przeminho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara wieś
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pięknie znowu zobaczyć Tito i Erica. Gracias a Dios!
0
Wszyscy dobrze grają, bo jakby tak nie było to by nie grali w Barcelonie. Messi wiadomo, Villa, Alexis, Pedro, Tello, tylko trzeba stosować rotacje i w zależności od formy danego gracza ustalać skład. Na dzień dzisiejszy Villa - Messi - Alexis, chociaż Pedro z Francją zagrał bardzo dobrze. Oby po kontuzji to przełozył na grę w Barcie. Tak jak mówicie Adriano też ekstra opcja, gość wymiata ale niestety kontuzje ;/ Deulofeu jeszcze ma czas, Tello niech zagra jutro, po sezonie pewnie wróci Afellay, może Bojan i jeszcze większe rotacje trzeba stosować tak jak mówiłem w zależności od formy i też rangi spotkania, żeby nie byli zmęczeni i żeby widać było świeżość, optymalną formę. Pozdrawiam, Wesołych Świąt!
0
Nie no przecież ten gość nie może odejść! Victor to ikona Barcy, tyle pięknych momentów, zawsze podniesione ręce ku Niebu po bramce zwłaszcza w najważniejszych meczach... nie wyobrażam sobie, żeby tego zabrakło. Victor zostań!
0
fidelcule, wszystko się zgadza ale czy jakby tak było do końca to czy Puyol, Xavi czy Pique byli by idolami? Nie wydaje mi się, bo wtedy bardziej by pasowało do nich określenie zdrajców. Skoro tak nie jest to konflikt chyba nie jest tak zaogniony jak na linii My - ruscy czy szwaby. Pozdrawiam
0
Opium
Nie jestem pewien ale to może mieć związek z tym, że kilka razy było mówione, że Xavi chce zostać naszym trenerem po zakończeniu kariery... i może mu się odwidziało czy coś?
0
Przyjemnie się czytało te niewątpliwie piękne i mądre wypowiedzi Geriego. Jestem dumny i dziękuje Bogu, że mogę żyć w czasach tak wielkich ludzi i kibicować im. "Mes que un club" po raz kolejny się uwidoczniło.
0
Bohater Pedro, Bohater Victor, Bohate Natxo! Brawo Hiszpania i brawo Polska chociaż wynik za niski. Szkoda Argentyny ale w sumie nienajgorszy wynik. Dobranoc!
0
Podziękujmy Bogu za tę wspaniałą wiadomość, bo jest Wielki! A Eric też ale oczywiście mniej :) Brawo!
0
Gra piękna tylko nieskuteczna ale jest dobrze :) ALEXIS to jest to!
0
Pinto - Adriano - Masche - Puyol - Montoya - Song - Thiago - Cesc - Villa - Messi - Alexis
0
Macie może link do tego filmiku?
0
"Zamierzam obejrzeć, bo będzie to spektakularny mecz. Będę jednak zwykłym kibicem futbolu, aby cieszyć się spotkaniem. Ponieważ oba kluby nie mogą przegrać, nie mam preferencji". Hahaha mistrz :) Podziela moją opinię, chociaż bardziej chciałem żeby real odpadł xD
0
Victor nie odchodź :(
0
To jest ten moment w którym Villa na stałe powinien wrócić do jedenastki. Jeśli tak się nie stanie to będę bardzo zdziwiony.
0
dudek89 załatwione.
0
Fan Club Barca Polska też będzie :) Do boju!
0
Brawo! Tak jest! Macie może jakiś skrót z meczu? Bo nie mogę nigdzie znaleźć ;/ VeB i VC!!!
0
Po zwycięstwo!
0
Wspaniałą wiadomość! Wracaj Abi! Czekamy na ciebie!
0
Kto ten terminarz ustala? W jednym czasie mecz z Osasuną i z Castillą... masakra.
0
Dziwne imię w sumie, takie czeskie xD Milan Baros ;p ale Dzięki Bogu dziecko zdrowe :) Szczęścia Geri& Shakira!
0
No i pięknie! Carles to ikona i ekstra, że jeszcze będziemy go oglądać.
0
Oier lub Muslera a Ebogo za parę lat.
0
Przerąbana sprawa ten pożar ;/ pamiętam jak dziś, bo wracałem z Lloret wtedy, masakra, ogień 1km od nas, 50h w autokarze. Dzięki Bogu nic się nam nie stało ale niestety kilka osób zmarło ;/ akcja naprawdę szczytna. Mes que un club!
0
Orientujecie się czy na tvp sport puszczą z poślizgiem od 20 min. czy o 21.50 ale od początku?
0
Serce, ikona, legenda... a Miki niech spoczywa w pokoju!
0
Mistrz!
0
Krok po kroku iść na przód.
0
Nie wiem czy Pep ma prawo jazdy na autobus...
0
To jest niesamowite, że jest nam dane podziwiać takiego gracza jak i całą kochaną Barcę - najlepszą drużynę w historii futbolu. Dziękuję za to Bogu prawie każdego dnia.