0

przemuch ale gadasz głupoty. BARCA wygrała z realem 98 razy a real z BARCĄ 89. Idź się schowaj z tym Twoim 68-62 hahaaha na dowód http://fcbarca.com/main.php?goto=poddzial&action=28 niby tam pisze 97 ale dodaj sobie mecz z 10 kwietnia br. i jest 98 :) Pozdro

0

@barabasz BARCA 98 a real 89 :)

0

Gervinho! Tevez lub Suarez też gitara ale na pozyskanie Gervinho są największe szanse a koleś wymiata!

0

RUBEN MINO!!!!!!!! albo OIER po co nowy? Jeśli jednak to De Gea lub Bravo ale Iraizoz też git. A może Asenjo?

0

Przecież są Boixos Nois na Camp Nou od meczu Supercopa z Sevillą! Co pieprzycie , że ich nie ma? Są jak najbardziej. Sandro mówił , że ich wpuśći i wpuścił. A doping wcale nie jest zły , są przyśpiewki , flagi , mozaiki , hymn. Almogavers i Boixos Nois robią oprawę i prowadzą doping. Jest git

0

janek_centrum no właśnie jedyna pozytywna wiadomość wczoraj :) skąd jesteś?

0

Powo w Anglii Alexandrze :)

0

brun0 Henry'emu i Marquezowi pozwolono odejść za darmo z racji tego , że bardzo się zasłużyli klubowi i pozatym zaoszczędziliśmy kilkanaście mln euro za ich pensje których nie musimy płacić. Wartość Dmytro spadła stąd 15 mln , Toure sam chciał odejść a jak wiesz z niewolnika nie ma pracownika... pozdro

0

Remuntada Tobie już podziękujemy... FUERA!!!!!!!!!

0

Co Wy do cholery chcecie od Seydou? Gościu gra zarąbiście , świetny w destrukcji i w ofensywie , fantastycznie strzela z dystansu np. bramka z Bayernem lub z Villareal w dodatku bramkostrzelny ( hattrick z Saragossą ) , niesamowicie dobrze gra głową... jak dla mnie to doskonały zawodnik i bardzo się cieszę , że przedłużył kontrakt. Visca el Seydou!!!

0

Nie obraziłbym się jakby został Pichicihi.

0

Gitara. Młodzi sobie potrenują :)

0

Szukam w internecie i nie moge znaleźć ani godziny prezentacji ani linków ;/

0

prezentacja Zlatana w Milanie.

0

O której prezentacja?

0

Szkoda , że odszedł ale cóż... pozostaje mi powiedzieć MOLTES GRACIES IBRA i Powodzenia w Milanie u boku R10 a raczej R80. Przynajmniej Pyrzo się zamknie i nie będę musiał czytać tych idiotycznych komentarzy xD

0

Błagam Zlatan ZOSTAŃ!!!! IBRA IBRA IBRA IBRA INCREIBLE!!!!!!!

0

exeqtor nie ma karnych tylko awansuje zespół , który strzelił więcej bramek na wyjeździe. Pozdro :)

0

REMUNTADA ha de ser!!! CREEMOS!!!!!

0

Ale się wkurzyłem! Swoją drogą to kiedy wracają z tego meczu?

0

Kuźwa mać! Pieprzona federacja , jak nie będą mogli zagrać z Sevillą to się tak wścieknę , że jasny gwint. Nawet był news , że będą mogli zagrać z Sevillą a teraz nie wiadomo ehh. Ale nawet jak będą grać z Mexico to na 14 powinni być skoro mecz jest 11 xD

0

Pinto wymiata! Uwielbiam Go!

0

IBRACADABRA! I co teraz powiesz Pyrzo haha

0

damian09 wiadomo przecież , że lepiej jest wierzyć w Boga niż nie bo tak trzeba!

0

Iniesta - bohater końcówek :) bramka z Chelsea i przeciwko Holandii to coś niesamowitego. VISCA EL ANDRES INIESTA!!!!

0

Wymyslili se skubańce

0

barcelonismo to teraz na Supercopa skoro byłeś rok temu na Gampera :)

0

Arteta? WOW elegancko!!! ARTETA!!! xD

0

Dobrze mówisz kub@ pozdro

0

Adios Rafa i Moltes Gracies por tots!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?