przeminho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Stara wieś
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak tak i jeszcze raz TAK dla Florenta Maloudy , to świetny piłkarz i 20 mln to naprawdę niedużo za takiego zawodnika. Świetnie by się wkomponował w zespół. Francuska lewa flanka jak najbardziej tak i do tego w pomocy by mógł czasem zagrać. Brać go!
0
Looky a może właśnie Bojan będzie tym rezerwowym napastnikiem?
0
Silent może jest ci ich żal od czasu pogromu w fifie 2003 haha
0
Świetny artykuł a ceremonia otwarcia była na Nsport czyli polska telewizja ją pokazuję
0
No niby wiarygodna informacja chodzi mi o tą na eurosport 2 ale kilka dni temu mówili , że Villa jest w realu za 37 mln...
0
No i bardzo dobrze , Ribery nie jest aż taki dobry. Jak oglądam bundeslige to on się tylko kiwie i czasem coś strzeli. Pozatym chcieli za niego 100 milionów pfff. Wolę dużo bardziej Silve albo Giuseppe Rossi ( kto oglądał usa - włochy to wie dlaczego. ) można ich wyciągnąć za dużo mniejszą forsę a są nie gorsi.
0
Co jak co ale tego , że jest możliwe odejście Valdesa się nie spodziewałem... Victor to katalończyk , wychowanek , kocha klub itd. i są problemy z przedłużeniem kontraktu hmm dziwne to jest. Mam nadzieję , że VV zostanie.
0
A co do newsa to dziś na eurosport 2 podali info że Villa jest w realu za 37 mln heh
0
Chelsea Londyn jest gotowa sprzedać Barcelonie skrzydłowego Florenta Maloude - informuje hiszpański dziennik "AS". Lodyński klub jest chętny pozbycia się francuskiego piłkarza, ponieważ nie jest brany pod uwagę w przyszłych planach nowego szkoleniowca - Carla Ancelottiego. Podobno cena za piłkarza ma wynieść około 20 milionów euro. W minionym sezonie Francuz wystąpił w 31 ligowych spotkaniach Chelsea, gdzie zdobył sześć bramek. Na eurosport.pl jest ta informacja. Czemu nikt o tym nie pisze? Malouda tańszy od Francka i myślę , że lepszy.
0
szczęśliwe frotki :)
0
Eto'o ma zostać z nowym kontraktem tak samo Yaya.
0
Yaya must stay!!!
0
No ale psułby atmosfere w Barcelonie chociaż Pep by go ustabilizował ale jeśli ma przejść Ibra zamiast Eto'o plus 30 mln to bez przesady. Albo obydwaj albo Eto'o.
0
No wiem :) A jacy jeszcze kandydaci będą? Rok temu gdy było wotum nieufności kto jeszcze był oprócz Sandro?
0
Z jednej strony fajnie bo wiadomo , że wielki piłkarz , technika , szybko by się zgrał z Leo , Xavim , Andresem itd. ale z drugiej strony jego charakter , gwiazdorstwo...nie chciałbym takiego zawodnika w Blaugranie. I jeszcze jakby Eto'o do Interu poszedł to wtedy by było w ogóle żałośnie. Albo Samu i Ibra albo Samu.
0
nie wiem czy Rossel czy Rosell napisałem to drugie ;P
0
Laporta nie moża zostać niestety ;/ po tym sezonie będzie nowy prezydent oby nie Sandro Rosell.
0
No i po co nam środkowy obrońca? Trzeba szukać lewego obrońcy. Riise to jak dla mnie dobry pomysł a nie jakiś Vidic.
0
Jeśli Eric odejdzie to na jego miejsce trzeba kupić lewego obrońcę a nie def. pomocnika. A skoro ma przejść do The Reds to w jego miejsce Fabio Aurelio i gitara. Choć wolę żeby Eric został...
0
Bardzo dobry pomysł. Zarząd szuka obrońcy który mógłby być równie dobrym zmiennikiem jak Sylvinho. Pewnie dlatego Riise bo też ma kopyto w lewej nodze :)
0
No i co z tego ,że real kiedyś tam wygrał? Kogo to obchodzi? Barca ma lepszych zawodników , gra kapitalnie , strzela dużo bramek. Zdobywa wszystkie puchary w jednym sezonie. A real co? Odpada z jakimś real union , dostaje 2:6 na Bernabeu i nie umie nic osiągnąć w Europie przez 5 lat! A jak juz się jarasz tą historią to musisz wiedzieć , że BARCA ma 96 zwycięstw nad realem a real 89 nad BARCĄ. VISCA EL BARCA y VISCA CATALUNYA!!!!!!!!! CAMPEONES!!!!!!!!!
