przeminho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara wieś
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na sport.es piszą , że wszystko jest uzgodnione i Ibrahimovic lada dzień zostanie zaprezentowany a potem wróci do Los Angeles gdzie obecne przebywa i weźmie udział w tournee po USA.
0
Downing przeszedł do Aston Villi więc może będzie łatwiej o kupno Ashleya Younga heh
0
Na eurosport.pl piszą , że Barca dogadała się z Interem i teraz Ibra i Samu uzgadniają swoje kontrakty ze swoim klubem.
0
Poulsen jest dobry i myślę żeby pasował do Nas ale szkoda trochę pozbywać się Martina. Jest młody , utalentowany i wcale nie grał tak źle... napewno lepiej niż Hleb. A Hleb dostanie drugą szansę przynajmniej Pep tego chce więc myślę , że Martin tez powinien bo po 1 jest młody i jeszcze wiele może osiągnąć po 2 talent i umiejętności ma a po 3 zawodnika za 16,5 mln euro nie powinno się pozbywać po 1 sezonie.
0
0
:)
0
Dużo tego
0
Brother_21 Eto'o ma zarabiać tyle w Interze a nie Ibra u Nas
0
Brother_21 bo Samu żąda zbyt dużej forsy co jest dla mnie nie zrozumiałe bo zarabia z Messim i Henrym najwięcej
0
Na stronie Interu płaczą za Ibrą heh
0
zw1erz3 żal mi cię , znudziło ci się na fioletowej? Skończyły się newsy o transferach realu? Tak mi przykro , teraz idź się pobawić bo za godzinę mamusia będzie cię wołała na obiadek.
0
Wiadomym było to , że Eto'o nie przedłuży kontraktu bo chce zbyt dużych pieniędzy. Więc zarząd poszukuje napastnika. Pierwsza opcja - Villa za 40 mln i Eto'o do City za 25 lub Milan lub MU. Niestety Valencia chce 50 mln a Eto'o nigdzie nie sprzedamy bo się wszyscy wycofali. Czyli , Samu nie sprzedamy ani nie zostanie więc odejdzie za rok za free. Więc wychodzi tak: Villa - za 50 mln i Eto'o za free odchodzi. I druga opcja IBRA - 40 mln i Eto'o odchodzi za free a Hleb się nie sprawdził więc nikt nie będzie za nim płakał a pozatym może wrócić za rok i może akurat wtedy się wkomponuje w zespół a jak nie to mamy Jeffrena i ew. Pedro :) Opcja z IBRĄ jest lepszą bo za 40 mln mamy napastnika a nie za 50. VeB!
0
Zamiast wydawać ponad 40 mln lepiej pozyskać Afellaya , młody , perspektywiczny i za małą kasę , za kilka lat mógłby być gwiazdą.
0
forlan za stary bla bla bla a Henry i Puyol mają tyle samo lat i jakoś nie mówicie , że ich nie chcecie. Za 30 milionów by przyszedł i by pograł z 3 lata na wysokim poziomie a za Ville trzeba dać 50 więc możemy o nim zapomnieć bo nie opłaca się wydawać 50 mln na jednego gościa no bez przesady. Ale najlepszą opcją byłoby przedłużenie kontraktu z Eto'o tylko że on nie chce ;/ i kupno Keirrisona
0
ok juz mam
0
ok juz mam
0
jak się ściąga z youtube fimiki? Przed youtube wpisuje kick i co potem?
0
Wielkie dzięki , mi też szkoda , że nie było mnie wtedy w Krakowie a pomyśleć , że miałem jechać na mecz... eh
0
0
Mam nadzieję , że przedłuży kontrakt
0
lincoln25 nie chodzi mi o tekst piosenki tylko o to czy jest ona związane z Barceloną a Viva la Vida przeceiż była puszczana przed i po meczu i na koronacji itd. czyli jest związana z Barceloną , z potrójną koroną oto mi chodziło.
0
To akurat jest związane z Barceloną
0
TAKA SAMA JEST GODZINA U NICH!!!!!!!!!!!!
0
U nas jest taka sama godzina jak u nich więc nie pieprzcie , że 18 u nich to 19 u nas. A tak poza tematem , znacie jeszcze jakies piosenki o Barcelonie oprócz Jorsh - Ja som campions , Coldplay - Viva la Vida , BWO - Barcelona , Manu Chao - Rumba de Barcelona ?
0
Czemu Llorente a nie Soriano? Kto jest wkońcu prezesem?
0
Po cholere jakiś Fabregas? Jakby był taki super to by go nie puścili do Arsenalu. XAVI I INIESTA są duuuuuuuuuużo lepsi od niego. A Iniesta na skrzydle to jest nieporozumienie.
0
Ja moge cię informować mailami :)
0
Jak go nie widzieli w składzie to czemu mu zaferowali przedłużenie kontraktu?
0
Moltes felicitats w...ManCity? Dziękuje za te wszystkie bramki , akcje , zwody za Madrid Cabron Saluda el Campeon. Trudno się żegnać z tak wielkim piłkarzem... rok temu Ronaldinho teraz Eto'o. Miejmy nadzieję , że Villa godnie zastąpi E2. VISCA EL SAMUEL ETO'O!
0
Zamiast Davida Villi chciałbym Diego Milito :) Ale najbardziej chcę , żeby Eto'o został.