przeminho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara wieś
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzięki ravpelc teraz już wiem o co chodzi
0
Czemu klub , który gra w kosza nazywa się Regal FUTBOL Club Barcelona? xD
0
po co taką dużą dziurę wyciął?
0
To coś, czego jeszcze nigdy nie wygraliśmy. Jestem pewny, że w tym roku to się zmieni. ;/ ja tam nigdy nie jestem pewny na 100%
0
Czytałem gdzieś , że jak się nie uda sprowadzić Robinho to Barca powalczy o Mate lub Williana
0
Dziękujmy Bogu , że mogliśmy przeżywać zdobycie Potrójnej Korony... bo przecież mogliśmy żyć dużo lat wcześniej.
0
ostrzeżenie
0
Niezmiernie się cieszę
0
Nie jest prawdziwym fanem skoro zamieniłeś Milan na BARCE bo byli w kryzysie...
0
Pięknie
0
Conradoo ale co mu się wtedy dzieje jak jest za długo poza domem?
0
Iniesta 6 lub 7
0
Xavi mówi prawdę , Rubin nic nie zagrał , dwa strzały w bramkę i 2 gole czysty fuks zwłaszcza 1 gol , rusek przyfarcił i tyle.
0
Mejor miejmy nadzieję , że tak będzie.
0
chester co ty pieprzysz? Ibra gwiazdeczką jak Cr? Chyba cię pogieło
0
dzięki za bramki a właściwie ze bramkę Zlatana bo bramek rubina nie pobieram heh Cule 4ever!!!!!!!!!!!!
0
Muhito w pełni się z Tobą zgadzam
0
Kurde chciałem wysłać maila do redakcji i jak daje wyślij to się wyświetla okno z informacją , że muszę napisać adres odbiorcy ;/ zamiast [at] dałem @ i wysłało. Dojdzie ten mail?
0
Kjuba chcesz żeby Henry odszedł bo się męczył w fifie? Chłopie jak masz pisać takie głupstwa to zapraszam na onet albo wp. To w takim razie Messi też ma odejść bo się męczy w fifie 10 po połowie? Nie pisz więcej takich bzdur
0
Oceniam ten mecz na 7 w skali od 1 do 10. Graliśmy bez Titiego i Zlatana i po przerwie reprezentacyjnej. Nie graliśmy najlepiej ale było kilka ładnych akcji , rajdów , podań , gry z klepki. Na Mestalla zawsze ciężko się gra więc remis jest dobrym wynikiem a lider zostaje u Nas :) FORCA BARCA!!!!!!!!!!
0
ja oglądam na expekt. Super jakość , angielski komentarz , przez 90% meczu nie tnie czasem nawet w ogóle , wystarczy zrobić konto.
0
Ja jestem za wypozyczeniem w zimie , zobaczymy czy się sprawdzi.
0
Kompilacja super , brawo.Proponuje zmienić obrazki z napisem Nowa Kompilacja bo Ronaldinho w tle nie jest na czasie...
0
solek91 haha rozwaliłeś mnie tym :)
0
Dzięki za rapidshare
0
Jak były informacje o transferze Ibry to od razu zaczęliście pisać , że Eto'o won witamy Zlatan , że Eto'o jest cienki itd. a teraz po 3 właściwie po 2,5 meczach rozegranych przez Zlatana piszecie , że jest beznadziejny , drewniany , CZARNA PERŁA wróc itd. ludzie dajcie mu jeszcze czas!Myslicie , że zgranie przyjdzie od razu? Poczekajmy przynajmniej połówkę sezonu z ocenianiem Szweda. Pozdro
0
Ja jestem za , przyda się jeszcze jeden obrońca bo Henrique narazie się nie sprawdza
0
To elegancko! Na N Abu Dhabi Sport jest na kanale 184. Pozdro dla blaugranacule19
0
blaugranacule19 na serio? Jak tak to extra :) możesz podać źródło?
0
Siema mam pytanie. Czy ma ktoś z was konto na fixrapid.com??? Bo ja się zarejestrowałem i nie mogę ściągać czy ktoś wie kiedy będzie można? Proszę o odpowiedź.