0
Jedno jest pewne przynajmniej dla mnie a mianowicie to że musimy chociaż zremisować na Balearach bo jak real dzisiaj wygra to potem zaś będzie , że gdyby real wygrał to jeszcze mógł by być mistrzem bla bla bla itd. trzeba nie pozostawić realowi żadnych złudzeń i wygrać to mistrzostwo na 100%. Jeśli dziś będzie mistrzostwo to gitara , jeśli jutro to co za różnica. Byle by było. VISCA EL BARCA!!!!!!!!
0
Dla mnie najważniejsze jest to żeby w tych 3 meczach zdobyć 1 pkt. i wtedy real nie ma nic do powiedzenia. Jeśli dzisiaj real wygra to wystarczy punkt i real i ich kibice nie będą mieli wymówek dlaczego to real nie jest mistrzem. Jeśli dzisiaj będziemy mieli mistrzostwo to super bo Pep będzie mógł rezerwe wystawić i na mu trochę wypoczną Messi i spółka , jeśli nie to wystarczy jutro remis. A więc najważniejsze jest to żeby zdobyć 1 pkt. a jeśli real przegra dziś to dobrze bo wkońcu to nasz wróg heh. VISCA EL BARCA!!!!!
0
Baleary? Pomyliło się z niedzielą lub sobotą.
0
ale żal z tym przepisem , mamy 5 z kraju w 1 składzie. Valdes , Puyol , Pique , Xavi , Iniesta czyli jeden z szóstki Henry , Eto'o , Messi ,Toure , Alves , Abidal nie może grać? Bez sensu
0
Rafa Benitez chce sprzedać Fabio Aurelio? Ciekawe...osobiście nie chce pozbycia się Erica ale jeśli ma odejść to na jego miejsce widzę właśnie piłkarza Liverpoolu.
0
A real myśli , że skoro Barca zremisowała 2-2 z valencią to nie będzie mistrzem i mówią , że nas pokonają i bedą mistrzem... ja bym nie przesadzał z tą pewnością na ich miejscu. A z valencią musieliśmy grać oszczędnie żeby nie stracić sił oraz żeby wyjść na real w pełnym składzie bo Eto'o Xavi Busquets i Yaya toure gdyby dostali kartkę to by nie zagrali. Chcieli zdobyć punkty nie przemęczając się i w momencie gdy prowadzili 0-1 myśleli już o chelsea i chwilowa nieuwaga i 2-1. Ale zdobyli punkt , wszystko zależy od nich i gitara. Napewno będą chcieli pokonać real i mam nadzieję , że się to uda. VISCA EL BARCA!!!
0
ale nie musi tego robić*
0
Ale o czym tu w ogóle gadać? Są rozgrywający którzy dogrywają i napastnicy którzy strzelają a że Samuel ma najwięcej bramek to chyba dobrze o nim świadczy no nie? Pozatym Eto'o też potrafi strzelić bramkę "indywidualną" np. z betisem na 2-2 ale nie musi tego gdyż ma genialnych rozgrywających Xavi i Iniesta.
0
Po raz kolejny real wygrywa fuksem nie pokazując dobrej gry. I tyle. My jesteśmy liderami , mamy przewagę , wszystko jest w naszych rękach a właściwie w nogach. Napisaliśmy swoje racje , odpowiedzieliśmy fanom realu teraz skupmy się na jutrzejszym meczu. Skoro Messi ma problemy żołądkowe to myślę , że powinien odpocząć , ewentualnie wejść w drugiej połowie. Toure Yaya ostatnio siedział więc pewnie zagra. Ciekaw jestem czemu Abidal nie grał z getafe? Strach przed odnowieniem kontuzji? Obstawiam taki skład: Valdes , Abidal , Puyol , Pique , Dani Alves , Toure Yaya , Xavi , Iniesta , Henry , Eto'o , Messi/Bojan. VISCA EL BARCA!!!!!!!!!