0

Ja go nie chce , przynajmniej w tym okienku , bo trzeba za niego dać dużą kasę co raczej przekreśla kolejne transfery a i tak będzie siedział na ławie bo Xavi i Andres w 1-szym. Po drugie Thiago i JdS muszą coraz częściej grać żeby się rozwinąć. A Cesc jak tak bardzo chce przejść to po jaką cholerę przedłużał kontrakt !? Za kilka lat ewentualnie może przyjść jak Xavi będzie kończył karierę. Póki co , jak dla mnie nie jest potrzebny.

0

Dinacz Adriano już zadebiutował :)

0

Moltes gracies RAFA!!!!

0

Dzięki IceMan :)

0

Da się edytować posta?

0

No masz rację IceMan

0

barca_fan10 hahahaah ja tu leje xD

0

Pyrzo zajrzyj do słownika ortograficznego...

0

0

Pyrzo_Barca wyjdź!

0

Fajnie. Powodzenia Zubizarreta :)

0

0

Uwielbiam Go. Nuestro capita Carles Puyol!!!!!

0

Moltes Felicitats Pedro!!!!!

0

Obyśmy wygrali LM :)

0

Visca el Joan Gamper!!!

0

Fifol oni nam dają 25 mln a nie my im.

0

Moltes gracies Gio!!!

0

Fajnie , że przyszedł.

0

Bardzo dobrze :)

0

MOLTES GRACIES I ADIOS RAFA!!!!!!!!!!!

0

vehabir co ty chcesz od Keity? Zarąbiście gra , jest bramkostrzelny , świetne uderzenie z dystansu , rewelacyjny w destrukcji. Visca el Seydou Keita!!!!!!

0

hehe hanc dobre xD Powodzenia życzę Adriano :)

0

Po co Diarra? Przecież my nie szukamy DMa do 1 - go składu bo w 1-szym będzie grał Busquets. Szukamy młodego , perspektywicznego gracza za nieduże pieniądze , który będzie zmiennikiem młodego Katalończyka. Jak dla mnie Capoue albo Kabore.

0

Zobaczymy co Rafa zadecyduje bo ma wolna rękę... ja chcę żeby został natomiast jeśli odejdzie to Caceres back :)

0

norekcules Messi ma być 1 sierpnia prawdopodobnie a Superpuchar na Tvp Sport pewnie będzie tak jak rok temu z Bilbao

0

Oby został Marquez i fajnie jakby Caceres wrócił... w dodatku wrócił Victor Sanchez i Henrique , jest jeszcze Muniesa i Fontas więc powinno być git. Pomoc i atak są dobrze obsadzone.

0

Ja bym Go zostawił. Może się czasem przydać ale będzie mu bardzo trudno bo w ataku jest Pedro , Villa , Jeffren , MESSI , Ibra , Bojan i jeszcze Adriano... a w pomocy też raczej miejsca nie ma bo wiadomo Busi , Xavi , Iniesta , Keita , JdS , Thiago...

0

Jakby grał dla Turcji to spoko a tak reprezentant Niemiec ( bo Niemcem to On nie jest ) u Nas ;/

0

Oby Rafa został

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?