0

Musimy być mistrzami!

0

dzięki jeffren na wiki piszą , że gra w Aris Saloniki heh. Szkoda go trochę.

0

No i bardzo dobrze. Nowe pokolenie wychowanków musi być. Już mamy sporą grupę : Jonathan , Thiago , Montoya , Rueda , Fontas , Espasandin , Nolito , Ruben Mino , Gai. Nie wiecie co się stało z Orlandim?

0

kiela 65217 ale go nie ma chyba bo tam chciałem oglądać i zniknął ;/

0

wygrali yeah VISCA EL BRCA y VISCA CATALUNYA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jak zmarł papież to LM na Polsacie Sport leciała i była z komentarzem ale komentatorzy nie wyrażali emocji.

0

Oj Baros1990 ;/ co do składu to może jednak Henry ? Może zagra dobrze w takim meczu , doświadczenie ma ogromne i świeży jest.

0

:)

0

Przecież na BarcaTv nie ma meczu. Nawet na oficjalnej fcbarcelona.cat pisze więc jakim cudem ma być na cp? Prezydent nie żyje!!! :( 87 osób zginęło. Najsmutniejsza otoczka Gran Derbi ehh :(

0

VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!! Szacun Christo!!!!! VISCA EL STOICHKOV!!!!!!!!!

0

Ja myślę , że z ocenianiem gry Zlatana i jego przydatności w Blaugranie będzie można się zająć po wypełnieniu przez Szweda kontraktu. Teraz nie ma to sensu bo np. za pół roku Zlatan może być gwiazdą nr 1 lub całkowicie się stoczyć. Dlatego z jego ocenianiem radzę zaczekać do 2014 bo wtedy będziemy oceniać przez pryzmat tego jak grał przez te 5 lat. Póki co wiem czy może wiemy , że jest to klasowy gracz , który gra u Nas bardzo dobrze i strzela ważne bramki ( Real , Arsenal , Mallorca , Vfb ) itd. w dodatku ma już ich 20 więc wcale niemało. Liczę na jego dobre występy bo jest ważna częścia naszego zespołu. VISCA EL ZLATAN!!!!

0

Skład już jest na oficjalnej :) VeB y VC!!!! Wierzę i mam nadzieję na awans.

0

miki_barca nie zmienił się nic Leo :) Dzięki.

0

Wierzę i mam nadzieję na awans!!! Oby!!!

0

PROboszcz u mnie gościu mówi , że real jest lepszy. Ostatnio się go spytałem z kim gra real w 1/4 lm xD pozatym nie mów , że nie mówisz czasem puta madrid bo nawet FCBP mówi. To wiadomo , że takie są relacje. Oczywiście miłość do Blaugrany dużo większą niż niechęć do realu ale to się wiąże poniękąd ze sobą. Jesteś za BARCĄ to automatycznie nie lubisz madrytu.

0

BARCASA puta madrid lub madrid mierda heh

0

Czyli Henry zagra. Oby był w formie.

0

Wielki szacun dla Niego! Moltes gracies Deco!

0

Oby do Nas nie przyszedł. Fabregas zostań w Arsenalu nie potrzebujemy cię. Jonathan i Thiago!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Już się zaczynają problemy :( Oj czemu Godall zrezygnował :( Trzeba obronić LM i La Lige za kadencji Laporty bo potem nie wiadomo co będzie z Blaugraną... Teraz mamy najlepszego prezydenta i okres więc trzeba to wykorzystać. Po wyborach może być róznie zwłaszcza jak wygra Sandro... po pierwsze odłączenie FCB od Katalonii LOL po drugie zrezygnowanie z dyrektora sportowego LOL i po trzecie Rosell to taki drugi Florentino Perez więc może wpaść na jakiś chory pomysł typu włączenie Pedro do jakiegoś transferu LOL. Oby Sandro nie wygrał...

0

Skoro kontuzja ma trwać 6 lub 7 dni to myślę , że zagra. Bo Gran Derbi jest za 6 dni :) Dobrze , że Toure Yaya i Jeffren zdrowi :) Ciekawe co z Ibrą? Oby były wyniki badań jak najszybciej.

0

Nie wygląda to najlepiej ;/ swoją drogą kurde na rozgrzewce ;/

0

Z tymi bramkami to fakt ale nie można tylko na nie patrzeć bo najważniejsze jest zdobywanie 3 pkt w każdym meczu i max koncentracja na GD , które trzeba wygrać.

0

Brać do La Masii :)

0

Myślę , że wkońcu ujrzymy Dmytro w jutrzejszym meczu.

0

Oby nie przyszedł. Bezsensu jest wydawanie takiej kwoty na Niego. I tak w 1 składzie nie pogra bo jest Xavi i Iniesta a jeśli będzie pierwszorzędnym rezerwowym to co wtedy z Seydou , Busquetsem a co dopiero z Jonathanem i Thiago? Do 1 składu też go nie chce bo oznacza to odejście Toure i granie bez DM'a!!! Albo przesunięcie Don Andresa na lewe skrzydło!!! Czyli chore pomysły , chybione totalnie... Fabregas zostań w Arsenalu.

0

Kurde nabrałem się już miałem lecieć i Tacie powiedzieć heh

0

Git

0

zibiku masz w dużej mierze rację ale i tak gramy z swoim stylem i ładne akcje , bramki są. Z Mallorcą też ładnie zagraliśmy a posiadanie piły 69-31 więc jest git :) Oby tak dalej.

0

No i pięknie :) VeB y VC!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?