocnika Valencii, Juana Matę. Za 15 mln może przyjść.

0

No to jak Hleb zostaje to Samu pewnie też zostanie.

0

Enzinho zgadzam się : będzie ciężki sezon , gramy o 6 trofeów więc trzeba robić rotacje , zmiany. A Mascherano może też grać na pozycji Xaviego czy Iniesty. Pozatym odchodzi Eidur więc trzeba go zastąpić.

0

Kilka "niusów" z Barcelony. Kataloński klub zamierza w końcu iśc na zakupy. Pep Guardiola od dłuższego czasu próbuje ściągnąć do klubu Javiera Mascherano. Teraz hiszpańscy działacze mają zaoferować Liverpoolowi 30 milionów euro. Dodatkowo Barca starać będzie się o Bruno Alvesa z Porto i Dymitro Czygrińskiego z Szachtara Donieck. Obaj mają kosztować po 15 milionów euro. Czygriński ?

0

Mascherano jest b.dobry i jak już pisałem widzę go u Nas itd. ale bez przesady , on nie jest najlepszym DMem. Zapomnieliście o Toure Yaya?

0

Ja jestem za ponieważ jeśli Pep i Messi go chcą to napewno się szybko zgra z drużyna itd. i pozatym teraz mamy 6 pomocników : Yaya , Xavi , Iniesta - Busquets , Keita , Gudjohnsen więc gdy Eidur odejdzie a odejdzie napewno to Mascherano zajmie jego miejsce i będziemy mieli super rezerwowego i Pep będzie mógł częściej stosować rotacje zwłaszcza , że gramy o 6 trofeów a pozatym potrzebny on jest gdy będzie PNA.

0

Według "Daily Mirror" Barcelona złoży dziś ofertę nie tylko Davidowi Villi, lecz także Javierowi Mascherano z Liverpoolu. Działacze Dumy Katalonii przygotowali na ten cel 25 mln funtów. Czyżby Barcelona przystępowała do transferowego kontrataku? też z eurosport.pl

0

Uwaga! Według hiszpańskiego "Sportu" szykuje się hit. Według dziennikarzy za kilka godzin FC Barcelona pozyska Davida Villę z Valencii. Napastnik ma kosztować 40 milionów euro. Barcelona odda też Valencii na wypożyczenie Caceresa i Keirrisona. Cytat z eurosport.pl hmm 40 mln i jeszcze dwóch graczy trochę drogawo...

0

Na lewą Luis Filipe a nie jakiś Srna

0

Ja bardzo chcę żeby został gdyż Samuel pasuje idealnie do Barcy. Nie wyobrażam sobie Barcy bez niego , tyle strzelonych bramek , nawet jak mu nie idzie to zawsze można na niego liczyć w meczach o stawkę np. z Arsenalem i MU i Eto'o jest piłkarzem , który zmotywuje drużynę itd. a pamiętacie w 2005 Madrid Cabron Saluda el Campeon heh. Nie mogę nawet myśleć o zamianie na Ville czy Ibre. ETO'O STAY WITH US!

0

O właśnie dobry pomysł janek_centrum

0

Skoro już piszecie o Ricardo Kace to ja też dołoże dwa zdania. Jak dla mnie Kaka niczym się nie wyróżnił i wcale nie jest taki super ale to już widziałem jak grał w Milanie. Nigdy nie był najlepszy na świecie , złotą piłkę dostał tylko dlatego , że Milan wygrał LM. Jak na 65 mln to on gówno potrafi i cieszę się , że BARCA nie ma takiej polityki transferowej jak real. VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!!!!!

0

I za 20 mln może przyjść

0

Mały off-top

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma - z takiego założenia wyszli działacze FC Barcelona. Nie udało się namówić do występów na Camp Nou Javiera Mascherano z Liverpoolu i Daniela De Rossiego z Romay, to na celownik wzięto Felipe Melo. Zdaniem "El Mundo Deportivo" za zawodnika Fiorentiny, Barcelona na początek rozmów zaproponuje Fiorentinie 20 milionów euro. Wartość Felipe Melo znacząco wzrosła od momentu, gdy zaczął regularnie występować w reprezentacji Brazylii. Ciekawe

0

HAAHAHAHAAHAHAH może jeszcze frytki do tego? Pogięło ich chyba , za jakiegoś Ville któy wcale nie jest taki super 40 mln to już dużo a co dopiero 40 mln + Martin i wypożyczenie Keirrisona. Nie wierzę , że Txiki i Laporta coś takiego zaoferują. Jak Caceres odejdzie to będzie marnie. 20 mln ( góra 25 ) + wypożyczenie Keirrisona i Villa może przyjść.

