0

fcb191 coś w rodzaju ku*wa mać, ja pie*dole...

0

El Crack Total!

0

Ibi co kręcił dziś :) Najlepsze było jak po strzale nad bramką powiedział: 'puta madre" xD nasz chłopak :)

0

Skład na jutro: Valdes, Jordi Alba -Juanfran- Pique, Busquets- Xavi - Cesc - Iniesta, Silva - Llorente - Pedro.

0

Dobrze powiedział. Brawo Collina!

0

Z Niemiec to Hummelsa brać.

0

Spoczywaj w pokoju.

0

W Polsce tylko TS Podbeskidzie i Lech Poznań :)

0

Można by rozegrać na stadionie espanyolu, więcej miejsc niż na Mestalla i możliwość wygrania trofeum na stadionie odwiecznego rywala dodaje motywacji.

0

Puyi musi zostać!

0

Moltes felicitats Geri, Shakira, Andreu i SEBA1899

0

Dobry mecz, wynik dobry, Puyol świetnie w ofensywie, szkoda karnego ale w perspektywie rewanżu na Camp Nou jest dobrze. Dziękuje, dobranoc. VeB i VC!!!

0

ksepa wyjdź i zamknij dzrwi.

0

Dobre czasy, Edmilson ładnie grał. Co do newsa myślę, że Pep zostanie na kolejny rok a Leo to po prostu Leo... wielki mały człowiek.

0

Wiara drodzy Cules i jeszcze raz wiara. Ta drużyna niejednokrotnie pokazała, że nie bez powodu nazywa się ją "Najlepszą na świecie". ANIMS BARCA!

0

O kurde ale się wygłupiłem xD Pinto zamiast VV. Kurde nie wierzę, że taki błąd popełniłem... dzięki natall11

0

Valdes - Abidal - Puyol - Mascherano - Alves - Busquets - Xavi - Cesc - Tello - Messi - Alexis

0

18 kolejek do końca, wszystko możliwe... VAMOS BARCA!!!

0

obiektwny11 masz rację, Barcelona nigdy nie będzie jak real bo nigdy nie zniży się do zerowego poziomu jaki prezentuje real... chłopie nie kompromituj się mówiąc, że Nam sędziowie pomagają bo wcale tak nie jest. To was ciągle faworyzują np. w meczu z mallorcą, dyktując karne z kapelusza ( a na Messim brak karnego od 13 miesięcy! ) teraz manipulacja sędziami i brak kary dla pepe , brak karnych na Alexisie ( ma skręcony lewy obojczyk ale faulu nie było ) , dwa spalone, których nie było a Messi i Pedro wychodzili na sam na sam , brak czerwonej dla pepe i lassa. I w dodatku decyzje przeciwko nam, nie podyktowany karny z espanyolem , nieuznana prawidłowa bramka Bojana z interem, gol diego milito ze spalonego , niepodyktowany karny na Alvesie w 1 meczu z interem , nie podyktowany karny na Henrym z chelsea, niesłuszna czerwona dla Abidala z chelsea... ale to Barcelonie się pomaga, pewnie!

0

Kolejny raz pokazali jakim "wielkim" są klubem...

0

Zbanujcie mediapunto proszę...

0

Super wiadomość! Wielki gracz i wielki człowiek. Oby zakończył karierę w wielkim klubie jakim jest nasza ukochana FC Barcelona.

0

Musimy to zrobić!

0

Jak zagra będzie podobnie jak z Figo...

0

Sprint Pinto po bramce... bezcenne.

0

Powodzenia Jonathan! Dzięki za wszystko!

0

Nie przeżywajcie tak, że nie będzie pasów ,ponieważ w sezonie 08/09 też ich nie było i zdobyliśmy potrójną koronę... ciekawy ten 3 komplet.

0

Hehe zarabiają tyle forsy i nawet żarcie za friko mają xD Ten klub jest jak rodzina po prostu. Pięknie.

0

Tak naprawdę to mamy 101 zwycięstw nad realem a oni 90. Ten bilans 86-86 to są tylko mecze oficjalne. A co do tytułów to mamy ich 77 a real 75 więc nie masz racji Torres9. VISCA!

0

Brawo Thiago!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?