przeminho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara wieś
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i zarąbiście. Seydou to genialny gracz , świetne podania , opanowanie , strzał. A hattrick z Saragossą to poezja :) Brawo zarząd!!! Visca el Seydou Keita!!!!!!
0
Dani Alves jak dla mnie jest dużo lepszy od Maicona. Lepszy i mocniejszy strzał , dużo lepsza technika i szybkość , bramki z rzutó wolnych Daniego - magia , dośrodkowania , asysty - mistrzostwo świata. W dodatku jest bardziej "brazylijski" samba itd.Visca el Dani Alves!!!
0
czurek zgadzam się z Tobą. Cesc jest niepotrzebny. Mam na to kilka argumentów. Po pierwsze jest Xavi i Andres i Busi , Keita , Yaya , JdS , Thiago starczy. Po drugie mogłoby to zaburzyć całą pomoc i gralibyśmy Cesc - Xavi - Iniesta bez DMa co jest chybionym pomysłem , po trzecie skomplikowało by to pozostanie Toure a on musi zostać , po czwarte JdS i Thiago muszą częściej grać i się rozwijać a nie , że Cesc będzie grał. Pozatym trzeba by było za Niego dać kupę kasy. Skoro chce do Nas przejść to powinien dwa lata temu a nie , że się stał gwiazdą i kapitanem Arsenalu. W dodatku podpisał kontrakt do 2014 r. Żal mi go. Barca SI Fabregas NO!!!
0
Jestem fanem BARCY od 2004 r. gdy byłem w 4 - klasie. Nie jestem sezonowcem bo gdybym był to bym teraz siedział na fcinter.pl :)
0
baddorf szacun heh
0
baddorf szacun heh
0
Szkoda , że Godall się wycofał. Oby nie Sandro. Byle kto ale nie Rosell. Najbardziej bym chciał Ingle lub Plaze ew. Salvat i Ferrer. Szkoda , że Godall zrezygnował.
0
Ja nie oglądam finału bo my w Nim nie gramy :( i zarówno Bayern jak i Inter grają w nim niesłusznie. Bayern powinien odpaść w 1/8 ( gol ze spalonego ) a Inter powinien z nami odpaść ( gol Bojan , Milito gol ze spalonego ). Finał tegoroczny to PRZEKRĘT!!! Ewentualnie na karne zejdę:P
0
Nie chcę żeby Yaya odszedł bo to genialny piłkarz i nie wyobrażam sobie Go w innym klubie. Nie wiadomo co myśleć o tych newsach bo z jednej strony faktem jest , że grał mniej ale grał dużo i rotacje były. Na pozostanie przemawia fakt , że sam Toure powiedział , że nie chce odejść i przedłużył przecież kontrakt w dodatku klub nie chce Go sprzedać. A ten Seluk to jest głupi trochę bo zachowuje się tak jakby myślał , że Toure u nas siedzi a w innym klubie gra. Przecież to nieprawda bo 34 występy miał Yaya pozatym dziwne żeby grał tylko On jak jest Busi i Seydou. Muszą grać wszyscy. A czy w Chelsea by miał pewne miejsce ? Przecież jest Essien , Obi Mikel , Ballack...nie kapuje tego agenta. I jeszcze jedno , skoro Toure ma ambicje to czemu ma nie zostać żeby powalczyć o 1 skład?
0
Heh skubańce konferencje dali live a prezentacje nie heh
0
Kurde zamiast na BarcaTV to miałem na 3/24 i tylko chwilę obejrzałem ;/
0
edge http://www.elsesports.cat/directes/324/ mam 1mb/s i gitarka idzie , oby tak dalej szło :)
0
czarny20 bez urazy ale chyba cię pogięło. Zlatana , Hleba , Henrique i Keirrisona za Cesca? LOL. A więc Cesc nie przyjdzie YEAH!!! Nie będzie środka bez DMa czyli Cesc - Xavi - Andres YEAH , większe szanse na pozostanie Toure ( oby został ) YEAH i nie będzie zablokowanego rozwoju JdS i Thiago YEAH. Fabregas jak tak chciał wrócić to mógł w 2007 lub w 2008 gdy jeszcze nie był gwiazdą ale nie bo po co. Fabregas no en Barca!!! SI SI SI!!!!!
0
Gitarka
0
YEAH!!! ZLATAAAN!!!!!!! ZLATAAAAN!!!! Villa/Pedro - Ibra/Bojan - Messi. Zostaje jeszcze Jeffren i lajcik :)
0
Przemson właśnie zarąbiście się stało bo mamy i Zlatana i Ville :)
0
W sumie to dobrze bo i tak by nie grał bo Ikerek oczywiście by bronił LOL i niepotrzebnie by tam jechał. A tak se odpocznie i potrenuje.
0
Blaugrana293 chyba , że połączą prezentację Davida z prezentacją koszulek hehe. Villa je zaprezentuje xD :)
0
w koszulce* a właściwie w stroju heh
0
Ciekawe czy zostanie zaprezentowany w koszulkach na przyszły sezon , które nie zostały jeszcze zaprezentowane xD
0
gczoo77 a Pedro , Jeffren to nie skrzydłowi?
0
baddorf usuń spacje w tym linku pomiędzy in a dex
0
Catalunya Radio podało informację , że Villa Blaugrana.
0
0
Xavi powinien grać przecież nawet na stronie tej w zakładce sezon - mecze , gole , kartki pisze , że Xavi ma 3 kartki ( aktualizacja 6 maja ) czyli z wczorajszą 4.
0
Kapitalny mecz , piękna gra , cudowne bramki , Messi się odblokował , Bojan super , Xavi co zmieścił :D , Zlatan zarąbiście zapoczątkował akcje a potem zwód - miodzio. Doping wspaniały!!!!! VISCA EL BARCA i VISCA CATALUNYA!!!!!!!!!!!
0
Oby transfer Villi był plotą
0
http://www.ustream.tv/channel/futbolargcom0105#flashWrapper jak ktoś nie ma linku
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,oid,17119759,title,Nowy-cel-transferowy-Barcelony,wid,12227702,opinie.html lol Van Persie? WTF
0
Gitarka , lepszy niz Sandro.