0

majkel02 spoko :)

0

http://www.vshare.tv/live/199491/dfsgeee/1#player po hiszpańsku i dobrze idzie narazie

0

http://www.vshare.tv/live/199491/dfsgeee/1#player po hiszpańsku i dobrze idzie narazie

0

Mam nadzieję , że wygramy. VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!!!

0

Masz rację hanc. Myślę tak samo jak ty , pamiętam jak rok temu mówiłem , że wszystko zależy od rewanżu z Mallorcą. Mówiłem , że jeśli odpadniemy tak jak odpadliśmy z Getafe w 06/07 to sezon może skończyć się tak samo i kto wie jak by się zakończył gdyby nie Pinto. Oczywiście gdybyśmy przegrywali 2-0 to był jeszcze czas na odrobienie strat ale patrząc na słabą formę , przemęczenie itd. nie wiem czy by sie to stało... na szczęście sezon 08/09 zakończył się najelpiej jak tylko mógł.Visca el Pinto!!!!

0

Czy 2 drużyny czy 10 walczy o mistrzostwo to i tak trzeba z każdym grać na maxa żeby je zdobyć. Więc musimy się maksymalnie koncentrować i motywować na każdego rywala. Visca el Barca y Visca Catalunya!!!!!!!!!!!!

0

Napewno lepszy kandydat od Sandro Rosella :) Czekam na jakiś program wyborczy , wywiad żeby poznać jego plany.

0

Ja bym mu dał druga szansę. Jest to dobry piłkarz o bardzo dobrych umiejęstnościach i może akurat wejdzie dobrze w naszą drużynę. Przecież w meczach w których grał nie grał słabo , przypomnijcie sobie mecz choćby z Valencią (4-0). Poprostu Henry grał genialnie w poprzednim sezonie dlatego nie mógł sboe zbyt dużo pograć stąd też występowały braki w jego grze bo nie miał ogrania. Teraz Henry nie gra już tak dobrze jak w sezonie 08/09 i także tak często. Czas pokaże... choć myślę , że na 1 skład raczej nie ma szans bo jest Pedro a Henry przecież jeszcze może grać tak jak sezon temu.

0

Juz najazd dzieci ktorzy piszą Torres>Ibra żal. a jak Zlatan przechodził i strzelił z realem to go wychwalaliście a teraz co? Jak dla mnie Zlatan bardzo dobrze gra i dlatego nie kapuje tej krytyki. 15 bramek i 8 asyst do końca lutego. Bardzo ładny bilans. Visca el Zlatan!!!!!

0

Taa jasne napewno przyjdzie...Przecież jest Zlatan!!! Po co Torres jak kupiliśmy Zlatana!!!! Pewnie jakaś plota...

0

Oby nie było kontuzji w tych meczach reprezentacyjnych.

0

Cieszą 3 pkt i gra dużo lepsza niż z Vfb :) Kolejny raz sędziowie czegoś się dopatrzą ale na szczęście wygraliśmy , bo gdyby nie to bym się ostro wkurzył na sędziego a ctak to tylko trochę :) VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!!!!

0

Będzie relacje tekstowa?

0

ok już wiem :)

0

bykunn nie gadaj , że nie chcemy grać swoim stylem. Zawsze tak będziemy grać i gramy przecież.

0

janek_centrum co jest na tym Planete?

0

janek_centrum co jest na tym Planete?

0

baryn Nie chodzi mi o to , że wszyscy BN ale kilku ich członków więc zdarzenie ze zasztyletowaniem obciąża całą grupę dlatego Joan ich wywalił. Wiem , że robią fajne oprawy i lubię ich za to ale za zdarzenia choćby np. wyżej przez mnie wymienione nie powinni przebywać na Camp Nou. Pozatym i tak jest średnio 60 ,70 tys. kibiców w tym grupa Almogavers i oprawy są dlatego uważam , że Boixos Nois powinni na wyjazdach dopingować , race itd. bo na wyjazdach jest mało ludzi co jest rzeczą wiadomą. Reasumując Boixos Nois tylko na wyjazdy.

0

Carnero a teraz nie ma pięknych opraw? Przecież są flagi , kartoniady , mozaiki , nadmuchiwani ludzie np. w meczu z Bayernem. A pozatym jaby Boixos Nois byli na meczach to myślisz , że nie robili by syfu? Dlatego ich Laporta wywalił z Camp Nou bo robili syf i nawet zasztyletowali gościa. Tak mają wyglądać mecze na Camp Nou? I może jeszcze przerwy w grze bo dym od rac na murawę się dostał. No bez jaj.

0

Cule a muerte głównie chodziło mi o to , że hymn , przyśpiewki itd. są po katalońsku i , że to jest podstawowy język naszego klubu.

0

Jak Sandro wygra to się załamię...;/ to taki drugi Florentino Perez i w dodatku chce odciąć BARCE od Katalonii i skupić się tylko na sporcie i zaburzyć to co dobrze funkcjonuje nawet bardzo dobrze choćby usunięcie funkcji dyrektora sportowego , to co Pep ma jeździć i negocjować transfer zamiast Txiki? Bezsens , ale najgorsze jest jak już pisałem odcięcie BARCY od Katalonii a przecież hasło Mes que un club i Visca Catalunya mówią co innego , wychowankowie to Katalończycy , kibice mówią po katalońsku , Duma Katalonii to nasz klub etc. a On chce to zepsuć. Zdecydowane NIE dla tego Pana. Alfons Godall!!!!!!!

