przeminho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara wieś
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby przyszedł :)
0
cracker szkoda trochę
0
gilbert3 jeśli Hiszpania wygra z Chile 1-0 to będzie miała bilans 3-1 a Chile 2-1 więc wychodzą z grupy :)
0
Enhorabona!
0
Musi zostać.
0
Po co lewoksrzydłowy? Jest przecież Pedro i Jeffren i Villa na lewej prawdopodobnie będzie grał bo nie wierzę , że 3 piłkarzy na jedną pozycję będzie czyli Ibra , Bojan i David. Dlatego Villa będzie lewoskrzydłowym.
0
Zatrzymać Zlatana i tyle jeśli chodzi o ofensywę.
0
SI!!! VISCA EL BARCA i VISCA CATALUNYA!!!!
0
0-0 78 min.
0
Żal nie idzie mi na tym elsesports ;/ a na ustream kijowa jakość.
0
A Wy dalej swoje... nie rozumiecie , że to nie Barca chce sprzedać Toure tylko On sam chce odejść!!! Co do wymienionych graczy , Masch najlepszy z nich.
0
MOLTES GRACIES JOAN!!! Jak sobie pomyślę , że nie będę już widział Joana w loży obok prezydenta rywala to chce mi się płakać. Żegnaj najlepszy prezydencie.
0
wookashpyka haha dobre z tym lekarzem xD
0
rafał20 jeszcze może dołóżmy 10 mln na Kaladze xD A tak na poważnie to Hleb może iść ale Martin ma zostać bo to wschodząca gwiazda i na prawą obronę jako zmiennik Daniego idealny w dodatku na środku też może grać. W sezonie 08/09 go uwielbiałem i fajnie by było go znowu zobaczyć w koszulce Blaugrana.
0
TAK! Fajnie by było bo to genialny gracz. Skoro Yaya odchodzi to Masch może przyjść :) Kasa ma pójść na niego a nie na Cesca , który nawet nie wszedł ze Szwajcarami... w dodatku mamy Xaviego i Inieste i młodych rezerwowych ponadto Keita i Busi. Cesc nie jest nam przynajmniej narazie potrzebny , pozatym jak chce do Nas wrócić to po jaką cholerę ma kontrakt z Arsenalem do 2014 r.! i jeszcze kapitanem jest!!! Pozatym kasa za jaką go możemy kupić to 70 melonów czyli stanowczo za dużo.
0
kampos25 Ibra to kłoda według ciebie? Jeśli naprawdę tak myślisz to szczerze ci współczuję... NO FUCKIN WAY , IBRA MUST STAY!!!!!!!!!
0
Azpilicueta :)
0
Marquez nie może odejść! Nie wyobrażam sobie Barcy bez Rafy. To jest symbol klubu i musi u Nas grać do końca kariery. Visca el Rafael!!!
0
No i git :) Vamos Mexico!
0
Trochę szkoda no ale chyba sztab się będzie zmieniał wraz z nowym presi , oprócz Pepa i Tito Vilanovy
0
Javi Martinez gra w Bilbao a nie w Atletico
0
Potwierdzają się moje obawy co do Rosella na stanowisku prezydenta niestety ;/ Sandro to drugi Perez niestety...
0
Chile super gra. Technicznie , kombinacyjnie , mogą daleko dojść z taką grą. A Alexis Sanchez jest bardzo dobry.
0
A mi Nowa Zelandia spieprzyła ;/ dałem 1-0 dla Słowacji...
0
Racja Gutierrez jest za słaby chyba na reprę. Powinien Burdisso grać...
0
Anglia tak grając wiele nie osiągnie. W dodatku ze słabym Greenem , który miał fuksa ,że nie wpuscił drugiej.
0
Rafa musi zostać. Genialny gracz , bije perfekcyjnie rzuty wolne i strzela z główki. Visca el Rafa!
0
FCB- Kat Ibra strzelił 21 więc "nawet" jest nie na miejscu :) Pozdro
0
Oby wygrał
0
Nareszcie będę w FCBP :) zniżka na zakupy w La Botiga też jest no nie?