0



Barcelona również nie zasypia gruszek w popiele. Według Sportu Luis Filipe Kasmirski (Deportivo) - 24-letni Brazylijczyk z włoskim paszportem i polskimi korzeniami - podpisze pięcioletni kontrakt z katalońskim klubem. Zwycięzca tegorocznej edycji Ligi Mistrzów ma zapłacić za lewego obrońcę 10 milionów euro oraz wypożyczyć do La Coruny napastnika Pedro Rodriguez Ledesma i pomocnika Jeffrena Suareza. Tak podaje eurosport.pl czemu dwóch wypożyczać ? I jeszcze Jeffren ;/

0

Po co Villa skoro możemy mieć Keirrisona ? Keirrison jest perspektywiczny i za 15 mln. za kilka lat Keirrison - Bojan - Messi i git.

0

A ja se właśnie słuchałem Coldplay - Viva la vida i se myślałem , że Alves strzeli i będzie bohaterem heh spasowało idealnie.

0

NIEEEEEEEE! Tylko nie Villa. Ma tyle samo lat co Eto'o , Samuel strzelił więcej bramek i jest lepszy od Davida ponadto Eto'o ma zgranie z Xavim i Iniestą lepsze niż Villa. Po co zamieniać Eto'o na Ville skoro kameruńczyk jest lepszy? Bo jeśli przyjdzie Villa to jakoś nie chce mi się wierzyć żeby Samu został. Pozatym stracilibyśmy kasę na tym. Lepiej przedłużyć kontrakt z Eto'o niż kupować Ville któy wcale nie jest lepszy.

0

Ale najbardziej chcę , żeby ETO'O przedłużył kontrakt.

0

kidza... Czyli sugerujesz , że trzeba wzmocnić atak silnym fizycznie piłkarzem? Jak dla mnie Ibra lub Adebayor się nadają.

0

No i gitara!

0

Ja wole Samuela u nas bo ma zgranie z resztą drużyny bo strzela w kluczowych momentach bramki bo strzelił 30 goli w lidze. A taki Villa nie dość , że droższy to wcale nie lepszy i ma tyle samo lat. Jak już ma Samu odejść to na jego miejsce widziałbym jakiegoś perspektywicznego napastnika lub Bojan który poradził by sobie spokojnie. Mam nadzieję , że Eto'o zostanie.

0

No i to mi się podoba

0

All.Bundy zgadzam się i ponadto za Ville trzeba dać 50 mln co jest dla mnie śmieszne. A na 40 mln + Bojan Barca się nie zgodzi.

0

A ja już nie jestem za tym żeby Villa do nas trafił. Jest wiele lepszych napastników , pozatym 50 mln na jednego gościa Laporta nie da a Bojan napewno nie odejdzie.Druga sprawa , czy Villa jest faktycznie taki dobry? Eto'o strzelił więcej bramek niż David a Villa nie udowadnia na Pucharze Konfederacji , że jest taki super a przecież ma podania od Xaviego. Dla porównania Torres ustrzelił hattricka... i 3 sprawa , Villa ma 28 lat czyli tyle co Eto'o i tyle kasy nieee. ROSSI lub FORLAN tylko i wyłącznie ew. IBRA

0

Samuel Eto'o zgodził się podpisać kontrakt z Manchesterm City. Kameruńczyk postawił jednak warunek, że tygodniowo ma zarabiać... 200 tysięcy funtów netto! heh jeśli to prawda i city się zgodzi to musimy koniecznie napastnika kupić... a Villa prawdopodobnie w realu a nawet jeśli nie to Laporta nie wyłoży 50 mln a wypożyczenie Bojana nie wchodzi w grę. Ja jestem za Giuseppe Rossi lub Diego Forlan. Osobiście mam jednak nadzieję , że Samu zostanie z nami.

0

A może Ricardo? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?