0

Ekstra, bramka LEO musi wygrać! Dziwne, że bramka GdS nie przeszła...

0

dnm4ever sezon 10/11 Messi zdobył Ligę, Ligę Mistrzów, Superpcuhar Hiszpanii, króla strzelców LM a w meczach przeciwko realowi zwłaszcza w LM - 2 bramy, w ligowych bramki, asysty, z arsenalem też bramy, z mu w finale bramki, 53 gole w sezonie - cr7 miał 52, itd. itd. w dodatku w lecie Superpuchar Hiszpanii i Europy. LEO MESSI!!!

0

dnm4ever Jak dla mnie zasłużenie dostał ZP Leo : król strzelców LM, złoty but, liga, superpuchar Hiszpanii, ciągle rekordy, bramki w najważniejszych meczach, asysty, ogromna przydatność dla drużyny. Nagrody indywidualne i drużynowe. W pełni zasłużenie. Pozdro

0

Wow ale frekwencja!

0

Dzięki Bogu! Vamos Carles!

0

Grande Victor!

0

Pięknie. Leo zamknął usta krytykom, Cuenca 1-szy gol, Deulofeu debiut i Alves golazo. Lepiej być nie mogło.

0

Ale dowalił z tym Neymarem... na Leo najeżdża a podnieca się nieopierzoną gwiazdeczką.. prze kolo. Niby Messi nie umie grać głowa? Hahaha a bramka w finale lm 09 vs manu to niby co było... noga?

0

Brawo Bingoo popieram cię w 100%. Co do meczu wielka szkoda, że nic nie wpadło zwłaszcza , że mieliśmy karnego ;/ ale trudno trzeba teraz wygrać z granadą i oby tak się stało a MESSI nadal jest najlepszy na świecie i niestrzelony karny tego nie zmieni. VeB i VC!!

0

Ekstra, dobrze, że chociaż rezerwy wygrały :) Visca!

0

tu jest skrót tego meczu... a co do newsa figo zawsze będzie najbardziej znienawidzonym piłkarzem. Judasz!

0

IBI zostaje i koniec tematu!

0

Banda hołoty to jest real na czele z psychopatami pepe i marcelo. Zamiast grać w piłkę to oni odwalają jakieś MMA co jest chore. I w dodatku zawsze po swoim faulu mają pretensje... i zauważ, że wszystkie awantury wywołuje real bo gdyby nie brutal marcelo to tego całego zamieszania by nie było... a potem ozil pierwszy zaczepił VILLE i mourinho TITO... i BARCA musiała uspokojać tych idiotów z madrytu... a ty mówisz, że PEP obraził real bo tak madrycki as napisał... też moge napisać, że mourinho obraził BARCĘ i co uwierzysz w to? Zajmijcie się lepiej leczeniem psychiatrycznym dla marcelo,pepe i mourinho i reszty frajerów.

0

3-2!!!!!!!!! CAMPIONS!!! MESSI GENIUSZ I BOHATER, INIESTA TAK SAMO I CAŁA BARCA!!!!!!!!!!!! MADRID CABRON SALUDA AL CAMPEON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A real pokazał po raz kolejny, że nie potrafi przegrywać, że są bandą chamów, prostaków, psychopatów, symulantów, brutali... to co oni odwalają to przechodzi ludzkie pojęcie... VISCA EL BARCA i VISCA CATALUNYA!

0

W perspektywie rewanżu na Camp Nou wynik jest dobry zwłaszcza, że niektórzy ledwo co wrócili i zważywszy na kontuzje np. Puyola, Afellaya,Busquetsa. Szkoda, że nie wygraliśmy, bramka Alonso trochę fuksiarska, piłka przeszła obok chyba nawet 5-ciu naszych piłkarzy ale nie ma co narzekać bo bramkowy remis na wyjeździe jest dobry. Musimy w pełni się skoncentrować na rewanż i sięgnąć po Superpuchar. Czego wszystkim Cules życzę. Oby tak było. Mam nadzieję i wierzę, że wygramy. VeB i VC!!! Alexis i Thiago debiut na sb jak dla mnie super, ładnie zagrali. Villa okienko marzenie a Leo jak ich objechał :)

0

Aktualni członkowie też mają wpłacić składkę członkowską teraz? Czy dopiero we wrześniu?

0

Mes que un club!

0

Brawo mejdzor! Zgadzam się z Tobą w 100%. VV to dla mnie najlepszy bramkarz świata, najlepiej gra nogami i na przedpolu. Nie ma takiego drugiego bramkarza... a doskonała średnia, Trofea Zamory i puchary wygrywane z Barcą tylko to potwierdzają. Visca Valdes!

0

LOL real kupił cristiano za 95 mln a XAVI niby jest warty prawie dwa razy mniej? hahahahaha albo Iniesta niby o 5 mln tańszy od Kaki? hahahaha śmieszy mnie to haha

0

VILLA MARAVILLA!!! Feliz Nova Ano!!!

0

RealCF17











to tylko namiastka umiejętności LEO :)

0

Cieszę się bardzo. Bojan to nasza przyszłość i osobiście uważam , że niejednokrotnie udowodnił , że potrafi grać w piłkę. Visca el Bojan!!!

0

Siema mam pytanko , nie wiecie ile było w tamtym sezonie na wyjeździe z Espanyolem bo nie pamiętam ;/

0

Potwierdza się nieestety charakter Rosella... Laporta to był presi, prawdziwy Barcelonista a Rosell inne poglądy ma dlatego jest teraz wrogiem Joana... tego się obawiałem przed wyborami i teraz są skutki ehh:/

0

Rosell Dimision!!!!!!!! LAPORTA wróć...

0

Ja może sobie w empiku kupię po 10-tym :)

0

Ja może sobie w empiku kupię 10 :)

0

Jedyna rzecz za którą lubię Zapatero :) Ja powiem Wam jedno. Nigdy nie można być niczego pewnym. Od pewnego czasu zawsze mówię , że wierzę i mam nadzieję , że wygramy i nie jestem pewny bo to może okazać się zgubnę. W dodatku BARCA też ma taką filozofię a nie jak real np. taki Ozil mówi , że niezależnie od dnia wygrają nie mówiąc już o Hala dzieciach itd. Dlatego wyznawajcie filozofię naszego klubu. T'estimo Barça!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?