przeminho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara wieś
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękny mecz a zwłaszcza jego druga połowa. Akcje , strzały , klepa były dziś na poziomie bardzo dobrym. Cieszę się bardzo ze zwycięstwa. A to co robi Eric Abidal to jest cudo. Świetny mecz francuza a podanie do Leo palce lizać.VeB!!!!!!!
0
No to czekamy na setną bramkę. Mam nadzieję , że to będzie dziś.
0
No mógłby dziś bo Zlatan jest pod formą.
0
Jestem Cule już prawie 6 lat i zawsze nim będę , przetrwałem najgorsze momenty zwłaszcza w 06/07 i 07/08 i powiem tyle , że 6 trofeów po takich sezonach jak wyżej wymieniłem to poprostu coś pięknego. I zawsze my prawdziwi kibice będziemy lepszymi kibicami a zwycięstwa i trofea będą nam lepiej smakować. Sezonowcy fuera!
0
Szkoda , że odpadlismy. Cholerny pech wczoraj i sędzia w 1 meczu
0
I pomyśleć , że przez pieprzniętego sędziego ( patrz bramka Bojana na Camp Nou i cholernego pecha np. Messi słupek ajjj ;/ ) odpadamy z CdR. No kuźwa .......
0
Skład taki jaki chciałem. Trzeba wyjść i awansować. Mam nadzieję , że się uda i miejmy ją wszyscy. VAMOS!!! VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!!!!!
0
Smutne to jest...
0
Musimy awansować. Trzeba wyjść składem : Pinto - Abidal - Puyol - Pique - Dani Alves - Sergio Busquets - Xavi - Iniesta - Henry - Ibrahimović - Messi VVVVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMOOOOOSSSSSS!!!
0
Presja? Przecież gdy wygrywaliśmy 6 trofeów to u Pique nie było widać żadnej presji. Teraz jest bardziej doświadczony i walczyć o obronę 6 tytułów co miejmy nadzieję się uda. Nie kapuje
0
Mam nadzieję , że awansujemy. Wierzę w to i jest to możliwe. Miejmy nadzieję , że zagramy w dalszej fazie.
0
Powiem tylko tyle : VAMOS , VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!
0
No cóż , trzeba wyjść najsilniejszym składem i walczyć o dwubramkowe zwycięstwo. Sytuacja jest trudna ale nie tragiczna , potrafimy przecież wygrać 2-0. Valdes - Abidal - Puyol - Pique - Dani Alves - Sergio - Xavi - Iniesta - Henry - Ibrahimović - Messi. Takim składem trzeba wyjść. VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!!!!!!!!
0
Niewątpliwie Pedro jest świetnym graczem. Szczególnie imponuje mi on niesamowitym ułożeniem stopy przy strzale , zawsze wie jak i gdzie ma strzelić i robi to wyśmienicie a zwłaszcza w najważniejszych meczach np. z Szachtarem czy Interem. Do tego dobrze gra głową ( patrz Estudiantes :P ) i świetnie drybluje. Przypomina mi trochę Ludovica Giuly'ego. Gratulacje i powodzenia dalej. VISCA EL BARCA y VISCA EL PEDRO!!!!!!!
0
to chyba specjalnie takie jest...
0
Przemo9FCBa Boixos Nois się z Nimi przyjaźnią
0
dzięki dawwis94
0
Kiedy się zaczyna PNA?
0
Co tak jedziecie Dmytro? Przecież nie grał fatalnie , nie zawalił nam meczu więc o co chodzi? On gra dopiero u nas kilka miesięcy i skąd wiecie , że to niewypał? Może akurat się rozegra i będzie wymiatał . wszystko jest możliwe. A przy tej sytuacji z karnym to nie powiedziałbym , że Dmytro tam faulował a jeśli tak to faul na Zlatanie też był a sędzia go nieodgwizdał... pozatym powinno być 3-2. Żal mi sędziego
0
Ja tam mam N i jestem zadowolony bo oglądam LM i Copa del rey a Lige w necie a jakbym miał C+ to tylko lige bym oglądał
0
adsad w tym linku co podałem jest po Polsku :)
0
http://www.multiupload.com/TYXN2UTVGM macie bramkę ZLATANA :) Pozdro
0
Kurde niecierpię takich meczy. Osasuna gówno zagrała , żadnych akcji i cieszą teraz mordy.... niecierpię tego , jestem tak sfrustrowany , że szkoda gadać...
0
Puzio7 spoko nie ma sprawy wyślę Ci.
0
Faktycznie Bojan ostatnio nie imponuje formą i zgodzę się z Wami , że brakuje mu siły fizycznej , takiego zacięcia , woli walki do stania się klasowym zawodnikiem. Owszem ma On 19 lat i jeszcze wszystko się może zmienić , nabierze siły itd. ale przypomnijcie sobie co w jego wieku wyprawiał Messi... pamiętacie mecz z Chelsea w 2006 r. na Stamford wygrany 2-1 po bramkach Ronaldinho i Eto'o? Messi kręcił niemiłosiernie obrońcami , strzał w spojenie , walka , zacięcie i właśnie wtedy stawał się klasowym piłkarzem , nabierał doświadczenia , wychodził w 1 składzie i teraz jest najlepszy na świecie. U Bojana tego nie widzę ale wciąż wierzę w tego zawodnika i mam nadzieję , że za 3 , 4 lata będzie On klasowym zawodnikiem , osobiście sądzę jednak , iż nie Bojan ale Gai będzie prezentował się za kilka lat jak teraz Leo , zobaczcie jak On walczy , jaką ma szybkość , niekonwencjonalne zagrania takie jak to co pięta ograł obronę Cultural , kilka lat ogrania , nabrania doświadczenia i to Assulin może być tak dobry jak Messi a nie jak mogło by się wydawać Bojan.
0
Yeah na sportklubie obejrze :) Zarąbiście , że kupili Copa del Rey.
0
lanczan93 ja ci wyślę
0
Nie wiecie co się stało z Orlandim? W 2007 wymiatał
0
Na każda pozycję mamy zmienników więc nie jest tak źle. Właściwie tylko Alves nie ma zmiennika...
0
Trzeba to spotkanie wygrać bo mamy szanse powiększyć przewagę nad realem. Atutem powinno być Camp Nou i kibice. Musimy się skoncentrować i poprostu wygrać. Chciałbym żeby Xavi odpoczął.