przeminho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara wieś
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Catalunya lliure!
0
Najlepsi w historii! Czapki z głów! VeB i VC!!!!
0
Seydou to bardzo wartościowy zawodnik, wykonuje tzw. "czarną robotę" w środku pola. Bardzo przydatny w defensywie jak i ofensywie co już dużo razy potwierdził. Ma także "młotek" w nodze. Nie ma innej opcji niż pozostanie na Camp Nou.
0
Brawo Włosi! A w finale ESPANYA CAMPEON oby!
0
Pięknie!
0
Benvinguts a casa Jordi!
0
Świeć Panie nad Jego duszą!
0
Niech Bóg Cię zachowa w zdrowiu! ANIMS ABI!
0
0
Mądra wypowiedź Victora, brawo! Co do obsady bramki to po prostu jest to decyzja Del Bosque a, że akurat on woli Ikera to trudno, inny trener stawiałby na Victora a jeszcze inny na Reine. Dlatego uważam, że nie mo co porównywać tych bramkarzy, bo nie dzięki umiejętnościom ale uznaniu trenera dany bramkarz gra. Jeśli ja byłbym trenerem grałby Victor...
0
Alba i Vermaelen? Czemu nie...
0
Jeszcze San Andres ;)
0
Dobrze, że Hiszpania zagra z Francją a nie Anglią. Angole zagraliby toporny futbol połączony z autobusem a techniczna Francja jest łatwiejsza do ogrania.
0
Prawdziwe słowa. Brawo Sandro!
0
Wszystko dobrze prowadzi i niech tak będzie jak najdłużej. Andoni!
0
Trochę prawdy w tym jest. Szacunek do Joana będę miał zawsze.
0
Trzymaj się ERIC! Jesteśmy z Tobą! Niech Bóg zachowa Cię w zdrowiu!
0
Szkoda wielka ale JESTEŚMY Z WAMI!
0
Super gra, musimy go pozyskać! Katalończyk w dodatku!
0
Won! THIAGO jest nasz i za żadne pieniądze go nie puścimy! Ten chłopak to melodia przyszłości i nigdzie się nie rusza!
0
fellow2 wygrają, bo wygrać muszą inaczej bye bye
0
Mały Wielki Człowiek!
0
Szacunek za to.
0
Jak to pięknie brzmi: Udał się do dentysty w Krakowie :) Niesamowite, że taki turniej jest u Nas i gościmy takich graczy. Pięknie!
0
Brawo Seydou i całe Mali! Grają fajna piłkę, pokazali to na PNA, nie przez przypadek zdobyli 3 miejsce.
0
Zwłaszcza przy zdobytej bramce były bezużyteczne... a nominalny napastnik zepsuł dwie sety a Cesc brama. Ale oczywiście mou tego nie widzi. Szkoda gadać ;/
0
Bardzo ciekawy mecz z wieloma akcjami, mógł się podobać. Szacunek dla Irlandczyków za walkę do samego końca, pokazali ogromny charakter. Szkoda, że sędzia nie podyktował karnego na Robbim Keanie, bo mogła być fajna końcówka gdyby wtedy strzelił. Ciekawe jak Chorwaci zagrają z Włochami.
0
Cieszy mnie postawa Barcelonistów za to piłkarze realu to jakieś nieporozumienie... ramos błędy, alonso drewniany i sety marnował, arbeloa tracił i w ofensywie kicha a iker przy bramce też mógł się lepiej zachować... Mogę się założyć, że gdyby na boisku został Cesc to wykończył by te akcje co torres zaprzepaścił... a zamiast navasa Pedro miał wejść ;/
0
Hummels lepszy...
0
Niby nic ale ujęło mnie to, że nie powiedział tego po holendersku czy niemiecku tylko po hiszpańsku i katalońsku też zarazem. Widać, że nasz chłop jednym słowem :)