przeminho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara wieś
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
KingLeonidas dobrze gadasz tylko nie podoba mi się nawiązanie do diabła, Barca nie może się kojarzyć z jakimiś diabelskim, chytrym planem, bo wartości jakie prezentuje są zgodne z tym co boskie.
0
Dobry mecz zwłaszcza w drugiej połowie. Cieszą bramki Davida, obie piękne. Ładna gra właśnie Guaje, Adriano i Thiago to jak dla mnie najlepsi zawodnicy dzisiejszego meczu ale cały zespół zagrał fajnie. Deulofeu kilka fajnych rajdów i podań szkoda, że to do Cesca nie doszło bo pewnie by była brama. Teraz trzeba wygrać z Bilbao! Vamos! VeB i VC!
0
Musimy to wygrać! Nie możemy zaprzepaścić takiej szansy na odskoczenie realowi na 11 pkt. VAMOS!!! Po 3 pkt!
0
Gratulacje Leo i Antonella :) Oby mały był zdrowy i prawidłowo się rozwijał a miejmy nadzieję zobaczymy go grającego na Camp Nou w barwach Blaugrana :)
0
Nagrody życzę Alexowi ale duże szanse mają także Seydou i Yaya, którym także życzę sukcesu i jeszcze jeden może niedoceniany ale bardzo dobry gracz mianowicie Chris Katongo za zdobycie PNA, nie zdziwiłbym się.
0
Również pozdrawiam Nou.
0
Nou jak dla mnie szacunek dla realu jak najbardziej ale w taki sposób, że nie lekceważyć ich, nie być nigdy zbyt pewnym siebie i po ewentualnej porażce podać dłoń, pogratulować. A co do szanowania tego klubu to z mojej strony nigdy tego nie będzie przez to jak się zachowują ich piłkarze i trener, przez to jakie wzorce propagują i jaki kreują wizerunek... a jakie to jest to chyba każdy wie. Mam na myśli dyskredytowanie sukcesów Barcy, przerabianie materiałów wideo przez madryckie media, wymyślanie obrażających Nas różnych historii, oskarżanie o spółkę z UEFA, Federacją o symulowanie i to, że nam pomagają sędziowie. A co do GD to tylko 3 pkt! VAMOS BARCA!!!
0
Ładnie grał u Nas. Pamiętam jego bramki z Werderem, Americą. Powodzenia IceMan!
0
ANIMS CARLES!!!! Jesteśmy z Tobą kapitanie!!!
0
galaktyczny10 wyjdź i zamknij dzrwi. Jesteś tu po to żeby leczyć swoje kompleksy czy co? Szkoda mi cię chłopie...
0
michalinka93 weź nie spamuj tym tutaj ;/ VeB i VC!!!
0
"Zgodnie z tym, co niegdyś powiedział były prezes Barçy, Josép Lluís Núñez, przyjście na świat potomków piłkarzy Barcelony to jednoznaczny znak harmonii i szczęścia w szatni zespołu. W Barcelonie zebrała się wyjątkowa grupa ludzi, która odnosi sukcesy w sporcie i życiu prywatnym. Zespół dojrzał i jest jak jedna wielka rodzina." Nic dodać nic ująć.
0
karci0
Rok temu w Superpucharze na bernabeu to było. Pozdrawiam, VeB i VC!!!
0
Kwestionariusz chodzi o to, że Camp Nou jest kolebką Katalonii, miejscem w którym Katalończycy gromadzą się, wyrażają swoje poglądy. W czasach generała Franco Camp Nou było jedynym miejscem w którym można było mówić po katalońsku. Stąd wzięła się maksyma "Mes que un club". FC Barcelona to Katalonia a Katalonia to FC Barcelona. Catalunya lliure! Pozdrawiam
0
Drugi Yaya Toure ;]
0
Brawo chłopaki! Piękny mecz zagraliście, real praktycznie nie istniał zwłaszcza w drugiej połowie, tradycyjnie postawili autobus i czekali na kontry. Dla mnie ten mecz skończył się wynikiem 2:2 a real niech się cieszy z 3 pkt. i bramki z 3m spalonego...
0
Thierry14Henry jak co to ja też chętny do obalenia jakichś % xD
0
Jeśli ktoś nie może znaleźć linku to proszę http://www.rojadirecta.me/goto/eventosppv.me/canal-3.php mi się na tym fajnie ogląda. VAMOS BARCA!!!
0
Uspokój się chłopcze, bo redakcja nie zasługuje na takie traktowanie. Odwalają na prawdę kawał dobrej roboty i należy im się za to szacunek. Jeśli Ci się nie podoba to są jeszcze inne strony o naszej kochanej Barcy.
0
Trzech "wymiotnych" wyżej... haahahah miazga
0
Dobra inwestycja.
0
Maestro Hernandez...
0
Powodzenia na nowej drodze życia! Niech Miłosierny Bóg Wam Błogosławi!
0
Gracias SEYDOU!
0
Niech wyleczy kontuzje do końca i VAMOS!
0
Na Stadionie Narodowym? O_O dlaczego nie w Bydgoszczy ;p ?
0
To wiele wyjaśnia, dzięki Queras.
0
Jak to kataloński nie jest jego językiem? Przecież Jordi samo imię wskazuje, że jest Katalończykiem i urodził się w L'Hospitalet... nie rozumiem.
0
Witamy Jordi! messi sressi wyjdź i zamknij drzwi...
0
Hehe są jaja... z realu do Barcy. W piłce nożnej nie ma mowy o taki transfer.