0

Mam nadzieję , że wygramy dziś. A obok Zlatana chyba Messi stoi.

0

Mam nadzieję , że wygramy dziś. A obok Zlatana chyba Messi stoi.

0

Dobrze , że się mu nic nie stało...VISCA EL GIULY!!!!!!!

0

;/

0

Elo , nie wiecie co z GolTV na TVUPlayer? Nie mogę tego kanału znaleźć , zniknął nagle...;/

0

Wychwalają tego Ikera a prawda jest taka , że VV jest od niego lepszy przynajmniej na chwilę obecną.

0

Jak dla mnie to porównywanie Eto'o do Ibry jest bezsensu. To są dwaj zupełnie inni zawodnicy. Kameruńczyk jest typowym napadziorem , lisem pola karnego , zawodnikiem , któy czeka na podanie i wykańcza akcje oczywiście potrafi zagrać samemu ale większość bramek jakie u Nas strzelał i strzela w Interze to głównie dzięki podaniom partnerów. Natomiast Zlatan to zawodnik , który strzela , asystuje i czaruje. Popatrzcie na jego zagrania pięta, nożyce , podania do partnerów. Czy widzieliście kiedyś w grze Eto'o niekonwencjonalne podanie pięta ? Bo ja nie. Zlatan owszem jest napastnikiem ale nie takim , któy ma tylko strzelać gole. Dlatego nie można go porównywać do Samuela. A pozatym teraz piszecie , że Szwed jest słaby i Eto'o>Ibra a jak strzelił w 29 listopada w GD to go wychwalaliście jak nigdy... I ostatnia sprawa , teraz jest Zlatan i to na jego grze się trzeba skupić a nie na bzdurnych porównaniach. Eto'o już u Nas nie gra tylko Ibra. Visca el Ibra!!!!

0

Mam mieszane uczucia co do tego transferu. Z jednej strony fajnie bo wiadomo , że Katalończyk , wychowanek , przyjaciel Messiego w dodatku taki sam wiek jak On , potencjalny następca Xaviego i świetnie by się wpasował w zespół. A z drugiej strony pojawia się pytanie gdzie On będzie grał? Czy Iniesta na skrzydło? Czy Fabregas - Xavi - Iniesta bez DM'a i bez Toure bo raczej by odszedł wtedy , i czy nie zablokuje to rozwoju Thiago i Jonathana ? Co jeśłi odejdzie Yaya i będzie druga linia Fabregas - Xavi - Iniesta ? Czy chcemy popełnić taki sam błąd jak real z Makalele? Co jeśli Thiago i Jonathan z braku minut spędzonych na boisku bo przecież jest jeszcze Keita i Sergio i Yaya jak zostanie odejdą i stracimy tak wielkie talenty? Co jeśli gra Iniesty cały czas jako lewoskrzydłowy nie będzie tak dobra jak w drugiej linii? Pozatym co wtedy z Pedro? Ten transfer wywołuje wiele pytań...

0

Zacznę moje rozważanie od bramkarza. Pinto jest dobrym zmiennikiem więc sądzę , że jego zatrzymanie powinno być priorytetem jeśli chodzi o ta pozycję. Teraz prawa obrona a więc nie bawmy się w żadne transfery Rafinha , Eboue tylko niech wróci z powrotem Martin Caceres. Czas na pomoc , osobiście nie jestem zwolennikiem transferu Cesca ponieważ jeśli by był taki dobry itd. to by u nas został zwłaszcza , że jest Katalończykiem a wiemy na czym polega nasza filozofia - włączanie wychowanków zwłaszcza Katalończyków do składu. Za pozostaniem Fabregasa także przemawia fakt , iz Messi też wychowanek i najlepszy piłkarz świata jest przyjacielem Cesca. Więc odszedł dlatego bo mu się coś nie podobało , gwiazdorzył itd. podobnie jak Giovani dos Santos. Nonsensem jest teraz ściąganie go za grubą kase min. 30-35 mln zamiast włączać do składu Jonathana i Thiago.Pozatym gdzie by grał Fabregas? Powiecie , że rotacje z Xavim i Iniestą - ok ale co wtedy z Keitą , Jonathanem i Thiago? Jak będą rzadko grać to mogą odejść czego byśmy nie chcieli a właśnie na lata ich rozwoju ma przyjść Cesc. A gdy Fabregas zagra na DM-ie to będzie niewypał bo mamy Toure i Sergio. Nikt nie gra tak dobrze w destrukcji jak Yaya i nie wyobrażam sobie żeby Cesc grał zamist niego.Ponadto Cesc w ogóle się nie nadaje na tą pozycję więc kupowanie go to głupota w obliczu Toure i nie zapominajmy o dobrze rozwijającym sie Sergio.Jeśli chodzi o skrzydło to priorytetem powinno być zatrzymanie Pedro. Mam nadzieję , że wybory wygra człowiek z ramienia Laporty np. Xavier Sala y Martin a nie Sandro Rosell bo to mogło by się skończyć np. wymianą Pedro - Cesc lub Toure - Cesc i rózne inne bzdury i takim sposobem moglibyśmy się pozbyć Toure i Pedro a przywitać Cesca i np. Ribery'ego lub Silve. Ale bym się wkurzył...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?