0

Tylko nie Bojan!!!!!!!1

0

Uwielbiałem Eto'o i nadal go uwielbiam ale wiadomo , że nie jak kiedyś. Zlatan uwielbiam i uważam , iż ZLATAN ES GRAN!!!!!!!!!!

0

Niby fajnie ale jak dla mnie to Pedro do pierwszego a zmiennik - Jeffren.

0

Generał Xavi myślę tak samo...

0

Zawsze będę miał szacunek do Samu. Ale wczoraj byłem wkurony jak się cieszyli ehh

0

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/barcelona-inter-najwieksze-wydarzenie-w-historii-f,1,3216423,wiadomosc.html ten kto pisał ten artykuł jest kretynem. Jak można pisać , że BARCA jest pewna zwycięstwa. lol

0

xD zapomniałem link

0

Generał Xavi tu jest z napisami :) Pozdro

0

Też tak mam , że chciałbym przyjść w czwartek do szkoły z uśmiechem na ustach i zobaczyć miny wszystkich , którzy mi mówią , że BARCA dostanie itd. na czele z moim kumplem z klasy , który jest za Interem. I też pisze testy jutro heh

0

KingLeonidas też tak myślę

0

Messi20 chodzi mu dokładnie o to "FC Barcelona jest bliska wygranej półfinału LM ale też przegranej ( oby nie )." To trochę dziwnie brzmi , powinno być "FC Barcelona jest bliska awansu do finału...

0

Wczoraj zagrał świetne spotkanie , widać , że jest w formie , oby grał w środę. A podanie do Ibry i zwód wcześniej ahh :)

0

cracker oj tam:D

0

SIMONZAOOO na oficjalną se wejdź. Tam jest reklama z tym npisem itd.

0

Ładnie , ładnie. Wczoraj pytaliście o napis na tych czarnych koszulkach więc odpowiadam. Tam pisze: Ens hi deixarem la pell czyli nie sprzedamy łatwo skóry , nie poddamy się coś takiego :) Pozdro!

0

barc119 miejmy nadzieję , że tak będzie. Wierzę i mam nadzieję na awans!!!!!

0

Wierzę i mam nadzieję na awans!!! VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!!!!!!!!!!!!!

0

ChicaLatina zgadzam się. Ale większość z tyck "kibiców" to sezonowcy .Prawdziwi Cules tak raczej nie piszą.

0

I Katalonia by była niepodległa wtedy :)

0

madridista21 Busquets , Iniesta , Valdes być może Pedro by grał bo nie grał bo urodził się w Teneryfie.

0

Fajnie jakby wrócił. Lubię go. Na prawą stronę jak znalazł.

0

Fajnie

0

elo

0

Oby był na Inter...

0

pan od wódy Tobie już podziękujemy. Z łaski swojej opuść tą stronę.

0

No niby wszystko fajnie ale jak dla mnie Pedro do pierwszego. Właściwie już gra w 1.

0

Wierzę i mam nadzieję na awans , VISCA EL BARCA i VISCA CATALUNYA!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Trudno mi się będzie pożegnać z Laportą... idealnie pasuje na stanowisko prezydenta. Katalończyk , sympatyczny , duch Barcelonismu , Cule , dobrze reprezentuje klub, kieruje się filiozofią BARCY i Mes que un club. Same atuty. VISCA EL BARCA , VISCA CATALUNYA i VISCA EL JOAN LAPORTA!!!!!

0

Najbardziej ucierpiała Saragossa, której Leo strzelił aż cztery bramki: jedną na wyjeździe i trzy na Camp Nou. Powinno być odwrotnie. Na Camp Nou strzelił Messi jedną a na wyjeździe hat-trick.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?