przeminho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara wieś
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko nie Bojan!!!!!!!1
0
Uwielbiałem Eto'o i nadal go uwielbiam ale wiadomo , że nie jak kiedyś. Zlatan uwielbiam i uważam , iż ZLATAN ES GRAN!!!!!!!!!!
0
Niby fajnie ale jak dla mnie to Pedro do pierwszego a zmiennik - Jeffren.
0
Generał Xavi myślę tak samo...
0
Zawsze będę miał szacunek do Samu. Ale wczoraj byłem wkurony jak się cieszyli ehh
0
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/barcelona-inter-najwieksze-wydarzenie-w-historii-f,1,3216423,wiadomosc.html ten kto pisał ten artykuł jest kretynem. Jak można pisać , że BARCA jest pewna zwycięstwa. lol
0
0
Generał Xavi tu jest z napisami :) Pozdro
0
Też tak mam , że chciałbym przyjść w czwartek do szkoły z uśmiechem na ustach i zobaczyć miny wszystkich , którzy mi mówią , że BARCA dostanie itd. na czele z moim kumplem z klasy , który jest za Interem. I też pisze testy jutro heh
0
KingLeonidas też tak myślę
0
Messi20 chodzi mu dokładnie o to "FC Barcelona jest bliska wygranej półfinału LM ale też przegranej ( oby nie )." To trochę dziwnie brzmi , powinno być "FC Barcelona jest bliska awansu do finału...
0
Wczoraj zagrał świetne spotkanie , widać , że jest w formie , oby grał w środę. A podanie do Ibry i zwód wcześniej ahh :)
0
cracker oj tam:D
0
SIMONZAOOO na oficjalną se wejdź. Tam jest reklama z tym npisem itd.
0
Ładnie , ładnie. Wczoraj pytaliście o napis na tych czarnych koszulkach więc odpowiadam. Tam pisze: Ens hi deixarem la pell czyli nie sprzedamy łatwo skóry , nie poddamy się coś takiego :) Pozdro!
0
barc119 miejmy nadzieję , że tak będzie. Wierzę i mam nadzieję na awans!!!!!
0
Wierzę i mam nadzieję na awans!!! VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!!!!!!!!!!!!!
0
http://www.fcbarcelona.com/web/catala/noticies/club/temporada09-10/04/24/n100424110632.html super mozaika będzie :)
0
ChicaLatina zgadzam się. Ale większość z tyck "kibiców" to sezonowcy .Prawdziwi Cules tak raczej nie piszą.
0
I Katalonia by była niepodległa wtedy :)
0
madridista21 Busquets , Iniesta , Valdes być może Pedro by grał bo nie grał bo urodził się w Teneryfie.
0
Fajnie jakby wrócił. Lubię go. Na prawą stronę jak znalazł.
0
Fajnie
0
elo
0
Oby był na Inter...
0
pan od wódy Tobie już podziękujemy. Z łaski swojej opuść tą stronę.
0
No niby wszystko fajnie ale jak dla mnie Pedro do pierwszego. Właściwie już gra w 1.
0
Wierzę i mam nadzieję na awans , VISCA EL BARCA i VISCA CATALUNYA!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Trudno mi się będzie pożegnać z Laportą... idealnie pasuje na stanowisko prezydenta. Katalończyk , sympatyczny , duch Barcelonismu , Cule , dobrze reprezentuje klub, kieruje się filiozofią BARCY i Mes que un club. Same atuty. VISCA EL BARCA , VISCA CATALUNYA i VISCA EL JOAN LAPORTA!!!!!
0
Najbardziej ucierpiała Saragossa, której Leo strzelił aż cztery bramki: jedną na wyjeździe i trzy na Camp Nou. Powinno być odwrotnie. Na Camp Nou strzelił Messi jedną a na wyjeździe hat-trick.