0

dzięki ravpelc teraz już wiem o co chodzi

0

Czemu klub , który gra w kosza nazywa się Regal FUTBOL Club Barcelona? xD

0

po co taką dużą dziurę wyciął?

0

To coś, czego jeszcze nigdy nie wygraliśmy. Jestem pewny, że w tym roku to się zmieni. ;/ ja tam nigdy nie jestem pewny na 100%

0

Czytałem gdzieś , że jak się nie uda sprowadzić Robinho to Barca powalczy o Mate lub Williana

0

Dziękujmy Bogu , że mogliśmy przeżywać zdobycie Potrójnej Korony... bo przecież mogliśmy żyć dużo lat wcześniej.

0

ostrzeżenie

0

Niezmiernie się cieszę

0

Nie jest prawdziwym fanem skoro zamieniłeś Milan na BARCE bo byli w kryzysie...

0

Pięknie

0

Conradoo ale co mu się wtedy dzieje jak jest za długo poza domem?

0

Iniesta 6 lub 7

0

Xavi mówi prawdę , Rubin nic nie zagrał , dwa strzały w bramkę i 2 gole czysty fuks zwłaszcza 1 gol , rusek przyfarcił i tyle.

0

Mejor miejmy nadzieję , że tak będzie.

0

chester co ty pieprzysz? Ibra gwiazdeczką jak Cr? Chyba cię pogieło

0

dzięki za bramki a właściwie ze bramkę Zlatana bo bramek rubina nie pobieram heh Cule 4ever!!!!!!!!!!!!

0

Muhito w pełni się z Tobą zgadzam

0

Kurde chciałem wysłać maila do redakcji i jak daje wyślij to się wyświetla okno z informacją , że muszę napisać adres odbiorcy ;/ zamiast [at] dałem @ i wysłało. Dojdzie ten mail?

0

Kjuba chcesz żeby Henry odszedł bo się męczył w fifie? Chłopie jak masz pisać takie głupstwa to zapraszam na onet albo wp. To w takim razie Messi też ma odejść bo się męczy w fifie 10 po połowie? Nie pisz więcej takich bzdur

0

Oceniam ten mecz na 7 w skali od 1 do 10. Graliśmy bez Titiego i Zlatana i po przerwie reprezentacyjnej. Nie graliśmy najlepiej ale było kilka ładnych akcji , rajdów , podań , gry z klepki. Na Mestalla zawsze ciężko się gra więc remis jest dobrym wynikiem a lider zostaje u Nas :) FORCA BARCA!!!!!!!!!!

0

ja oglądam na expekt. Super jakość , angielski komentarz , przez 90% meczu nie tnie czasem nawet w ogóle , wystarczy zrobić konto.

0

Ja jestem za wypozyczeniem w zimie , zobaczymy czy się sprawdzi.

0

Kompilacja super , brawo.Proponuje zmienić obrazki z napisem Nowa Kompilacja bo Ronaldinho w tle nie jest na czasie...

0

solek91 haha rozwaliłeś mnie tym :)

0

Dzięki za rapidshare

0

Jak były informacje o transferze Ibry to od razu zaczęliście pisać , że Eto'o won witamy Zlatan , że Eto'o jest cienki itd. a teraz po 3 właściwie po 2,5 meczach rozegranych przez Zlatana piszecie , że jest beznadziejny , drewniany , CZARNA PERŁA wróc itd. ludzie dajcie mu jeszcze czas!Myslicie , że zgranie przyjdzie od razu? Poczekajmy przynajmniej połówkę sezonu z ocenianiem Szweda. Pozdro

0

Ja jestem za , przyda się jeszcze jeden obrońca bo Henrique narazie się nie sprawdza

0

To elegancko! Na N Abu Dhabi Sport jest na kanale 184. Pozdro dla blaugranacule19

0

blaugranacule19 na serio? Jak tak to extra :) możesz podać źródło?

0

Siema mam pytanie. Czy ma ktoś z was konto na fixrapid.com??? Bo ja się zarejestrowałem i nie mogę ściągać czy ktoś wie kiedy będzie można? Proszę o odpowiedź.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?