przeminho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara wieś
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja go nie chce , przynajmniej w tym okienku , bo trzeba za niego dać dużą kasę co raczej przekreśla kolejne transfery a i tak będzie siedział na ławie bo Xavi i Andres w 1-szym. Po drugie Thiago i JdS muszą coraz częściej grać żeby się rozwinąć. A Cesc jak tak bardzo chce przejść to po jaką cholerę przedłużał kontrakt !? Za kilka lat ewentualnie może przyjść jak Xavi będzie kończył karierę. Póki co , jak dla mnie nie jest potrzebny.
0
Dinacz Adriano już zadebiutował :)
0
Moltes gracies RAFA!!!!
0
Dzięki IceMan :)
0
Da się edytować posta?
0
No masz rację IceMan
0
barca_fan10 hahahaah ja tu leje xD
0
Pyrzo zajrzyj do słownika ortograficznego...
0
http://iraqgoals.tv/ch1.html
0
Pyrzo_Barca wyjdź!
0
Fajnie. Powodzenia Zubizarreta :)
0
dajekopa tu masz odpowiedź http://fcbarca.com/index2.php?goto=komm&news=32974
0
Uwielbiam Go. Nuestro capita Carles Puyol!!!!!
0
Moltes Felicitats Pedro!!!!!
0
Obyśmy wygrali LM :)
0
Visca el Joan Gamper!!!
0
Fifol oni nam dają 25 mln a nie my im.
0
Moltes gracies Gio!!!
0
Fajnie , że przyszedł.
0
Bardzo dobrze :)
0
MOLTES GRACIES I ADIOS RAFA!!!!!!!!!!!
0
vehabir co ty chcesz od Keity? Zarąbiście gra , jest bramkostrzelny , świetne uderzenie z dystansu , rewelacyjny w destrukcji. Visca el Seydou Keita!!!!!!
0
hehe hanc dobre xD Powodzenia życzę Adriano :)
0
Po co Diarra? Przecież my nie szukamy DMa do 1 - go składu bo w 1-szym będzie grał Busquets. Szukamy młodego , perspektywicznego gracza za nieduże pieniądze , który będzie zmiennikiem młodego Katalończyka. Jak dla mnie Capoue albo Kabore.
0
Zobaczymy co Rafa zadecyduje bo ma wolna rękę... ja chcę żeby został natomiast jeśli odejdzie to Caceres back :)
0
norekcules Messi ma być 1 sierpnia prawdopodobnie a Superpuchar na Tvp Sport pewnie będzie tak jak rok temu z Bilbao
0
Oby został Marquez i fajnie jakby Caceres wrócił... w dodatku wrócił Victor Sanchez i Henrique , jest jeszcze Muniesa i Fontas więc powinno być git. Pomoc i atak są dobrze obsadzone.
0
Ja bym Go zostawił. Może się czasem przydać ale będzie mu bardzo trudno bo w ataku jest Pedro , Villa , Jeffren , MESSI , Ibra , Bojan i jeszcze Adriano... a w pomocy też raczej miejsca nie ma bo wiadomo Busi , Xavi , Iniesta , Keita , JdS , Thiago...
0
Jakby grał dla Turcji to spoko a tak reprezentant Niemiec ( bo Niemcem to On nie jest ) u Nas ;/
0
Oby Rafa został